Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femt0

    Ano, používá triky (logicky) jako každý engine (říká se tomu optimalizace) a je v tom používání triků nejdál, bez ohledu na to, že není dodělaný. Nějak nechápu tvojí pointu.

  • dodelana bude single SQ42 za rok ? SC nebude dodelany nikdy...hratelny bude podle toho, co od toho ocekavas 

  • 0011

    Předběhl mě kolega uher ale přesně tak, SC je zatím early acess vlhký sen, který nemá ani datum vydání, aby ses nedivil že až výjde, teda jestli někdy výjde tak aby grafika nebyla dávno jinde. Může se klidně stát že Roberts restartuje vývoj protože se rozhodne pro změnu enginu, přidat raytracing apod. Jestli to skutečně někdy vydá jako hotovou hru tak budu uvažovat o lepší mašině i HOTAS než který doteď používám, ale do té doby to odmítám sponzorovat. Vývoj hry sleduju od začátku a samozřejmě jsem viděl sérii DF i o tomhle, protože se od DF koukám na všechno, ale nehodlám někomu dělat betatestera a ještě za to platit.

  • Spades

    StarCitizen používá hodně triků na to aby dokázal to co dokáže a když vidíš trošku za oponu, tak se to totálně rozsype.

    Bude potřebovat ještě hodné vývoje, než to dotáhnou.


    Nicméné nikdo netvrdí, že to nejde udělat už dnes. To demo je jen o softwaru, HW na to byl už dlouho, jen prostě nikdo nenapsal ten SW, který by to dokázal.


    Ad RAM vs SSD, celá pointa toho nového systému je to, že to používá assety, které se nevlezou do RAM, takže se z disku streamují jen ty data, které reálně potřebuju.


    Ten způsob renderování jaký je používaný na aktuální generaci konzolí je právě proto, že musíš z disku do RAM dostat to co budeš vidět v blízké době, jinak právě vidíš popin a loading. Proto taky má třeba Jedi Fallen Order ty loadingovací škvíry a tak. S nextgen rychlostí SSD (next gen konzole a PCiE 4.0 SSD na PC) už nebude třeba tyto triky a bude možné to rovnou streamovat z disku do GPU, takže držíš v RAM jen to co vidíš.

  • uher

    Bohužel kompletní a dodělaný Star Citizen není na trhu stejně jako ty konzole.

    Existuje vůbec nějakej jejich odhad, kdy to asi dokončí?

  • Femt0

    Není na trhu stejně jako nextgen konzole nejsou na trhu. Jinak luxusně vypadající hra bez loadingů (v bezkonkurenčním měřítku) už na PC existuje - Star Citizen. Ten je mnohem dál, než nějaký openworld mapy lol. Doporučuji 3 dílnou sérii na Digital Foundry, kde hru opěvujou jako true next gen.

  • 0011

    To sice nejsou, ale takhle rychlý nvme disk ještě není na trhu. Taky hlavně hry nejsou dělané na to aby načetli gigantickou openworld mapu bez popinu textur, vegetace a jiných assetů a loadingy schovávájí za různé průlezy škvírami atd. a i když máš rychlé ssd tak nepřeskočíš něco co je zabudované do samotného leveldesignu. Pochybuju že hry budou vypadat jako tohle nádherné techdemo, ale těším se s čím příjdou vývojáři, celou dobu co hraju hry se těším na dobře vypadající AAA hru bez jediného loadingu, pro mě je to větší lákadlo než špičková grafika, ale třeba se konečně dočkám obojího bez kompromisů.

  • frank.horigan

    Vypadá to moc pěkně, ale to vypadal třeba i Rise of Tomb Raider v roce 2015. Tohle je lepší, ale již dávno existují hry, které nejsou daleko. 

    Nutnost SSD moc nechápu, pokud mám dost RAM, proč bych měl něco nutně swapovat s disku?

    Nehledě nato, že ve světě PC již nejsou NVMe disky ničím neobvyklým. 

  • pekne, akorat takovych krasnych ,,predvadecek,, uz jsem videl...bohuzel ne ve hrach

  • Effect

    Vypadá to krásně, tak se těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit