Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to je hrozny, je to vyprodany, jdu to napsat na fejsbůk a padnu do deprese... po kolika letech je tu helma s VR? za ty prachy si to nalozte...
  • A clo je to nejmenší... Asi bude, ale hlavně si budete muset připočíst při importu 21% DPH *11* *11* *11*

    Takže to je 123% z 19 000kč a to je...

    23 370 Kč... *1*
    • na webu maj $59900 This price does not include tax and shipping. Je jasný, že asi zapomněli napsat nulu, ale byla by hlína, kdyby to těm lidem co na to kliknou fakt napálili *1*
  • Skoda... HTC Vive asi nebude o moc levnejsi...
    Uvidime do budoucna.
    • sleepless
      Bude imho minimalne o tretinu drazsi, protoze rovnou nabidne ovladace do rukou, s nimi bude Oculus Rift rovnez tak o tretinu drazsi.
    • walltar
      S tím co chce nabízet asi nebude vůbec levnější... Tam bych počítal s cenou tak spíš 700 - 800 USD.
  • jakubc
    Doufám, že "nezapomenou" přidat k ovladači i adaptér, aby byl opravdu wireless... A je to fakt nechutně drahý.
  • Subtotal: $59900

    trochu přepálili ne? *1*
  • to jsem nečekal, já odhadoval, že to bude něco kolem 10ti... tohle mi přijde trochu přestřelené... teď už se jen děsím toho jakou cenovku ponese HTC Vive...
    • Ako pozxname HTC, tak rok po vydani uz bude HTC Vive 2 a prvu seriu sa vykaslu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit