Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Ať klidně brečej, myslim že si díky bitcoinům taky přišli na svý. AMD nikdy víc.
    • Asharak
      No to jo teď se bát kupovat ty 280x na aukru a pod. když byly tak pěkně vytěžovány...
  • Ta optimalizace stojí za prd. Mám i5 a neustále mám procesor na 90%. S HD 7850 i na nejmenší detaily chytám propady klidně i 20 fps, které doprovází nepříjemné mikrolagy a ničí to absolutně jakýkoliv zážitek ze hry. Takže čus a ke hře se vrátím až vyjdou nějaké patche nebo lepší ovladače od AMD, protože ty co včera vyšli, jsou ještě horší než ty předtím....
    • Asharak
      A smazal jsi si ten BitCoin vir? *15*
    • i5 4570 @ 3,2-3,6 turbo s 8gb G-Skill @ 2133 a Sapphire HD 7870 With Boost s 2GB RAM a klasickej SATA disk a nemám problémy stabilně 40fps, pod 30 to fakt neklesne, ale karta se těžce potí...
      Nastavení bez AA a textury na grafickou kartu s 2GB paměti jinak vše na MAX ve fullHD ;-)
    • NAPROSTO SOUHLASIM!! mám sice 6670 a je to ještě horší! 10 fps all the fkin time...-_-
  • příklad z praxe, posledni "tomb raider" - teselace vlasů:
    -bylo to schvalne udelany tak, aby to fachalo jen a nVidii
    -esi si nekdo mysli, ze ty vlasy byly tak uber, aby to slo na karte co teselaci podporuje standardne misto 60fps najednou 6fps (AMD) a k tomu veri, ze nVidia je o tolik vykonnejsi nez AMD ze to v poho utáhne, je naivka...

    jinak jo, tyhle veci sou standardni praxe, AMD je mensi firma nez nVidia, proto si nemuze dovolit uplacet tolik firem
    • ok uznávám že sem se spletl, omlouvám se, to se občas stane... nicméně ty reakce na mě, to je zase něco.. vy si stěžujte nato, co sem chodí za lidi... se koukněte nato co ste sami napsali v reakci na me! čest vyjímkám...
    • ??? V Tomb Raider to bolo opacne, ako pises, na AMD kartach malo bezat TreesFX lepsie, ako na nvidii..to ti uplne nevyslo tusim *1*
    • Mato1987
      prečo sem chodia takto popletení ľudia?
      • aby se ty "chytrý" měli naco blbě ptát
      • Hanzales
        Dostává se jim zde pozornosti, za což se tímto také omlouvám :)
    • Hanzales
      S těma vlasama jsi to krapet otočil, s tím přišli AMD a nVidia karty to nedávaly.
      Jinak nevím jak uplácení, opravdu ne, ale určitě je tam i nějaká ta podpora a užší spolupráce.
    • Fankidove AMD jsou nejubrecenejsi existence co jsem kdy na internetu videl. Jakakoliv zminka o tom, ze by nvidia mohla byt v necem lepsi spousti sileny kvikot Amdkidu.
      Vtipny je, jak AMDboys vytahujou jen ty testy a parametry co se jim hodi, kvuli FX8xxx jeden level v Crysis 3 porad dokola, u Nv580 vs 6870 povazovali za nejdulezitejsi o 15W mensi spotrebu a ted, kdyz 7970 zere o 100W vic jak Nv, tak o spotrebe ani slovo... *15* Proste amd hraje druhy housle a cena to jenom dokazuje. Horsi vec nemuzu prodavat draz, trh si urcil sam co je kvalitni a co ne. *5*
      • smarja panno
  • Mato1987
    hra je nielenže zle optimalizovaná, ale ešte to má otrasné konzoloidné ovládanie, akceleráciu myšky, nízky fov, ten poodniaty lepiaci sa cover systém, hra má jeden save slot, grafika za jasného dňa je totálne otrasná, jednoducho celé zle, že ja som im naletel a radšej to neupirátil a vyskúšal ako to ide....som ja ale hlupák.
    • kejo
      akcelerácia, fov a grafika sa dajú prestaviť v súbore GamerProfile.xml http://www.se7ensins.com/forums/threads/watch-dogs-pc-improve-quality-deferredfxquality-console.1141136/
      • Mato1987
        to už dávno viem, viď článok od Andrewa Burnsa na nvidia
        http://www.geforce.com/whats-new/guides/watch-dogs-graphics-performance-and-tweaking-guide
        ale problém je, že ani sám nvidia vývojár neviem, k čomu slúžia jednoltivé príkazy a aj keď som .xml súbor dal len na čítanie only tak mi hra stále nevedela zmeniť fov a ani ostatné príkazy ako akceleráciu myšky a podobne...
    • Nezapomeň a debilní AI civilistů, stínování na úrovni PS2, vykreslovací vzdálenost jak v San Andreas a nejhorší jízdní model od The Godfather: The Game.
      • Mato1987
        môžem potvrdiť, AI civilistov je otrasná, lod je aj na ultra nastaveniach veľmi nízko a ten jazdný model, si dovolím tvrdiť že la noire malo lepší jazdný model ako toto.
    • BoB.2
      Gamepad
      • Mato1987
        ale prosím ťa, choď s gamepadom kade lahšie, bavíme sa tu o PC hre, ja odmietam hrať PC hru na poondiatom gamepade.
        • Kategoricky bych to neodmítal, některý hry se podle mě hrajou líp na gamepadu, ale zrovna Watch_Dogs bych na to neviděl, to je fakt.
          • Mato1987
            Iste, také závodné hry ako dirt či grid sa pohodlnejšie hrajú na gamepade ale thrid person akčné tituly kde máš mieriť a analógovou páčkou? čo som masochista?
            • Hanzales
              V klidu ;o) Každý to máme jinak. Někdo hraje na PC na tom Gamepadu i FPSka, pač má PC připojené k TV a sedí v gauči a někdo Gamepad používá jen na fotbal a závodní hry. Já bych si např. Gamepad na FPS hru nevzal, naopak takový Killzone mi nedělal problémy, headshoty větší výzva a větší radost z úspěchu na težkou obtížnost ;o) Já to mám tak trochu kontroverzně :) Když vypíchnu jen ten third-person žánr, tak některé hry se mi lépe hrají na kb-mouse (Mass Effect, GTAIV, TombRaider), některé zase na Gamepadu (Sleeping Dogs, Assasin Creed, Dark Souls). Teď jsem např. půjčil PS3 kámošovi i s Gamepadem a Batmana ani DarkSouls nehraju, dokud zase nebude Gamepad zpátky. No... individualita ;o)
  • N0isy
    Nechápu, co všichni brečej. Mně to jede od včerejších ovladačů parádně i na generaci staré GTX 670. Chyba bude buď ve vašem procesoru nebo v mozku. Na Ultra textůry potřebujete samozřejmě 3 Gb VRAM a pokud to nemáte, tak se nedivte, že se to pak s nimi seká. *7*
    • N7N7
      Pozor, vysoce inteligentní chlapec promluvil.
    • Veskoslav
      I když mám všechno na max, tak se to prezentovaným videím přiblíží, ale rozhodně to tak nevypadá. A ano je to na poslední generaci AMD karty vyšší třídy. Takže to nebude rozhodně tím.
    • Mato1987
      ale nepovedz, mi chceš povedať, že to hraješ na tej karte na high úplne plynulo? tak potom odporúčam navštíviť očného lekára.
  • Stejne to nedáva zmysel, keďže na amd to musia optimalizovať kvôli novým konzolám, ktoré majú pod kapotou zrovna amd karty.
  • Tak to já mám zase jinou zkušenost mám r9 270x a k tomu i5 procesor a jede mě to na hight ve full hd úplně krásně.... *
    • Mato1987
      odrbávať môžeš vieš koho :)
      ja mám i5 procesor, gtx670sli 16 gb ram a na high to trhá a seká nenormálne keď sa načítavajú textúry, čo znamená že šoférovať auto je nemožné, keď ti to pri zatáčke trhne a si v momente v nejakej stene alebo cudzom aute.
      • slabej procesor a karty tak se nediv, že das dve mizerny karty do sli nic nezachrani
        • Mato1987
          nekŕmiť podmostového obyvateľa.
        • tak ja to upravim (uz som to pisal)...GTX 780 + i5 4.7Ghz + 8GB RAM a robi mi presne to iste, co kolegovy vyssie.
          • Mato1987
            i5 3570k taktnutý na 4.6 ghz tak isto ako ty, robí mi presne to isté, pri načítavaní textúr mi to trhne na sekundu alebo dve ale potom ti to ide no keď si v naháňačke s chlpatými tak je nemožné sa vyhnúť zrážkam.
            Je jedno či si nastavím textúry na medium, high alebo ultra, aj tak to trhá, je to zle optimalizovaná konzoloidná hovadina
  • Tak u AMD se ví že má obecně horší ovladače než Nvidia, ale teda zrovna u Watch_Dogs je to jen výmluva, jelikož ta hra je na tom tak špatně že jede blbě i na highendu od Nvidie, problém nebude v gameworks vs AMD, ale v celkové optimalizaci hry (a to má hra až nechutně moc oslích můstků aby to ten HW vůbec stíhal).
  • Mě to jede špatně i na NVidii a to mam GTX 660. Problem bude v optimalizaci.
    • gtx660 mam taky a WD me cukal jak prase, pomohlo koupit lepsi procesor. ted to jede naprosto bezchybne :)
    • Divné. Já na 660ce hraju na high a jede to mezi 40-60 Fps. Jestli ti to dělá stuttering, zkus si ve hře snížit textury a zapnout ten první způsob Vsyncu. To mi dost pomohlo
    • mne to ide spatne aj na GTX 780 Lightning, takze to maju urcite nejake divne, dokonca aj na minimalne nastavenie to nebezi uplne v poriadku, ale zase som si vsimol, ze cpu je vytazeny permanentne na 80 az 90% bez ohladu nato, ci je nastavenie low, alebo ultra...zeby s tou i7 az tak nekecali? :D mam i5 druhej generacie na zakladnych taktoch, ked cpu popohnam na 4.7Ghz tak je vytazenie o par percent nizsie, mozno tak maximalne o desat, co tiez nie je ziadna slava a stale to brzdi gpu, tak neviem, snad to nejak vyriesia, nieoc podobne robilo aj GTA 4 pri vydani a nakoniec to ako tak opravili...ja len nechapem, na com to pred vydanim testuju, ked si nevsimnu taketo prepady fps na pomerne vykonnych zostavach.
    • nene kamarde jen nvidia od tebe che abys dal vetsi obnost penez na lepsi model vis?? Takto jedna tato spolecnost co vykot¨ristuje obycejne lidi predrazenym suntem. Firma pro lidi je AMD ta dava fer ceny pomer/cena/vykon. To vse najdes u AMD.
      • Hanzales
        Mně osobně je také AMD sympatičtější a hodna větší podpory, ale právě proto, že Nvidia koná tak trochu lokty a vytváří programy jako TWIMTBP, nebo GameWorks, vždy jsem převážně volil tuto značku, neboť se to pak v těch nových hrách i projevuje. Hry fichčí už při vydání a průřezem pár let zpátky si vybavím snad jen jeden problém, kdy F12012 v DX11 padalo a chvíli trvalo, než to opravili. Na druhou stranu si nejde nevšimnout, jak majitelé AMD karet při vydání nějaké novinky řeší technické problémy. Rage a Wolf sem tahat nebudu, neboť je to OpenGL hra a bylo by to tak trošku nefér, ale bohužel to nejsou jediné případy. U AMD je holt třeba počítat s tím, že karty mají mnohdy lepší poměr cena/výkon, ale ten se někdy spolu i s funkčností dostaví třeba až o další verzi ovladačů později, neboť v AMD bohužel nemají ty lokty a prostředky na to, aby na všech frontách úzce spolupracovali s vývojáři her a enginů již při vývoji a musejí to pak dohánět optimalizací ovladačů na poslední chvíli. Na OpenGL v AMD úplně prdí a jediné co zatím protlačili do hry jsou super vlasy :) Bohužel pánové v AMD by měli nejdříve trochu změnit přístup a pak až řvát, že jim ten výkon a funkčnost někdo úmyslně brzdí. Ano, je pravda, že Nvidia je tak trochu prevít a nechová se zrovna fér, je dražší, ale jako hráč her i v dlouhodobějším měřítku osobně prostě nemohu jinak. Na výpočty by to bylo asi něco jiného ;o) \\trolling by Hanzales
  • Nj zelenej odpad se opet predvadi , tady je videt co za hloupe mastne nerdy kupuje zelene sra.ky.
    • Tebe niekto nieco niekde povie a hned tomu slepo veris, vobec to tak byt nemusi, alebo moze byt pravda tak na pol cesty, ale ver, ze skutocnu pravdu sa verejnost nikdy nedozvie, vzdy sa zverejni len to, co chcu, aby bolo zverejnene.
      • PROSIMTE ... Nvidia tohle delala celou radu let. Prosim neco si precti.- Tady jen hloupej rekne zeto tak nie. A verejnost tyhle zrudnosti co predvadi nvidiea ,ktera prodava prerdrazene gk o tisice , secko vi.
        • ja si pametam len jednu aferu a to bolo pred peknymi par rokmi, kde sa riesilo, ze este vtedy ATi zamerne na svojich kartach znizuje kvalitu vykreslovania, aby v testoch dosiahli vyssie fps a tiez som tomu neveril, mal som vtedy ATi a este dlho potom som mal ATi, az som nakoniec presiel k nvidii a vobec to nelutujem, uvedom si, ze tie predrazene karty maju svoju cenu opodstatnenu, su tichsie, menej zeru, menej hreju, nemaju take caste problemi s ovladacmi a tak dalej.
          To mas podobne, ako pri cpu intel a amd, tiez si pri inteli priplacas za lepsi vykon a prevadzkove vlastnosti, znamena to hned, ze intel su predrazene svine, co zamerne sabotuju software pre amd? no nie, su proste lepsie, to je fakt.
          • WTF ,,ze tie predrazene karty maju svoju cenu opodstatnenu, su tichsie, menej zeru, menej hreju, nemaju take caste problemi s ovladacmi a tak dalej.,, hod mi dake realne testy skor ako vypustis taketo bludy, AMD aj NVIDA su cca na rovnakej urovni v roznych segmentoch tak netrep , so softwarom je to rovnake .
            • tak nebudem se zbytečně hádat že? :) běžte třeba na pctuning.cz, kde zkouší nové karty a můžete porovnávat, ale můžu vám říct, že nvidie jsou vždy o něco lepší (ted neřešme kolik do toho dávají peněz), stejně tak jsou nvidia dražší.
            • oink? ...aale nic, zabudni nato, ty mas aj tak vlastny svet *1*
            • ocividne mas hodne daleko od pravdy , ci sa ti to paci alebo nie . Nauc sa podkladat informacne podlozene protiargumenty a nerob svoje predcasne dedukcie hodne nvidia fandi ( ocividne ) . Btw vlastnim sice momentalne 280x ale som nestrany a nemam nic proti nvidii.( zlata 8800gt je moja srdcovka ). Oh, and NVidia fanbois are far more annoying than AMD fanbois. *3*
            • keby boli na rovnakej urovni, tak maju rovnake ceny, preco myslis, ze amd ma vzdy nizsie ceny, ako nvidia? mozem ti odprisahat, ze to neni kvoli tomu, ze by amd bola "firma pre ludi" oni totiz tu cenu musia nastavit nizsie, aby dokazali vobec konkurovat...mne je uplne fuk, co si myslis ty, ale takto to proste je a ty to pravdepodobne beries, ako urazku svojej modly (z fanboy hluposti som uz davno vyrastol), ja nemam nic proti amd, som vlastne rad zato, ze tu je, ale co je pravda, je proste pravda, ci sa ti uz paci, alebo nie
          • Crysis 2 a tesselace (Nvidia), dělaj to oba, jinak až do řady GTX6xx byly Nvidiácké grafárny skoro vždy žravější :)
          • Jj, spinavosti robia vsetci, len vypatlani fanboyovia maju klapky na ociach :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit