Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    pán je humorista :D prejdi si tie textúry ešte raz, a zameraj sa na parčík a porovnaj si to s mafiou 2, zistíš, že ten pokrok nie je až taký radikálny ako tu tvrdíš. Ber na vedomie, že mafia 2 je 4 roky stará a watch dogs má byť "next gen".
  • Trochu ho to zobralo, chvilu sa s nim nerozpravajme...
  • Hanzales
    V klidu ;o) Každý to máme jinak. Někdo hraje na PC na tom Gamepadu i FPSka, pač má PC připojené k TV a sedí v gauči a někdo Gamepad používá jen na fotbal a závodní hry. Já bych si např. Gamepad na FPS hru nevzal, naopak takový Killzone mi nedělal problémy, headshoty větší výzva a větší radost z úspěchu na težkou obtížnost ;o) Já to mám tak trochu kontroverzně :) Když vypíchnu jen ten third-person žánr, tak některé hry se mi lépe hrají na kb-mouse (Mass Effect, GTAIV, TombRaider), některé zase na Gamepadu (Sleeping Dogs, Assasin Creed, Dark Souls). Teď jsem např. půjčil PS3 kámošovi i s Gamepadem a Batmana ani DarkSouls nehraju, dokud zase nebude Gamepad zpátky. No... individualita ;o)
  • Mám starou core i5, 12gb ram a gtx 760. Běží to na celkové high +/- 45fps. Ano na ultra pod 30 a s pravidelnýma několik vteřin trvajícíma zásekama. Ale i takhle jsem celkem spokojen, navíc bude to snad jenom lepší. Jinak tvrdit, že Mafia 2 vypadá lépe to chce dost odvahy. Ano v některých aspektech možná jo, ale z globálního hlediska tomu tak není, hlavně co se detailů na scéně týče. Vždyť projděte si nějaké zákoutí v m2, jenom zelená textura trávy (která je totožná po celém městě atd.). Já jsem teda graficky (bez modů) lepší městskou akci nehrál a to jsem je hrál všechny :)
  • Mato1987
    Mimochodom toto je jeden z vývojárov watch dogs, ktorý má na starosti technickú stránku hry :D Totálny výsmech pre platiacich zákazníkov https://twitter.com/SebViard/with_replies

    Sebastien Viard @SebViard · 5 h
    And finally, our PC progs are also currently working on a patch to improve your experience thanks to your reports, stay tuned :) #WatchDogs
    Sebastien Viard @SebViard · 5 h
    Making an open world run on NG & CG consoles + supporting PC is an incredibly complex task, the team did a fantastic job. Congrats guys! :D
    Sebastien Viard @SebViard · 5 h
    If you experience lag/stutter on a fast PC, try to lower one of those settings to reduce the GPU VRAM usage: texture quality, AA, resolution
    Sebastien Viard @SebViard · 5 h
    Watch Dogs can use 3+ GB of RAM on NG consoles for graphics, your PC GPU needs enough VRAM for ultra options due to the lack of unified mem
  • Asharak
    Ceny jsou +- stejné nevím co tu třepeš *7*
  • Mato1987
    môžem potvrdiť, AI civilistov je otrasná, lod je aj na ultra nastaveniach veľmi nízko a ten jazdný model, si dovolím tvrdiť že la noire malo lepší jazdný model ako toto.
  • MidnighT91
    Nvidia = předražená sra*ka. Až vyjde Mantle tak se Nvidia může jít zahrabat. Jejich kartu už nikdy víc, nemám žádnou dobrou zkušenost. Nvidiu človek koupí za účelem chlubení se kamarádům ve škole. Je to Apple mezi grafikama, Iphone je taky předraženej shi* kterej slouží jen k tomu ukázat jak jste strašne cool a yolo že jedete Apple.
  • Asharak
    Ha, tak AMD se nepovedlo vzít pod těch pár desítek AAA titulů jeden a už si ztěžuje. Hlavně že má "podporu" u tolika ostatních. No má taky přijít s nějakými technologiemi a né jen dotahovat nVidii vlastními "kopiemi" když to tak řeknu. Přitom výkonostně jsou na tom aktuální GPU +- stejně a jde jen o to, co seženete líp.
    +blbůstky on nVidie zato víc vytěžují PC (další pitomostí je že CPU od AMD nezvládá PhysX stejně dobře jak Intel a má tak o důvod víc si ztěžovat na nVidii...), to že neumí AMD dělat pořádné ovladače se ví už dávno. Na druhou stranu ani nVidii to poslední dobou nejde viz. problémy s Wolfensteinem... děs, hlavně že si všichni určují "doporučené" sestavy pro chod hry dávno před vydáním.
  • Nezapomeň a debilní AI civilistů, stínování na úrovni PS2, vykreslovací vzdálenost jak v San Andreas a nejhorší jízdní model od The Godfather: The Game.
  • Mato1987
    bohužial, naleteli sme na pr kecy žabožrútov, keď sme si mysleli, že pc je primárnou platformou pre watch dogs.
    Med okolo huby nám mazali a teraz keď hra vyšla tak ani ľudom čo majú TITAN SLI a šesťjadrový i7 procesor to ide v rozmedzí 40-80 fps, kde prepady fps pri načítavaní textúr sú otrasné.
    Prečítajte si fóra na ubisofte alebo trebárs na guru3D a zistíte o čom tu hovorím.
  • Spades
    Jako ten kdo si koupí kartu od AMD a čeká dobrý výkon ve hrách si za to může sám.
    AMD může bý sice otevřenější, ale jejich podpora OpenGL je tak špatná, že se novej Wolfenstein na starších kartách (čti 2 roky staré) ani nerozjel. A za to nemůžou vývojáři. Ti prostě použili standardní OpenGL 4.4, které holt některé AMD karty nepodporujou.
  • Mato1987
    Iste, také závodné hry ako dirt či grid sa pohodlnejšie hrajú na gamepade ale thrid person akčné tituly kde máš mieriť a analógovou páčkou? čo som masochista?
  • Ta hra má tak sprzněnou optimalizaci, že je úplně jedno kde to běží...
  • Zaujímalo by ma keby bude recenzia, ak mi môže niekto kompetentný odpovedať.
  • Ristoro
    Jenže tady jde o AMD grafiky, ne CPU....
  • Nemá AMD přístup k optimalizaci na konzolích? Nemá PS4 i XO grafickou kartu od AMD? Nevím, ale jestli se optimalizace dělá na nízké úrovni (jakože jo), tak můžou využít zkušenosti odtud, ne?
  • Asharak
    No to jo teď se bát kupovat ty 280x na aukru a pod. když byly tak pěkně vytěžovány...
  • az nato,ze GTX 780 ma 3GB *2*
  • Asi iba nechápe že fullHD je rozlíšenie a nie nejaká appka pre smart TV :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit