Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bylo by super hrát pro zmenu za policajta, ktery se napr. infiltruje jako tajny agent mezi mafiany
  • Proč mi to připadá čím dál horší. Tak rád bych se na tuto hru těšil, ale po zkušenosti s dvojkou je tato série nenávratně v perdeli. Radši si zahraji jedničku a budu se bavit. Par let jsem ji nehrál.
  • Mě druhý díl rozhodně neurazil a bavil mne. Jen, jak už tu zmínili ostatní - zůstal někde na půli cesty a šmitec.. Škoda..
    Podle prostřední káry na tom artworku to tiupju na konec 60s (vypadá to auto jako Pontiac Catalina 1968 nebo 66).
    Je to nádherná doba pro mafiánskej příběh a auta z týhle doby jsou moje nejoblíbenější.
    Jen mi ale nejde moc do hlavy, jak se s odskokem dalších skoro 30 let od příběhu dvojky bude pokračovat v tom, co dvojka na konci jasně naznačila, že by pokračovat mělo.

    Asi nám nezbývá, než bez spekulací počkat, co nám nové studio přinese.

    V tomhle období pískovišť je fajn vidět, že zase vznikne nějaká HRA. *5*
  • americka hra pro americke publikum .. jednicka uz se nevrati *3*
  • Doufám že ta trojka neprošla kolem toho zmrdexu jak ta dvojka.
  • Zrovna jsem to chtěl napsat. To není logo jako v pravé Mafii. Snad celá hra nebude jako to logo, nepravá.
  • Já jsem byl s dvojkou celkem spokojený. Jízdní model parádní, krytí a akční scény vyladěné, krásná grafika a fajn optimalizace. Bohužel byla ale celkem krátká a v určitých ohledech trochu odfláklá.
  • Boze jenom se z ty korektnosti nepo...
  • nevim jestli je po udalostech v mexiku eticke oznamovat hru s nazvem mafie *7*
  • To logo je fakt marný.
  • elder128
    Nemůžu se dočkat nostalgika se opět po letech vrátí, teď nám zbývá si jen počkat na trailer a doufat že tam bude navazovat děj z minulýho dílu a i kdyby ne tak aspoň aby tam byl Vito *14* *4*
  • cumpi3
    promin, omylem jsem zareagoval na sebe, ale snad ti doslo *4*
  • cumpi3
    Napsal jsem, že "Ve městě nešlo nic dělat a díky špatnému systému ukládání ta hra na to ani nebyla dělaná" ...to je myšleno tak, že volné město tam v příběhové misi máš, ale když se rozhodneš ho využít a půjdeš něco vyloupit (nic jiného se nedá dělat), tak když tě zabijí, tak už se asi mockrát neuděláš, protože systém ukládání hry je více než protivný a frustrující. A volná jízda jakožto herní mód v Mafii 2 přístupný není, ačkoliv se s Jízdou počítalo, byla v kódu...jako mod se dá stáhnout. V jakém to je dnes stavu nevím, zkoušel jsem chvíli po vydání hry.
  • Mart9
    Pro mě jedna z nej her a rád se k ní vracím. Každej ji hejtuje, protože její největší chyba byla to, že bylo hrozně vidět, že měla být původně ještě lepší.
  • co myslíš tím nebyla volna jizda, copak tam nebylo otevrene mesto po kterem jsi mohl volne jezdit?
  • cumpi3
    Živý dojem z města maximálně v prvních dvou misích, pak už max na první pohled. Nadzemka zavřená, ve městě nešlo nic dělat a díky špatnému systému ukládání ta hra na to ani nebyla dělaná. Mafia jedna to řešila krásně volnou jízdou. Ta ve dvojce je sice taky, ale je zablokovaná a hráči nepřístupná. Postavy jsou necharakterní (Joe je OK), příběh vykostěný (chybí tam mise), slíbené herní prvky zcela absentovaly (zbraně na blízko)...zatímco Lost Heaven znám doteď nazpaměť, z Empire city nevim vůbec nic, jelikož stačí sledovat radar a navigaci, žádná práce s mapou, nic takového- Po dohrání není co dělat...chybí již zmíněná normální jížda, tak i extrémní...Ano, hra měla dobrou fyziku, hudbu...ale oproti jedničce absentovala řada herních prvků (ať už vysněných či těch očekávaných), hra nejen že neměla nadstavbu, ale byla to spíše kostra toho, co mělo být vydáno. Abych nebyl jen negativní, na hře oceňuji neskutečně dobrý systém krytí (ale těch přestřelek mohlo být více na úkor nudného ježdění), hudbu a pár misí a pro mě konec příběhu, protože na uzavřenosti netrvám (ale s tim koncem se asi s většinou neshodnu)...
  • Troll
  • Stejně jako tvoji mámu :O c=3
  • RazorProduction
    Spis nechapu jak si muze cech dovolit napsat ...NASE HRA... *1* made in USA. *9*
  • Za mne osobně:
    - rozmasakrovaný a sešitý příběh (je dost vidět, že hra měla obsahovat další mise a body rozhodnutí)
    - minimální REÁLNÝ zpětný ráz zbraní, z velké části automaticky kompenzován hrou za hráče
    - munice ze zahozených zásobníků magicky zůstává v hammerspace protagonisty
    - ten hammerspace je navíc velmi rozsáhlý, když se do něj vejdou veškeré zbraně hry i když má protagonista na sobě jenom spodky
    - bitky na blízko nejsou bitky, ale duely 1 vs 1, které navíc nejsou ani pořádné duely, ale jeden stavový automat pro oba aktéry (defacto je duel jedno velké taneční představení)
    - zbraně na blízko oficiálně neexistují
    - nelze manuálně řadit
    - AI je z velké části silně skriptovaná a z druhé části zabugovaná (není problém bugnout civila, stačí na něj na cca 5 až 10 sekund namířit zbraň)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit