Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už asi 9 let sem věrný amd grafikám asi 6 sem už vystřídal a za těch 9 let vždy když sem kupoval novou sem viděl tu samou od nvidie o par set nebo tisíc dražší ted mám r9-270x toxic a když sem koukal na podobné grafiky od nvidie tak vše o 1-2 tisíc více nechápu kdo je muže kupovat jedna věc je bejt fanoušek značky a druha přeplácet zbytečně a navíc pořád čtu jak sou jejich grafiky nestabilní a ovladače na howno ...
  • JohnyTheZik
    Teda k samotnymu clanku se uplne vyjadrovat nechci, ale musim rict, ze jsem si v tyhle diskusi precetl skvely implikace a logicky usudky, klobouk dolu :D ..
    Jedna perla ze vsech:
    To, ze ma Nvidia drazsi karty rozhodne neimplikuje jejich vyssi vykon (a vzhledem k znamymu faktu, ze AMD ma preci jen trochu lepsi pomer cena/vykon, je to spis naopak), ale mnohem spis vyuzivani jejich silnejsi pozice na trhu, kterou si samozrejme sami vybudovali.

    Jinak se tu ani neda mluvit o normalnim konkurencnim boji vzhledem k tomu, ze oba konkurenti vyrabeji HW, ale !pokud by to byla pravda! tak tu dochazi k uplne klasicky nekaly soutezi, nebot tim vyslovene skodi AMD.

    Ja mam na jednom PC AMD a na druhym Nvidii, a ze bych mel nekdy problemy s grafikama, to fakt rict nemuzu..
  • Asharak
    Na tu je ještě čas. Dokud nebude výkonější alespoň *7*
  • Asharak
    Tak já nemám nic proti tomu že TITAN Z je pěkná předražená kravina, to je další fail od nVidie. Jak pěkně před vydáním napsali na PCT:
    "Karta tedy nabídne jen dvojnásobný výkon grafiky Titan Black za trojnásobnou cenu." :D
    Jo, máš pravdu, High end je ten první fail co podělali. Poslední dobou to pěkně zesra... je vidět že jsem se zasekl v době vydání GTX760 a 780 v době 7950 a příchodu 280x. Hmm asi se na to zase pořádně podívu *10* Případně se za ten výrok omlouvám, byl směřován do doby ~rok zpátky.
    už aby vyšly další generace.

    Jako protimyšlenku ale přikládám dominanci nVidie na trhu a tím pádem vydávání nových karet pořed AMD, které reagují nízkou cenou a nejspíš i špatnými výdělky, když přichází s těmihle výmluvami jako bylo v článku, karty mají přece skvělé *16*
  • nj není žádna sranda být v současnosti pc-hráč, těch problému jsou tuny, navic skoro u každé hry, taky přemyšlím vážně o své první konzoli(ps4)
  • Asharak
    Ovladače - já ho s WHQL (ofi) ovladačema pro jistotu ani nerozjel při načítání nové hry, až s beta mi to jde.
  • Crysis 3 je skvělá FPS a můžu ti ji jen doporučit, má skvělý level- desing a skvělou hratelnost, navíc je ukázkově optimalizovaná. Mám 7870OC,X6 1100OC a 8GB a vše jede jak jsem psal na high, něco mám i na ultra, samozřejmě jen s FXAA. U Wolfa mám klidně propady i pod 25 FPS, navíc textury se mi nedočítají. Ať žije next-gen.
  • Asharak
    A 280x tam válcuje o 5000,- dražší a vyšší verzi 290x, prostě AMD no *1*
    Ale cena 760 jhe prostě fail, už při vydání to pěkně podělali...
  • Asharak
    Pokud rozjedeš C3 a Wolfa ne tak tě lituji, nebo i závidím, já si v C3 moc neškrtnu. Ani na low se mi to nechtělo procházet meh. Ale C2 jsem na high-medium prošel a cajk. *3*
  • podle testu si AMD vede velice dobre. jen r9-290 je nejaka neodpovidajici vykonu (ale to rozhodne neni hrou). http://www.forbes.com/sites/jasonevangelho/2014/05/26/watch-dogs-pc-benchmark-results-multiple-amd-and-nvidia-cards-tested/
    270ka tam valcuje o 1500kc drazsi GTX 760 *4*
  • S tou Fakovou ukazkou ze hry aď jdou do prde*e....

    Na E3 to vypadalo hodně luxusně, ale teď je to mnohem horší a štvě mě to že udělaly downgrade.
  • Ono nejde o to, že potřebuješ drahou mašinu na to, aby sis to zahrál, ale spíš o to, že ta hra jede špatně na všem kvůli propadům FPS.
  • Spades
    Všechno jsou to problémy s optimusem...
  • Asharak
    Jak si pořád říkáme, je jedno co si dnes koupíš, u každé hry budeš stejně čekat na ovladače (at už vinou hry nebo AMD/nVid), o výkon nouze není. *1*

    Já hrál Metro 2033 na HD2600XT a ted Wolfa na GTX460 a pískám si, sice to sem tam drhne, ale hraji a umím nastavovat. *1*
  • Asi *1* Veskoslav mi psal, že si neumím nastavit PC, proto se mi ve Wolfovi nenačítají textury... *3*
  • Jdu spinkat tak to zjednoduším bůh ví co to najde https://www.google.cz/#q=nvidia+game+problem&start=0 HF
  • Asharak
    Ovladače nejspíš *3* *2*
  • Celý next-gen je jedno velké fiasko a to jen zásluhou tvůrců. Jak je možné, že mi funguje Crysis 2 na extrém ve full hd a Crysis 3 na high a nového Wolfa nejsem schopen plynule rozchodit a navíc Wolf vypadá tak na hru z roku 2005 a je to náročnější než nejhezčí hra současnosti Crysis 3. To je prostě epic fail...
  • Asharak
    i5 2500K 4,6GHz. No jak je vidět OBS to nechce vzít že bych ti to nahrál. Scéna v nemocnici s tím hnusným šumem 35-50fps, venku následná mise po stařících už normálně kolem 50fps, podle světel některé to shodí na těch 30, jinak to běží do 60. uvnitř budov většinou stabilně na 60. Cutscény obecně 30 (jsou tak nastavené).
    VT Cache HIGH
    VT Comp. Enabled
    MAX FPP 32
    Stíny 2k
    Medium DoF, Disabled SSR, AQSettings High, Haze flare Enabled
    FOV 80, VSYNC, 1680x1050
  • Spades
    Neříkám, že sem neměl problémy s PC, ale s nvidiáckou kartou.
    A ukaž mi kdo si kdy stěžoval na nvidia kartu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší