Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bohuzel WD jsem si koupil hned dedsec edici a zatim to muzu hrat jen v offline modu pac se hra k ubi serverum ani nepripoji... je to sh*t
  • :D to ty určitě děláš každý firmě :D
  • *11* na pobliti co stim? leda vyvojare co protezuji jen jednoho vyrobce grafik trestat piratenim jina obrana neni!
  • slušný cuky, nato, že ten typ má nejlepší komp co se asi tak dá postavit
  • Dost často inteligence toho, kdo skládal počítač, čas od času inteligence uživatele. BSOD za posledních 10 let bych já osobně napočítal na prstech jedné ruky a to provádím s počítačema pěkný kusy. To už spíš zamrzne celý PC, ale to se mi stalo jenom když jsem HD7950 normálně běžící na 850MHz přetočil NAD 1150MHz. Ale upřímě, tam jsem se vážně nedivil.
  • Měl jsem nVidia kartu GeForce 8800GTX. Fungovala excelentně, žádný problém.
    Aktualizace korektně zvolených ovladačů k této kartě v létě roku 2012 měla za následek fyzické zničení karty.
  • Tak ani tomuhle uz bych se dnes vubec nedivil *1* hnus fialovej ten game byznys...
  • Na druhou stranu je trochu s podivem, že na internetu píší, že NVIDIA uzavřela s Ubisoftem smlouvu za 5 mil. dolarů, při spolupráci na vývoji / ladění Watch Dogs a budoucího AC5 a údajně AMD mělo stejnou možnost, ale nakonec prý couvli a dali přednost Battlefieldu 4. Ale bůh ví, co všechno se odehrávalo na pozadí.
  • Jako PC hráč mě příjde tato debata naprosto o "hovně".Hry hrnou na konzole a pak, když výjde na PC tak ovládání stojí za.....(už nechci být moc vukgární) a to je i příklad watchdogs.I kdyby na mě padala mlha, blesky a co já vím ještě, ale optimalizace na PC je k ničemu a k tomu ještě za to chtějí takové peníze, tak ať se nediví, že si hry budou lidé stahovat.Klidně mě tady rozeberte, ale když si koupím hru a ovládání pořádně nejde, pak musím zase čekat na patche,optimalizace....tak proč to kupovat???Když něco dám do prodeje a chci za to peníze, tak to musí fungovat a ne že ze mě bude pokusný králík.
  • Ja som zase doteraz bol da as povedat "verny" NVIDII, ale skor len zo zvyku, pretoze mozno este pred rokmi platilo, ze vtedy este ATI mala horsie alebo menej stabilne ovaldace ako NVIDIA. Je pravda, ze prvu poriadne vykonnu grafiku (za vtedy obrovsku sumu 4500 slovenskych korun) som mal Rivu TNT2 s 32MB pamate, to bola pecka..). No a po dlhej serii GeForce kariet som nedavno GTX560 vymenil za AMD R9 270X od ASUS. Je proste fakt, ze v case ked som sa rozhodoval aku GK kupit (a myslim, ze to plati stale aj teraz) bola situacia na trhu taka, ze NV s porovnatelnym vykonom boli proste drahsie radovo o 100ky az 1000ky korun.
    K zmene vyrobcu ma tiez dotlacilo aj to, ze v poslednej dobe tie drivere od NVIDIA stali fakt za h***o. Viackrat sa mi stalo, ze bezhlavym odkliknutim "ano, chcem nainstalovat najnovsi driver" sa mi zhorsila stabilita nielen hier ale dokonca mi to robilo problemy aj vo WIN7. Napriklad len taka blbost, ze mi na obrazovke zostali visiet kusy kontextoveho menu z KM Player a nedalo sa toho zbavit inak, ako restartom, alebo spustenim a vypnutim nejakej full screen aplikacie (aka hry). Takze vzdy pri novych ovladacoch som cakal par dni a hladal na forach, ci to nesposobuje nejake problemy, aby som nemusel revertovat starsiu verziu.
    S touto 270X-kou zatial (klopem na drevo) podobne problemy nemam. Tym nehovorim, ze NVIDIA je na nic a AMD je super. Aspon to neplati stale, ale podla mna sa tento stav stale obmiena a zakaznik si proste musi v danej dobre vybrat to, co je vyhodnejsie. V tychto mesiacoch je to aspon podla mna AMD, uvidime, ako sa to zmeni s prichodom GF 800 rady.
  • No jo, to je sice pěkné, ale v podstatě stejné chyby najdeš ve všech podobných hrách s otevřeným světem, neříkám, jestli je to dobře nebo špatně, ale rozhodně v tomhle WD nejsou rarita.
  • Stejně tak ja nenarazil nikdy u AMD a co? Jediné vážně problémy jsem mel s gtx460
  • Ale nemel pitchoviny ... BSOD na widlich zpusobi naprosto cokoli ...
  • https://www.youtube.com/watch?v=idA9BEA4Hxs *1*
  • Tak ty jsi na jakém materiálu? za prve, jaka ATI? za druhe bez si zase lehnout. Wtf?
  • Máš pravdu, to jsem trochu popletl.
  • snorgrind
    neni Tomb Raider a Hitman cirou nahodou square-enix ?
  • - watchdogs = skvela reklama, hra na prd
    - clanek jinak zabavny.. to, ze nekdo z jine firmy s nekym spolupracuje neznamena, ze umyslne pridava podrazy pro konkurenci.. jen proste konkurence nema takove informace atd.. takze kecy btw AMD by to delala rada take.. ale jaksi nemuze protoze penize.. a lepsi to nebude ani po tom co vyrabi pro konzole..
  • Už pacujou na opravě tak doufejme , že se to zlepší...
    https://twitter.com/SebViard/status/472036622171930624
    http://www.forbes.com/sites/jasonevangelho/2014/05/29/ubisoft-working-on-pc-patch-for-watch-dogs-offers-advice-to-boost-performance/
  • ja si pamatam ako nvidia odpalila svojimi ovladacmi svoje vlastne karty...a co z toho vyplyva?
    jedine to ze mas doma nvidiu a zeleny mozog, a tak sa na tuto kausu pozeras

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit