Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo jsou s tím problémy nicméně na foru jsem našel způsob jak problém s grafikou vyřešit. S hist battle jsem to měl naopak. Se SU 152 z asi 12 bitev jsme jich 11 vyhráli. Přišlo mi to dost jednoduchý což se mi moc nelíbilo. No aspoň výsledek odpovídal historii :)
  • Veskoslav
    Jasně a stovky dalších to mají taky tak, co si stěžují na fórech. Ta hra viděla optimalizaci maximálně tak ve vyhledávači Google, když se snažila najít, co to znamená.
  • Kallessin183
    nebo máš prostě štěstí.... znám spoustu lidí, kteří hrají nové hry na max bez problému, internetové připojení jako já 50/50 nebo 100/100 a stejně jdou fps dolů...
  • To víš že jo. *1*
  • Já sem spokojený, akorát ten ping je občas na prd. Komp mám starej 7 let a jedu v klidu na vylepšenou grafiku, něco na střed, něco na low, ale FPS se mi zlepšili... těm co to jede špatně, co takhle zkusit nejnovější ovladače? mě to vždy pomohlo...
  • XorxoxTalarius
    WOT hraju uz od closed bety a nepamatuju FPS drop nebo lag ... takze mate spatne optimalizovana PC frajeri
  • XorxoxTalarius
    Bez vylepsene grafiky na max ;) Ale nemam ani lagy ani FPS dropy, vylepsena grafika se mi proste nelibi, tak ji nepouzivam, takze jsi mi vlastne priznal ze to jede 70 fps bez lagu.
    Diky *5*
  • Tak to mame stejne, take jsem s tim seknul loni v prosinci. War Thunder jsem jeste nehral, ale na WT Ground Forces take cekam jak na smilovani.
  • Za poslední rok se tam objevila celá řada rozumbradů s tím, že žádný lagy nemaji ajede jim to úplně krásně a nešetřili hraběcíma radama pro ostatní, že si mají změnit providera. Uplynulo pár měsíců a ti samí začali nadávat na lagy taky. Nabalovalo se to jak sněhová koule.
  • LoL jsem nehrál ani nemíním hrát, ale už jsem o tamní komunitě něco četl, další aspirant na krále póvlu. Nicméně jsem toho prošel již dost, za dobu co hraji MMO hry, ale takový herní odpad jako je ve wotku jsem zatím nikde neobjevil, ale chápu, že je to daň za obrovskou masovost, nicméně souhlasím f2p model přitáhl do herní branže šunt z celého světa, začíná to být takový reálný obraz dnešní společnosti, bohužel.
  • Jede mi vše krom WoT, kde bude asi problém...

    Stream mě tím dokáže občas také pobavit. Prý si mám zkontrolovat připojení, ale jede vše online krom steamu...

    Stačí se podívat na forum, jede to pár vyvoleným a na pc to vliv nemá. Občas se tam objeví podobný rozumbrada, který se naváží do ostatních, že hrají na toasterech, místo toho aby si koupili lepší stroj a je vždy rychle uzeměn.
  • Ta hra vypadá jako z roku 2007, ovšem hardwarové nároky má z roku 2050.
  • Mejdlo
    Nemůžu souhlasit s tím, že ve WoT je nejhorší komunita ale netvrdím ani opak. Už si hrál LoL? To je odpad hráčské scény a v životě sem nezažil horší komunitu než právě tady... Je to hnus jaký sou ty lidi prasata:/ Si myslim, že F2P model přinesl do onlinovek akorát tak hordu zabedněnejch tupců... škoda mluvit vlastně...
  • Ale jdi Ty brepto,ja mam take E8400 @na 3.85 GHz 8 GB Ram DDR2 Kingston, Nvidia GTX460 take oc. Ale po patchi 9.0 mam max. 35-40 fps. a v nekterych mapach se to obcas snizi klidne pod 20 fps.Nastaveni grafiky na full,krome travy, casticovych efektu po pasech. Lagy jako ostatni mam take.Net mam 60Mb/s a ping ve hre 50-80ms. Takze tech Tvych 70 fps leda tak s low nastavenim, nebo bez vylepsene grafiky.
  • XorxoxTalarius
    Zajimalo by mne proc si vsichni ve WOT stezuji na lagy, FPS a ja nevim co jeste ... mam E8400, 8 GB ram a 450GTX a jede mi to 70 framu a lagy jsem jeste nezazil ... jestli to nebude tim ze bud mate za a) na prd internet (ja mam 30/10) nabo za b) mate blbe optimalizovane windows
  • Veskoslav
    A id*ot dorazil. Co na tom, že WoT nepodporuje více jádrové procesory a 6 jádro za 2 000 je opravdu nouzovka. Ale už při minulé diskuzi jsi ukázal, že IQ bude někde u spodní hranice, takže nemá smysl se s tebou o něčem bavit. Evidentně máš hlavu strčenou někde hodně hluboko u chlápků z wg...
  • to: Englishereee - Ty si opravdu tak blbééé od narození, nebo jen tady na anonymním fóru ?
  • Hrál si někdy týmovou nebo zevlujes jen sám? S početním vyrovnavanim myslím to, že proti tigrovi2 nepostaví hellcata, ale 3 hellcaty, takže němci jedou Jarní ofenzívu 5 v 13, počet se liší podle typu tanků ... Jako u Cw

    Myslíš, že v realu si třeba m4 podá Tigra2? ;-) Myslím, že ho zrovna tak neskrabne, hellcatama ho ale dostaneš, teda pokud ti umis hrat.
  • Vidim ze uberblb dorazil ... na wotko muzes mit klidne 30 jader a bude ti to zcela naprosto khownu, nebot ta hra jede na jednom jedinym.

    U votka jsou vzdy lagy zpusobeny na strane serveru, protoze waragaming je naprosto neschopnej. Samo, pokud hraci uploadnou trace na forka, tak dostanou ban. Ale jiste, samozrejme, tisice hracu kterym to laguje maj spatnej net ... rozbity widle ... pricemz jim libovolna jina gamesa jede jak vino.
  • Beta taky vypadala o třídu hůř ... Od té doby mnohem lepší grafika i fyzika

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit