Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock
    Jednak to není jediné VR, jednak 7000 ks je v podstatě nic, vzhledem k tomu, že v budoucnu toho má být milóny ks
  • Ocelot
    čekal jsem tak 8 litrů...tohle je moc...k tomu si pořídit ještě grafiku za 10 litrů....kdyby to mělo svojí výpočetní jednotku tak neřeknu...No hold nechtěj, aby to uspělo
    • BangMeInBangladesh
      Ja pockam az to budou davat v McD k Happy Mealu.
  • Jinak ta cena je hodně přepálená, když to oznamovali, tak se vychloubali jak to bude dostupný věedním uživatelům a široké veřejnosti a tu cenu odhadovali a slibovali, že nepřesáhne strop 9,10-12tisíc.. už nevim přesně kolik to bylo.. A hle skutek utek...
    • je a neni, vzhledem k tomu, že se to za chvilku vyprodalo, marketingový tým to odhadnul dobře, citát "zboží má takovou cenu, jakou je za něj zákazník ochotný zaplatit" přijde na mysl, za kolik budou ty další várky pro "méně vyvolené" je jiná věc
      • Nuz ano ale to je otazne. Rozny early adopters a nadseny im tych 7000 kusov vykupili a mozno by za to kludne dali aj 800 a viac $. Druha vec je, aby im to nevytvorilo mylnu predstavu ze je v pohode predajny aj za tych 600$ lebo je docela mozne a asi aj pravdepodobne ze pre masovy trh je to uz fakt vela, vzhladom aj na dalsie investicie do PC. Je fajn predat tych 7000 ks za 600$, len aby sa im nestalo ze dalsich masovych 500 000 kusov uz nepredaju ani za 500 alebo 300 lebo to ludia nebudu chciet. A je fakt ze Palmer sa zo zaciatku ohanal ze chce VR spristupnit masam a predbeznu cenu odhaduju okolo 350$.
      • Já mluvil o těch slibech co měli na začátku.. Ale hlavně taky nevíš kolik těch kusů bylo,jestli jich bylo 200ks pro půlku světa tak se po nich jen zapráší. A taky lokalita.. když to nabídnou támhle do ameriky, číny, turecka nebo bahrajnu tak ti by za to zaplatili i několikanásobně víc...
        • omg 200ks??? si radsej zisti kolko bolo DK2
  • Prvotní verze (vim že je to už několikátá) stejně bude hlavně pro nadšence, co musí mít "nový cool" hitech věci. Rozumnější počkaj až se vyladí porodní problémy a klesne cena. Pamatujete na "virtuální brýle", který kdysi dávali k silným grafikám? Ony to nebyly ani tak brejle jako spíš 2 malý CRT monitory před očima. Tenkrát to nevyšlo, teď třeba i jo...
  • Mě by zajímalo kolik kusů ta "vyprodaná" várka měla, 1000? 2000? 10 000?
    Jinak jako by tomu článku pořád něco chybělo...
  • cenu beru. za 19k se dá koupit dobrý herní komp, pěkná dovolená nebo nejnovější smartphone. a ani jedno z toho není dnes nic exkluzivního nebo revolučního. své kupce si to určitě najde a nebude jich málo. je jen na každém člověku, jestli vrazí peníze do experimentální a neověřené technologie hned, později nebo nikdy.
    • Dobry herni komp urcite ne ... dovolena je odpocinek/zazitek ... a patlafounem se muzes chlubit (vzivote bych za nej 20ku nedal) ... ano, i houno se da prodat.

      Taky se za 20k da rok zit ... a pro stredni (umyslne nepisu prumernou) rodinu v CR je to mesicni prijem. Ovsem taky musej platit najem, energie, jidlo ...
      • i5+8GB RAM+GTX 960 je dobrý herní počítač... Není nejlepší, ale je dobrý.
    • Ocelot
      Tvůj argument má jeden velký nedostatek -> Problém je, že komp, smartphone nebo dovolená je vyřízená za tu cenu..tady potřebuješ ještě PC za 25 - 30 tisíc minimálně (v tom jsou započítané i periferie)...
  • Vojta_Ilavsky
    >tfw moralista s 960kou....................
    • Neprovokuj nebo si koupí druhou 960ku *1*
      • Draken69CZ
        konečně by mohl hrát v 1920, protože 2 x 960 *15*
        • 960? to má bejt jako nějakej luxus, vdyť to maj na Alze za bůra *1*
  • imho to googlglass stály tenkraát taky kolem 20k a kde je jim dnes konec stejnětak to bude s Oculusem
    • Uvidíme, sice jsem ještě žádné VR nezkoušel, ale při představě, kdy držím v ruce knipl a hraji Elite, nebo Star Citizen, se nemůžu dočkat až to zkusím. Takže, snad se pleteš, je jasné, že ten systém nebude pro každého.
      • Jenze to je prave o tom, vyzkousis to, budes nadsenej. Vyzkousis to podruhy, potreti ... a po 10 dojdes k tomu, ze to vlastne az tak uzasny neni, a ze ti obyc monas staci.

        Presne stejne dopadly 3D TV.
  • za to mám špičkovej 4K monitor a nebude mi špatně po 15minutách hraní!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit