Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To už má integrovaná sluchátka? Daj se přes to dát jiná sluchátka co mám doma?
  • Díky, to už je docela slušné
  • Kino do toho pletu, protože se tam 3D velice dobře uchytilo, což jaksi zabíjí tvůj argument, že to nikoho nezajímá. Spíš nechápu, co do toho pleteš nějaký minidisk a domácí televize, to je úplně jinej sport. Výraz jako Oculus blift, tři otazníky, ignorování interpunkce ve větách? Tuto argumentační výměnu jsi zjevně prohrál ještě než začala, hezký den. *4*
  • 2160x1200
  • Oproti konkurenci ma Rift true 3D audio, ktere pokladam za polovinu zazitku. Navic budou k riftu zdarma 2 hry: Lucky's Tale a Eve: Valkyre. Ja jdu do toho.
  • Jenze to by nemel skoro zadnou podporu, at uz ve hrach, ci enginech.
  • Coffin.Corner
    Ohledně OR mě hodně zaráží Zuckerbergova (ne)podpora tohoto zařízení, viz. nedávné prohlášení šéfa projektu, což dává tušit, že Cukrouš jeho uvedení příliš nevěří, jinak by jeho cenu dotoval.
  • ani ty StarWars nejsou natočený ve 3D to je tam dodatečně dodělaný a je to o houně a co dotoho pleteš kino??? Však tyhlety oculus blifty budou na předváděčkách to víš že jo ale kdo to bude reálně používat? VR to bude propadák jak minidisk... Kolik lidí používá 3D brýle doma? takovej boom to měl bejt 3D TV je v krámě každá druhá a nikdo to nechce a ten co to koupí použije 1 dvakrát a pak se brýle válej všuplíku *1*
  • tak ano.. u nas v multikine kdyz sly StarWars tak na velkej sal to slo ve 2D a 3D jen do mensich.. ;) asi protoze je ten velkej zajem o "kvalitni 3D" *1*
  • Jaký má mít tahle verze rozlišení? Docela uvažuju že do toho pudu, vždycky mě hrozne bavily simulátory na těchto VR brejlích, FSX s komerčnim modem na Boeing 747 herní orgasmus *1*
  • jj souhlas.. DK2 jsem zkousel a utvrdilo me to v tom, ze to v soucasne podobe rozhodne nechci.. a bohuzel i tahle produkcni verze ma k tomu co bych chtel daleko.. takze jsem radeji penize narval do velkeho monitoru a headtrackingu.. 4k proste udela vetsi sluzbu.. sry ale dokud bude obraz takhle nekvalitni.. tak je to jen o jednom efektu ktery u me nastesti brzo presel..
  • ceka v koutku aby pak facebook rift zmasakroval ;)
  • HTC Vive kde se sakra flakas?
  • Jack1947
    Nštěstí tak nutně ho nepotřebujeme ani ted ani později... (tedy možná později ano).
  • Tohle se da vyuzit uplne vsude, od zdravotnictvi, pres kosmicky vyzkum, navrhy bytovych prostoru az po hry. Nechapu, ze lidi vsechno meri jenom pouzitim ve hrach.
    Vsechno nejak zacinalo, TV, mobily, auta, letadla, ...
  • a cesky projekt Claire od VR Union
  • GlaDOS
    Někdo na poruchy ani nepotřebuje VR, že?
  • Polovina každé diskuze k VR http://i.imgur.com/Dj1DBbt.png
  • Zo všetkých VR sa mi najviac pozdáva VIVE od HTC a možno tak sony VR, ale celkovo ma to neláka, je to najmä preto, že to je predražená hovadina, ktorá je viacmenej úplne zbytočná, je to skôr pre fanúšikov simulátorov a podobných technologických záležitostí. Skúšal som len oculus rift na gamescome a fakt nič moc, akurát ma boleli oči.
  • wenceslaus
    Ty hraješ s kýblem?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit