Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MoravaGeorge
    Permanentní smrt jsem si zažil už ve Wizardry 8, byl možno hrát v módu "železný muž", nebo jak se to jmenovalo. Po 3 pokusech jsem to vzdal.
    Dokonce i v manuálu psali něco jako: "pokud vám postava umře, tak ji nikdo a nic neoživí, dokonce ani tvůrci hry, proto nám nepiště, mi jsme vás varovali" ... už jen kvůli tomu jsem to zkusil.
    • Wo wizardry 8 to bola malina. Solo s fearie bishop/ninja a nikto skrátka nemal šancu. Samozrejme po pár povinných odgrindovaných hodinách na mravcoch, kraboch a iných chudákoch. No vlastne ešte trebalo prejsť arnika road a tam rozhodoval rng, ak vám hodilo nejakých 12 banditov na vysokej úrovni a so sorcererkou, tak odznova.

      Okrem toho stoja za zmienku už len niektoréh kopce či steny, cez ktoré prepadnúť sa znamenalo okamžitú smrť nezávisle na hitpointoch. *15*
    • BLADIA-AMNESIA
      MY jsme vas varovali. Tvrde Y.

      Ja si nejakou hru s timto systemem musim zkusit, zda se mi to velice zajimave. Clovek se bude sakra snazit pri kazdem hernim postupu, at se jedna treba o prkotiny. Ale nevim, musim zkusit...
      • zdeeneek
        Ze zacatku to muze byt zajimavy. Kdyz clovek vi, ze muze kdykoliv zemrit, tak ho to do hry vic vtahne. Ale myslim si, ze s pribyvajicim poctem smrti a zakladanim novych postav se to prvotni nadseni zmeni ve frustraci. Tohle uz je podle me zase az moc hardcore zalezitost.
      • casove velmi narocne:)
  • walltar
    Nevím, ale permadeath systém v MMO mě nikdy nelákal. Teoreticky by to mohlo fungovat v MMO, které nemá level systém a není stavěné jako klasické MMO. Protože hrát po každé smrti starter zónu pořád znova to by mě asi vytekl mozek ušima.
    • diablo3 HC
    • kostejnesmrtelny
      No. Navíc představa, že desítky hodin piplaná postava mi chcípne kvůli nějakýmu bugu, nebo třeba lagu, to bych nejspíš druhej den nezakládal novou postavu, ale spíš kupoval novou sestavu *1*
      • walltar
        Jo to se mě stalo zezačátku v EVE ... vzal sem všechny peníze a koupil battlecruiser .... bum lag a byl sem zase v noobieshipu. Sem měl chuť všechno kolem sebe rozmlátit, ale aspoń sem se tlk naučil základní pravidlo eve ... nikdy nelítej v tom o co si nemůžeš dovolit přijít.
    • Ono to taky asi nebude pro Battlefield/COD/WOW/cokoliv opice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit