Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • k cemu ztracet cas s takovyma paskvilama kdyz tu mam zlaty dobry fungujici wowko..
    • TheGGG
      prej zlatý dobrý... no jo, Dan, na tebe si pomatuju, hádám, že jsi od posledně nezmoudřel...
    • Nechci Ti tu hejtit WoWko, ale někdy si zahraj ESO ;) ... Dneska nemusíš bejt ani fanda Elder Scrolls sérií ... ačkoliv jsem teda hrál Oblivion a Skyrim.

      WoWko jsem hrál asi 6 let, ale nikdy to nebude mít na ten feel co mám u ESO ... Je to snad první hra, na kterou sáhla Bethesda a baví mě ... Ale ono je to spíš asi o tom, co člověk chce od onlinovky, naštěstí si dneska můžeš už celkem slušně vybrat
    • Třeba proto, že ten paskvil je zadarmo a nemusím si za X tisíc kupovat hru, za kterou pak ještě budu platit měsíčně :) Jinak do Nosghotu jsem investoval 600 korun jako podporu vývojářům a nelituji toho. Hra mě bavila dlouho, na Steamu mám u ní napsáno 58 hodin, což za ty peníze stálo ;)
      • no.. je to sice zadarmo, ale stihl jsi do toho narvat 600 ještě než to vyšlo *1* *1* *1* však jo.. každýho baví něco jiného.. já si dopřeju osvědčenou kvalitu a rád si zaplatím, není čas ztrácet čas :D
        • Ano, narval jsem do toho 600, protože sem chtěl, ne proto, že jsem musel, rád podpořím věci, které mě baví. Obzvlášť rád mám model F2P, protože nekupuji zajíce v pytli a protože si můžu určit, kolik peněz do hry investuji. A jako odměnu za podporu hry ještě dostanu něco navíc v podobě skinu nebo vlaječky nebo jiné vychytávky, která pokud možno nesmí narušovat hru a dělat z toho pay to win, na to jsem dost alergický.
        • Ale ty ho prave ztracis, ale na to prijdes az pozdeji.
          • Záleží na pohledu. Hra, která sice baví, ale rychle skončí je ztrátou času. Naopak jistá zábava v podobě roky fungující a podporované hry je efektivním a kvalitním využitím času. Jako v realitě. Rychle se oženit a mít fungující a stabilní vztah na celý život. Nebo střídat ženský jak na běžícím pásu.. Druhá varianta je lákavá ale.. je to ztráta času. Protože stejně to směřuje/mělo by k vytvoření dlouhodobého vztahu. Nosgoth byla jen taková lehká holka co dala zadarmo nebo za pár korun. Nicméně časem by vytáhla mnohem víc peněz než hodná manželka WoW :D
            • :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit