Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Asi má 720p na TV *7*
  • 30fps je pre mna malo, vadi mi to pre oci, staci mi par minut a uz sa nato nemozem pozerat, kvoli tomu som si aj vlastne kupoval vykonnu grafiku, aby som bezne dosahoval 60fps na nejake vysoke nastavenie grafiky *3* rozumnejsie bude pockat kym to ubisoft nejak doriesi, ak to teda doriesi
  • Tak to lockni na 30fps, vím že je to konzoloidní omezení, ale lepší než fps dropy..
  • AMD fx8120, 16GB RAM a GTX780 4GB a na ultra bez problemu :)
  • mne to ide na ultra s ultra texturami a MSAA x4 bezne na 70fps, lezne problem je v tom,ze to sem tam klesne na 30, 35, 45 a to je dane spatnou optimalizaciou, taketo prepady tam proste byt nemaju, keby mi to bezalo stale na 30, ako tebe, tak jasne,ze si toho ani nevsimnem
  • zvláštní...Mám i3 2120(3,3ghz,SB), 12GB Ram a GTX 560 SE (osekaná GTX 560) a jede mi to na střední-vyšší ve FullHD s SMAA vyhlazováním na 30+Fps a to i při jízdě. Nechápu jak můžete mít problém s GTX 780 lidičky :D Podle mě je to ale tím, že jsem před týdnem reinstaloval Windows(Win 8.1 update1), takže Vám co to nejde dobře a máte dobrý hardware, zkuste reinstal ;)
  • Kategoricky bych to neodmítal, některý hry se podle mě hrajou líp na gamepadu, ale zrovna Watch_Dogs bych na to neviděl, to je fakt.
  • oink? ...aale nic, zabudni nato, ty mas aj tak vlastny svet *1*
  • N7N7
    Pozor, vysoce inteligentní chlapec promluvil.
  • Mato1987
    ale prosím ťa, choď s gamepadom kade lahšie, bavíme sa tu o PC hre, ja odmietam hrať PC hru na poondiatom gamepade.
  • i5 4570 @ 3,2-3,6 turbo s 8gb G-Skill @ 2133 a Sapphire HD 7870 With Boost s 2GB RAM a klasickej SATA disk a nemám problémy stabilně 40fps, pod 30 to fakt neklesne, ale karta se těžce potí...
    Nastavení bez AA a textury na grafickou kartu s 2GB paměti jinak vše na MAX ve fullHD ;-)
  • NAPROSTO SOUHLASIM!! mám sice 6670 a je to ještě horší! 10 fps all the fkin time...-_-
  • Divné. Já na 660ce hraju na high a jede to mezi 40-60 Fps. Jestli ti to dělá stuttering, zkus si ve hře snížit textury a zapnout ten první způsob Vsyncu. To mi dost pomohlo
  • Kozy
    Ať klidně brečej, myslim že si díky bitcoinům taky přišli na svý. AMD nikdy víc.
  • BoB.2
    Gamepad
  • Ta optimalizace stojí za prd. Mám i5 a neustále mám procesor na 90%. S HD 7850 i na nejmenší detaily chytám propady klidně i 20 fps, které doprovází nepříjemné mikrolagy a ničí to absolutně jakýkoliv zážitek ze hry. Takže čus a ke hře se vrátím až vyjdou nějaké patche nebo lepší ovladače od AMD, protože ty co včera vyšli, jsou ještě horší než ty předtím....
  • Mato1987
    i5 3570k taktnutý na 4.6 ghz tak isto ako ty, robí mi presne to isté, pri načítavaní textúr mi to trhne na sekundu alebo dve ale potom ti to ide no keď si v naháňačke s chlpatými tak je nemožné sa vyhnúť zrážkam.
    Je jedno či si nastavím textúry na medium, high alebo ultra, aj tak to trhá, je to zle optimalizovaná konzoloidná hovadina
  • Hanzales
    Dostává se jim zde pozornosti, za což se tímto také omlouvám :)
  • ??? V Tomb Raider to bolo opacne, ako pises, na AMD kartach malo bezat TreesFX lepsie, ako na nvidii..to ti uplne nevyslo tusim *1*
  • Mato1987
    nekŕmiť podmostového obyvateľa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit