Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kto mu opravil oko? Teda som si nevšimol ani jazvu a ani mechaniku...
    • Tilwaen
      Jizvu má stále, jde to vidět už ze samotného náhledu u videa.
      • jj, máš recht, uuufffff
  • hlavni hrdina se mi libi ale co mi posledni dobou hrozne vadi na hrach že je všechno strašne stisneny, prostory jsou hrozne maly - mistnosti, chodby ulice, baraky proste všechno je jakoby zkomprimovany.
  • Mně se to líbí :)
  • Jack1947
    Ale dit to neni tak hrozny... Thief ala Dishonored ale vice zamereny na plizeni a schovavani ve stinu.
    To si myslim ze mohlo/muze dopadnout jeste mnohem hur. *4*
    • Akurat som siel pisat, ze z traileru mi to trochu pripominalo Dark Messiah of Might and Magic
      • Jack1947
        Taky no, to nebylo marny . Nekdy by to stalo to oprasit.
  • Garrett byl od počátku skrze díly prostě srdcovka.. jen mám teď problém se sžít s jeho vyzualizací.. prostě vyzáblej krysí xicht.. :) Uvidíme co hra, zatím mi ty některé naskriptované scény také nevodí.. snad je to jen součástí in game cutscén..
    • Modely jdou. Co me prastilo do oci je plast opet jak prkno. Ocekaval bych konecne aplikaci fyziky. Alspon na ubor hlavniho hrdiny.
      Druha vec co mne prastila, a to do usi. Je preafektovana americtina. Chapu ze to velky trh, ale kdo ma ten jejich prasacky slang v Evrope poslouchat?
    • naopak mohl by byt ješte odpudivejší, me se nelibi jak v dnesnich hrach vypadaji hrdinove dokonale jak metrosexualni manekyni
      • Jack1947
        Tobe se nelibi vic a vic veci, a taky ti to nikdo dokola necpe. Jses jen zbytecne moc zaujatej radoby troll a ty tve teorie atp. 80% je to jen zvastu. *4*
        • a ty jsi hlupák co neumi napsat jedinou souvislou vetu *3*
          • Jack1947
            Tak sorry , na anonyma si az nebyvale agresivni. Pokud trol nejsi tak te asi jako jeden z mnoha tak uplne nechapu. Sorry jestli jsem te urazil.
          • Jack1947
            Typicka invektiva , po delsi dobe. Inu co bych taky mohl cekat od cloveka jako je joe ze? *3*
            • ty jsi začal uražet jako prvni vole.
    • Tilwaen
      Jeho vizáž je opravdu zvláštní - v některých záběrech je naprosto super, v jiných naopak připomíná silně nalíčenou zombie... a v dalších zase Geralta ze Zaklínače. Jen vytáhnout zpoza kápě bílé vlasy... *2*
      • souhlasím, koukám na některé artworky - skvělé.. jenže ve videích je spíš občas na pětikorunu :)
  • lol. strasna teplosina
  • maros.goc
    prekvapujúco sa mi to páči, má to tú správnu industriálno temnú Thief atmosféru! :)
  • Horst_Fuchs
    Šmarjá, co to je? Thief of Duty?
  • dankaspar
    (Smazano) - patrilo dolu
  • dohral jsem prvni dva dily a prestoze mechanicti nepratele z druheho dilu mi nebyli moc po chuti, mise s nemrtvymi predevsim v prvnim dile jsem opravdu nemusel

    ale zaroven prvni Thief obsahuje videopredel mezi misemi, ktery osobne povazuju za nejlepsi cutscenu, kterou jsem kdy ve hrach videl

    Jak Garrett o oko prisel aneb POZOR SPOILER

    http://www.youtube.com/watch?v=34g2uiqD4VU *8*
    • naprostý souhlas, mám zažráno v mozku hned za hlasem Shodan:
      http://www.youtube.com/watch?v=5iZMD_eCpEo
      • System Shock 2 jsem koupil na steamu ve sleve ale jeste to nehral, posledni dobou neni moc chut
      • System Shock 2 jsem koupil na steamu ve sleve ale jeste to nehral, posledni dobou neni moc chut

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit