Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je pravda. Napadá mě, že mezi ty větší přednosti patří soundtrack.
  • p.s.
    nemužu to rict se 100% jistotou ale očekaval bych tower defens riznutej minecraftem a rpg prvky. hrat budeš za homosexualniho černocha v hlavní roli. a taky day1 DLC
  • Taky by me zajimalo jestli treba Newell nema predky odjinud. Treba Nolan a reziser novy Godzilly jsou z Britanie, Hollywood za vsechny jenom bere penize.
  • Řeknu to takhle, k jedničce jsem se několik let stále vracel, naposledy asi nějak před vydáním dvojky. A pokaždé to mělo pořád něco do sebe, ta atmosféra z toho zkrátka byla cítit. Dvojka mě bavila v průběhu hraní, dal jsem si ji asi dvakrát, možná třikrát, pak i jednou jedno DLC. Ale jak rychle to přišlo, tak rychle to odešlo a zůstala jen určitá divná pachuť a nikdy už jsem neměl chuť se k tomu po delší době vracet. Jednička byla a je neopakovatelná legenda, dvojka jen nějaká tuctová hra.
  • neni treba čekat na gameplay, pokud si dokažeš spojit indicie
  • Mart9
    Já to nepopírám, ale ta hra měla větší přednosti než soundtrack.
  • Nechápu proč každej hejtuje dvojku :-D. Náhodou já se u ní bavil jako prase. Soundtrack úžasnej a atmosféra města ze 40tých let nejlepší co sem kdy viděl. Válka v Evropě, všude postery na přijetí do armády, I want you apod. Engine parádní, hratelnost parádni. Akorát to bylo přímočaré jak blázen no ale to mi nijak nevadí :D. Rozhodně mě to přišlo hezčí jak jednička. Celkově ten živej dojem toho města, lidí na chodbě baráku a tak celkově bylo to vše takové krásne. Opravdu sem měl pocit že v tý době sem já a ne Vito :D. Trojku měli šupnout klidně do dvacátých, třicátých let.
  • Mart9
    I já bych ho mohl nahradit, ale garantuju ti, že by v té hře nešlo jezdit.
  • kazdej nahraditelnej je, otazka do jake miry
  • Podle aut to tipuji spise na 70. léta. Nicmene po zklamani z dvojky, ktera pusobila dojmem slataniny, kde si nedali ani praci s podporou volantu...
    A kdyz se to dela od piky nekde uplne jinde, ocekavam ze z toho vyleze klasicka arkadovka pro nactilete, ktera se bude snazit kopirovat GTA a nebude na to mit ani nahodou. Rad bych se mylil.
  • Je rok 2015 a oznámí Mafii 3. Takže nemá cenu polemizovat a řešit nevím jak starou Mafii dva nebo jedna, je uplně jiná doba a až první gameplay napoví jaké to asi bude, do té doby nemá cenu moc co řešit a přesto je tu 100+ příspěvků lol.
  • MARTASLJ19
    Už len v Intre je fantastická hudba, takže soundtrack sa zapísal do hráčskych análov okamžite

    https://www.youtube.com/watch?v=4tQZkKBRbzg
  • Tak v tom pripade American vlastne neexistuje, pretoze su to vsetko pristahovalci z krajin celeho sveta. Takze kto je vlastne ten zly American?
  • v jednotke to kazdy vyzdvihoval...zaujimave :D
  • A Napoleon byl z Korsiky :-D
  • Teda musím se přiznat, že když se řekne Mafia, tak než si stihnu cokoliv pomyslet, rozezní se mi v hlavě Django Reinhardt *1*
  • Klasicky omyl ;-)
  • Mafia 1 mne moc nebrala. Snad jen kvuli Vasutovi. Dvojku jsem hral, ale stale mi to pripadne to stejne, jako Crackdown a podobny hry... Nic si z toho nepamatuji. Tak snad to ted bude lepsi, cesi necesi...
  • Klasický omyl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit