Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ty seš taky nervák :D reklama tě sere, Tak na to nekoukej nikdo tě nenutí.
    Jak už tu bylo Reklama se prodává a nemysli si, že MW3 nebude mít reklami až bude před vydáním. Bože kde to žijete v CCCP *16*
  • Fanoušek slintá *14* A kdo o BF nikdy neslyšel, tak z tohoto traileru musí být už tuplem na větvi. Ten seskok s padákem jako začátek mise = DOKONALÉ!
  • tak tohle se mi sakra libi.. :)
  • Mars50
    Ono Frostbite 2 je také jen vylepšení původního enginu a oproti BF BC tak grafika o tolik zas nestoupla,jinak je to celkem v poho hra a tou reklamou kdyby to nepřeháněli tak bych si to koupil s radostí ale takhle,ačkoli si to koupím,mě to hrozně leze na nervy.
  • Moho povyku pro nic? :D Aha...takže raději budeme pořád hrát tu jednu a stejnou střílečku dokola se starým Enginem dalších já nevím minimálně 5let?Ano opravdu vynikající budoucnost herního průmyslu.

    To jako,kdyby jsi chtěl aby se přestaly dělat nové efekty u filmů či lepší zvuk a kvalita obrazu.Proč vyvíjet nové televizory?Nestačí nám bohatě 55uhlopříčka se Stereozvukem?Proč přecházet na HD rozlišení.

    BF3 je po delší době jedna z mála akčních her,která přináší pořádně nové efekty do herního průmyslu.Proč bych měl pořád koukat na zastaralý Engine z CoD,když i oni by mohly udělat nový,zlepšený,detailnější.Ale ne raději uděláme to stejné a přidáme 3nové zbraně a pár malůvek na ně a lidi z toho budou vedle,jak je to parádní.Neříkám,že CoD je odpad.To určitě ne.Ale ve srovnání s BF3 je to už zastaralé a chtělo by to podle mě osvěžit,jak grafikou,zvuky a novými nápady.Nechci zůstat v roce 2005 do konce života.A myslím,že DICE tuhle hru udělali velmi dobře.

    Ano jako každá hra má své mouchy to nepopírám.Ale co nemá mouchy?Filmy,hry,auta,politika prostě všechno není dokonalé a nejspíš nikdy nebude a určitě se to nebude líbit všem.Ale musíme jít dopředu ve všem.
    Lidi jsou z toho unešení,protože to nabízí zase něco nového.Za nějaký rok zase vyjde další BF a další CoD (to už nejspíš příští rok :D opět).Ale když udělá EA BF,tak si myslím,že bude Frostbite 3 nebo alespoň 2.5.A u CoD?Opět skvělý starý Unreal Engine?Možná tam dají více Motion Blur a odlesky země.

    Nevím,ale tyhle věčné hádky jsou podle mě oničem.Každý má rád něco jiného.Nikomu se prostě nedá 100% zavděčit.Vždy se najde chyba v čemkoliv.Proč to nemůžete brát objektivně trochu?Pohled nestranný říct si" Jo vypadá to líp,jak CoD,ale já zůstanu u CoD jsem zvyklí a vím co mi CoD nabídne" a ne hned "Ježiš sra*ka to nikdy ani nezkusím,protože EA každou chvíli ukazuje jak je to parádní",ale o tom to je.To je Bussines,marketing sakra :D.Tohle prodává.Ne jak je hra úžasná,technologicky vyspělá.Nebo cokoliv jiného.Všude narážíte na reklamy a právě,že reklamy prodávají.A čím více strhující,tak tím více prodeje.A to je u všeho.
  • Střílečky jsem nikdy moc nehrál, na xboxu, kterej teď mám, mi vlastně ani moc nejdou hrát, ale tohle si prostě koupím. Ať je to špatný nebo dobrý, ať je to hype nebo ne, chci to hrát, prostě chci. I kdybych jim tim jenom zaplatil za ty videjka a vsechno kolem, cim to propaguji. Jako fanousek NO Saints a Drew Breese v jednech z nich bych jim snad zaplatil i jenom za ta. Proste chci :)
  • Achjo, kde vzit na nove PC? tohle je hra ktera stoji za ubgrade a bez nej si zahraji max v okne.
    No kazdopadne, paradni video, uz dlouho jsem se na zadnou hru takhle netesil. *3*
  • Mars50
    Problém je,že děti hrají vše a i v Bf jich(bohužel)bude dost.
  • No i BF2 byl mene arkadovy jak todle, a to si myslim ze mnel na mysli... neni zrovna nutne chodit pro ARMU
  • Asi bych ti mel doporucit ArmA 2 s ACE modem jestli nemas rad arkadovost.
  • Z téhle hry jsem tak nadšený, že si s radostí i další dlc dokoupím, protože tahle hra si o to říká. U jiné hry bych si DLC kupoval s odporem, ale u téhle budu čekat až nějaké vyjde.
  • Protože například když jsem se na někoho řítil na čtyřkolce, projel jsem skrz něj, tak tam dál stál a vesele střílel. Stávalo se mi to dost často. Nebo jsem honil tank, abych na něj položil dáreček, on zastavil a tím mě přejel (ne, nezačal couvat).
  • Joooj, ta arkádovitosť tomu leze zo všetkých otvorov *9*
  • Lawliet
    noo ta raketa v 0:44 hvízdala pěkně =)
  • Ale budou, malých dětí v Americe je dost.
  • IsimonI
    OK... Tj bude to jako Lord Voldemort.. to se prostě tady nesmí vyslovit.xD
  • H4wk
    Nehovorme o MW3, preco vnasat spinu do diskusie o tomto brilantnom traileri na brilantnu hru
    Je to skvele spravene ako kazdy trailer na BF3, graduje to, subwoofer mi tu huci a ja prezivam zakazdym orgazmus.
  • A tvorcovia COD:MW nebudu mat co zrat! *1*
  • JohnyTheZik
    ono je to uz stejne pomerne obri cislo)
  • IsimonI
    Huuuaaaa..xDDD Zase mě to utvrdilo v předobjednávce..x)) MW3 to už prostě nemá cenu mluvit,, všechno se řeklo,, párkrát se to tu zhádalo dost dobře.x) "Počet předobjednanejch kusů" a podobný kecy prostě nerozhodujou o kvalitě hry..xP

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit