Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    prečo sem chodia takto popletení ľudia?
  • Hanzales
    S těma vlasama jsi to krapet otočil, s tím přišli AMD a nVidia karty to nedávaly.
    Jinak nevím jak uplácení, opravdu ne, ale určitě je tam i nějaká ta podpora a užší spolupráce.
  • Fankidove AMD jsou nejubrecenejsi existence co jsem kdy na internetu videl. Jakakoliv zminka o tom, ze by nvidia mohla byt v necem lepsi spousti sileny kvikot Amdkidu.
    Vtipny je, jak AMDboys vytahujou jen ty testy a parametry co se jim hodi, kvuli FX8xxx jeden level v Crysis 3 porad dokola, u Nv580 vs 6870 povazovali za nejdulezitejsi o 15W mensi spotrebu a ted, kdyz 7970 zere o 100W vic jak Nv, tak o spotrebe ani slovo... *15* Proste amd hraje druhy housle a cena to jenom dokazuje. Horsi vec nemuzu prodavat draz, trh si urcil sam co je kvalitni a co ne. *5*
  • tak ja to upravim (uz som to pisal)...GTX 780 + i5 4.7Ghz + 8GB RAM a robi mi presne to iste, co kolegovy vyssie.
  • ocividne mas hodne daleko od pravdy , ci sa ti to paci alebo nie . Nauc sa podkladat informacne podlozene protiargumenty a nerob svoje predcasne dedukcie hodne nvidia fandi ( ocividne ) . Btw vlastnim sice momentalne 280x ale som nestrany a nemam nic proti nvidii.( zlata 8800gt je moja srdcovka ). Oh, and NVidia fanbois are far more annoying than AMD fanbois. *3*
  • Veskoslav
    I když mám všechno na max, tak se to prezentovaným videím přiblíží, ale rozhodně to tak nevypadá. A ano je to na poslední generaci AMD karty vyšší třídy. Takže to nebude rozhodně tím.
  • příklad z praxe, posledni "tomb raider" - teselace vlasů:
    -bylo to schvalne udelany tak, aby to fachalo jen a nVidii
    -esi si nekdo mysli, ze ty vlasy byly tak uber, aby to slo na karte co teselaci podporuje standardne misto 60fps najednou 6fps (AMD) a k tomu veri, ze nVidia je o tolik vykonnejsi nez AMD ze to v poho utáhne, je naivka...

    jinak jo, tyhle veci sou standardni praxe, AMD je mensi firma nez nVidia, proto si nemuze dovolit uplacet tolik firem
  • slabej procesor a karty tak se nediv, že das dve mizerny karty do sli nic nezachrani
  • Mato1987
    ale nepovedz, mi chceš povedať, že to hraješ na tej karte na high úplne plynulo? tak potom odporúčam navštíviť očného lekára.
  • Mato1987
    hra je nielenže zle optimalizovaná, ale ešte to má otrasné konzoloidné ovládanie, akceleráciu myšky, nízky fov, ten poodniaty lepiaci sa cover systém, hra má jeden save slot, grafika za jasného dňa je totálne otrasná, jednoducho celé zle, že ja som im naletel a radšej to neupirátil a vyskúšal ako to ide....som ja ale hlupák.
  • N0isy
    Nechápu, co všichni brečej. Mně to jede od včerejších ovladačů parádně i na generaci staré GTX 670. Chyba bude buď ve vašem procesoru nebo v mozku. Na Ultra textůry potřebujete samozřejmě 3 Gb VRAM a pokud to nemáte, tak se nedivte, že se to pak s nimi seká. *7*
  • Hanzales
    Mně osobně je také AMD sympatičtější a hodna větší podpory, ale právě proto, že Nvidia koná tak trochu lokty a vytváří programy jako TWIMTBP, nebo GameWorks, vždy jsem převážně volil tuto značku, neboť se to pak v těch nových hrách i projevuje. Hry fichčí už při vydání a průřezem pár let zpátky si vybavím snad jen jeden problém, kdy F12012 v DX11 padalo a chvíli trvalo, než to opravili. Na druhou stranu si nejde nevšimnout, jak majitelé AMD karet při vydání nějaké novinky řeší technické problémy. Rage a Wolf sem tahat nebudu, neboť je to OpenGL hra a bylo by to tak trošku nefér, ale bohužel to nejsou jediné případy. U AMD je holt třeba počítat s tím, že karty mají mnohdy lepší poměr cena/výkon, ale ten se někdy spolu i s funkčností dostaví třeba až o další verzi ovladačů později, neboť v AMD bohužel nemají ty lokty a prostředky na to, aby na všech frontách úzce spolupracovali s vývojáři her a enginů již při vývoji a musejí to pak dohánět optimalizací ovladačů na poslední chvíli. Na OpenGL v AMD úplně prdí a jediné co zatím protlačili do hry jsou super vlasy :) Bohužel pánové v AMD by měli nejdříve trochu změnit přístup a pak až řvát, že jim ten výkon a funkčnost někdo úmyslně brzdí. Ano, je pravda, že Nvidia je tak trochu prevít a nechová se zrovna fér, je dražší, ale jako hráč her i v dlouhodobějším měřítku osobně prostě nemohu jinak. Na výpočty by to bylo asi něco jiného ;o) \\trolling by Hanzales
  • Mato1987
    odrbávať môžeš vieš koho :)
    ja mám i5 procesor, gtx670sli 16 gb ram a na high to trhá a seká nenormálne keď sa načítavajú textúry, čo znamená že šoférovať auto je nemožné, keď ti to pri zatáčke trhne a si v momente v nejakej stene alebo cudzom aute.
  • keby boli na rovnakej urovni, tak maju rovnake ceny, preco myslis, ze amd ma vzdy nizsie ceny, ako nvidia? mozem ti odprisahat, ze to neni kvoli tomu, ze by amd bola "firma pre ludi" oni totiz tu cenu musia nastavit nizsie, aby dokazali vobec konkurovat...mne je uplne fuk, co si myslis ty, ale takto to proste je a ty to pravdepodobne beries, ako urazku svojej modly (z fanboy hluposti som uz davno vyrastol), ja nemam nic proti amd, som vlastne rad zato, ze tu je, ale co je pravda, je proste pravda, ci sa ti uz paci, alebo nie
  • Stejne to nedáva zmysel, keďže na amd to musia optimalizovať kvôli novým konzolám, ktoré majú pod kapotou zrovna amd karty.
  • WTF ,,ze tie predrazene karty maju svoju cenu opodstatnenu, su tichsie, menej zeru, menej hreju, nemaju take caste problemi s ovladacmi a tak dalej.,, hod mi dake realne testy skor ako vypustis taketo bludy, AMD aj NVIDA su cca na rovnakej urovni v roznych segmentoch tak netrep , so softwarom je to rovnake .
  • Crysis 2 a tesselace (Nvidia), dělaj to oba, jinak až do řady GTX6xx byly Nvidiácké grafárny skoro vždy žravější :)
  • Tak to já mám zase jinou zkušenost mám r9 270x a k tomu i5 procesor a jede mě to na hight ve full hd úplně krásně.... *
  • Jj, spinavosti robia vsetci, len vypatlani fanboyovia maju klapky na ociach :)
  • ja si pametam len jednu aferu a to bolo pred peknymi par rokmi, kde sa riesilo, ze este vtedy ATi zamerne na svojich kartach znizuje kvalitu vykreslovania, aby v testoch dosiahli vyssie fps a tiez som tomu neveril, mal som vtedy ATi a este dlho potom som mal ATi, az som nakoniec presiel k nvidii a vobec to nelutujem, uvedom si, ze tie predrazene karty maju svoju cenu opodstatnenu, su tichsie, menej zeru, menej hreju, nemaju take caste problemi s ovladacmi a tak dalej.
    To mas podobne, ako pri cpu intel a amd, tiez si pri inteli priplacas za lepsi vykon a prevadzkove vlastnosti, znamena to hned, ze intel su predrazene svine, co zamerne sabotuju software pre amd? no nie, su proste lepsie, to je fakt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit