Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je přesně to co podle mě mnoha lidem vůbec nedochází, že všechno závisí na tom KDO to dělá.
    To že je to o mafii, zřejmě nezaručuje kvalitu. Mimochodem co za hry nám přinesli Američani? Co jsem já zjistil tak všechny kvalitní byly z Evropy.
  • MidnighT91
    A bude to topdown, F2P, kooperativní hra pro 4 hráče...
  • Tak ano, prva Mafia bola HRA, ale mne sa dost pacila aj dvojka, takze na trojku urcite nezanevriem len kvoli tomu, ze na nej nerobi Vavra.
  • Dvojka bola dobrá hra, ale strašne krátka a vedľajších aktivít tam tiež bohvie koľko nebolo. Také GTA V má asi 4x dlhšiu kampaň a ešte plnú riť vedľajších aktivít.... Mafia 2 je asi tak dlhá ako COD s tým že COD je zamerané na multiplayer. To ma dosť sklamalo.
  • Mafia je jen jedna a to Vavrova. Tohle je cosi se stemplem 2K
    Zustavam skepticky
  • Přesně tak Lunku, Mafia 2 byla dokonce lepší, alespoň pro mě. Nevím, proč PS4 odporuje, asi je to velký škarohlíd.
  • Ta hra už česká neni.. nedělá na ní nikdo z Čech. Očekávám, že to dopadne podobně jako ty shitózní godfather hry.
  • To přeháníš.
  • ?
  • http://www.level.cz/wp-content/uploads/Ales_mensikreten.jpg
  • Výborná zpráva... Řekl bych, že se bude odehrávat spíše v 80-90. auta by tomu odpovídala.
    V český dabing doufám, věřím, ale řekl bych, že nebude. Uvidíme kolik informací nám přinese středa.
  • Už od začiatku si sa mi zdal nejaký pošahaný, či vadný, ale to čo tu teraz splietaš nemá hlavu ani pätu. Čo konkrétne nedokážeš pochopiť na tom, že mne sa jednoducho prvá aj druhá mafia páčili rovnako?
  • Mart9
    To je dost divný. Mně se vybaví Mafia, když se řekne dobrý soundtrack, ale aby se mi vybavil soudtrack, když se řekne Mafia? *2*
  • Hele zatím je jenom jedno info a to že bude oznámená Mafia 3, vše ostatní je jenom spekulace
  • Možná vznikla v ČR, ale teď už se v ČR nedělá. Dělají na ní američané. Nevím, kolik by stál kompletní českej dabing, ale nemyslím, že by se jim finančně vyplatil a o prachy jde především.
    Jenom kvůli dabingu si tu hru nekoupí zase o tolik víc lidí, aby se to zaplatilo.
  • XorxoxTalarius
    To by mne zajimalo ktery designer to podlozil, muzes hodit jmeno nebo clanek?
  • Hlavně, aby tam byl stejně skvělej soundtrack, jako v prvním a druhým díle.
    Když se totiž řekne Mafia, tak se mi jako první vybaví hudba a až potom cokoliv jinýho.
  • Nechtěl bych hned to schytat jen se opravdu musím zeptat když jde o ryze českou značku zda bude zachován dabing nebo ne ? Už je o tom nějaké info ? Nicméně asi já osobně bych si troufal říct ano, protože češi prostě MAFII kupujou...
  • už to nemá nic společného s Illusion Softworks, tak je to konec éry. Mafie už nebude Mafii. Ať si kdo chce co chce říká, tak v Mafii ten dabing byl dobrej.
  • Zajímavá zpráva – i přesto, že v Alešově článku chybí interpunkční znaménka oddělující přístavky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit