Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Já nevím... ale tohle se o NV tvrdí už několik let. Nic nového pod sluncem.
  • Veskoslav
    Kamarád má R9 270 OC Toxic a jede vše na maximální kromě vyhlazování a snímkování (systém mu nstavil 3, změnili jsme to na 1)
  • walltar
    No protože to nikdo neoptimalizoval ... je to další špatnej konzolovej port od Ubisoftu. Někdo čekal něco jiného? Proto máme tak nabušené PC ... ne protože jsou hry, které to využijou, ale protože se nikdo nezaobírá optimalizací.
  • A jenom veskoslav může přijít s teoríí, že to zvládne grafika za 6000, Jak to proboha můžeš vědět? Dyť se podívej na ty pc hry, vychazí. WD, Wolf - neoptimalizované, hnusné. Prostě garbage..
  • Tak já nevím, ale na nepřetaktované i5 3570K, 8GB RAM, 770 GTX OC - 1920*1080 vse na ultra/max, FXAA a vypnutý mám jen rozmazání obrazu při pohybu a hloubku ostrosti a jede to naprosto plynule, bez jakýchkoliv záseků. Při TXAA to bylo taky v pohodě hratelný, ale já tam nějakej významnej rozdíl nepozoruju, na to kolik to žere výkonu. U stávající verze bych všem doporučil vypnou hloubku ostrosti. Ta se jeví jako největší zabiják. Jsem rád, že mě tyhle efekty nic neříkají (rozmazání a hloubka). Hra vypadá celkem k světu a hlavně v noci za deště, jak již bylo napsaný.
  • No, ani nie. Aspoň na SVK.
    V high-ende:
    MSI R9 290X Gaming 4G.....463 Eur vs. MSI GTX 780 Ti Gaming 3G.....656 Eur
    Nvidia je skoro o tretinu drahšia.
    V super hi-ende:
    SAPPHIRE R9 295X2 OC.....1440 Eur vs. GIGABYTE GeForce GTX TITAN Z.....2714 Eur
    Nvidia o 90% drahšia.
    - v super hi-ende som vyberal najdrahšiu verziu z ponuky AMD a najlacnejšiu z nVidia.
    Všetko je z alza.sk. Neriešim kvalitu ovládačov ani osobné preferencie, len reagujem na nezmysel ohľadom +- rovnakých cenách.
  • Aby sji spustil WD na max plynule se slušným aa potřebuješ podle testů 780/290 a pořád to sakra daleko do Infamosu.
  • Asharak
    Tak nevím mají to pořát jinak hajzli... 580 jely po 1,5GB, u 680 je to po 2, 770 zase po 2GB ,, 780 opět po 1,5GB, a staré 480 měly 2GB... uff záleží na sběrnici :P
  • Asharak
    Asi Ubisoft když hra nejde na AMD *7*
  • Samozrejme ze by byli hlupaci, kdyby si kazdyho druhyho zakaznika nas*ali. Jen rikam, ze brekot nad tim jak jim zla nvidia zhorsuje fps na hodne a levne ati je ksmichu.
  • Veskoslav
    Co to je za nesmysl? Jako zabít si 40% trhu na pc? Kdo to dobrovolně udělá? *7*
  • Uroven tohoto prispevku v podstate kopiruje vyzralost autora, kdy predpokladam, ze jeste dochazi do skoly. Osobne si kupuji komponenty do PC na zaklade recenzi a take podle okoli, jelikoz mi pratele jsou cca rovnomerne rozdeleni mezi uzivatele nvidia a amd/ati. a z tabora pratel vlastnici grafickou kartu od amd slysim podstatne vice stiznosti, ze maji ty a ty problemy. amd nema spatne technologie, ale jejich sw/drivery byly vetsinou obskurni.
    A srovnavat to s mobilama je uplne stejny nesmysl. Co by sis tak chtel koupit? samsung? v tomto pripade se budu ridit vlastnimi zkusenostmi, kdy jsem mel za svuj zivot celkem obstojny pocet elektroniky napric vsemi znackami, a kdyz to spojim se svymi zkusenostmi ze zamestnani, kdy jsem se pred par lety pohyboval na inzenyrske pozici ve spolecnosti produkujici elektroniku a nynejsi inzenyrske pozici v automotive, tak mohu rici jednu vec: korejske produkty od znacek samsung a hyundai + jejich dodavatele bych si domu rozhodne nekoupil. zverstva, ktere se z kvalitativniho, funkcniho a spolehlivostniho hlediska deji pri vyrobe techto produktu me usvedcily o tom, ze nakup techto zarizeni je v podstate vyhazovanim penez. Dodnes si vzpominam, kdy se v praci nakupovaly nove zarizeni, mezi nimiz byly televize prave od Samsungu. O 3/4 roku pozdeji se premistovaly na na linky pro nenarocne zakazniky, jelikoz jejich obraz je naprosto zkresleny a neduveryhodny, kdy nami vyrabeny produkt, osazen pcb s naprosto nedokonalymi cipy vysilal obraz ve spatnem barevnem spektru, vetsina vehlasnejsich znacek tento problem odhalila tak, ze hazely hlasku o spatnem signalu, jen samsung si tam spokojene narval barvy, ktere pro lidske oko byly akceptovatelne, ale mistama slo poznat, ze neco nesedi. kdyz jsme pak pro overeni merili barevnost obrazu z techto tv, tak jsme se nestacili divit, co vse nam samsung naserviroval.
    ale to uz jsem celkem dosti odbocil...
  • Asharak
    A smazal jsi si ten BitCoin vir? *15*
  • Navic ty hry nevyviji Nv, a kdyz nekdo vyvyji hru, tak ma pravo si ju udelat jak chce. Treba tak, aby na amd mela 1 fps... Nikdo mu v tom nemuze branit. Takze diskuze o lejnu. *3*
  • Veskoslav
    Mám skvělý výkon ve hrách a AMD kartu mám proto, protože byla o 2500 levnější než srovnatelná karta od NVidie.
  • Veskoslav
    Kdo si kupuje proboha grafiku za 14 a procesor za 10? Mimoto Infamous vypadá pěkně o tom žádná, ale toto zvládne i průměrná grafika za 6 táců a k tomu procesor za 4.
  • Infamous vypadá několikanásobně lépe a nepotřebuje k tomu Grafiku za 14 K a procesor za 10K...
  • Mafia2 byla/ je graficky na dost dobré úrovni, ale při bližším pohledu člověk zjistí, že se všechno až moc opakuje- stejná textura trávy,chodníků po celém městě, stejné- keře, stromy, slunečníky a mnoho dalšího. Na první pohled hra pro smysl pro detail, ale na druhý tomu tak není.. tak to na mne působí. To město pro mne ani náznakem nepůsobylo jako živé, což třeba v gta4 nebo WD ano. Jasně tohle už přestává být čistě o grafice, ale souvisí to s ní.
  • N0isy
    Akorát, že existují více GB verze. *2*
  • Jack1947
    Vidíte a ja si myslim opak. Nebo nevim ale tohle smrdi tedy levotou, to uz je jak umyslne pozkozovani podplacenou volebni stranou nasich politiku... fujtajx jeste to cpat do HW tyhle srajdovni praktiky. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit