Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím s tebou. Vždyť Mafia 2 měla lepší systém krytí než všechny GTA vůbec.
  • Já se modlím, aby to ti lidé, kterým se vývoj hry dostal do ruky, pochopili koncept Mafie a budou se snažit hru dělat stejným způsobem a ne že udělají další GTA. Časové zasazení se mi líbí, pokud 60/70 léta jsou pravdivá.
  • Nejvic se bojim nerealny fyziky aut ve stylu GTA, to bude prvni krok k tomu aby z toho vznikla uplna sr*cka. A v potaz kam se ten vyvoj hry presunul, je to velmi pravdepodobny.
  • To já ne.
  • Přesun hry do sedmdesátých, nebo osmdesátých let jedině vítám. Lepší zkusit něco novýho, než zkysnout na jednom místě.

    Českej dabing to předpokládám mít nebude. Ano, v předchozích dílech byl fajn, ale doba se už přecejenom trochu změnila a nemyslím si, že by si to na sebe dokázalo vydělat.
  • Phillios191
    Jak víc pravdivá může být tvrzení, když ho podloží samotný designér hry? :) přemýšlej trochu. Sorry, ale jestli jsi slepý a hloupý, že nevidíš rozdíl mezi plnohodnotnou hrou a osekaným obsahem, tak to už není věc názoru.

    (ps. to že tady bude někdo furt naklikávat mínuska, tím si život neprodloužíte)
  • Ristoro
    Já bych to tipoval na 70ky.
  • walltar
    Už je to celkem dlouho co jsem tu hru hrál ... takže ti specificky neřeknu. Ale pamatuju si, jak mě ten příběh prostě nebavil a jak jsem to dohrál spíš kvůli tomu abych to dohrál. A potom taky zasazení. A nebylo tam ani jedno pěkný auto. Plus se mě ta hra zdála celkem krátká (I když to mě osobně až tak nevadilo, vzhledem k tomu, že mě ten příběh nechytnul).

    Asi toho bude víc, ale dneska už si všechno nevybavím. Prostě mě hra tenkrát ani trochu nesedla.
  • zahraj si Mafiu 1
  • Ale veď sa nemosúr, nikto ťa predsa nenútil nekúpil kupovať si tieto dlc, aj tak sa jednalo o šmejdácky narýchlo spravené hovadiny pre konzole a ich leaderboardy v prípade Jimmyho zrady a vendety a s hlavným príbehom to nemalo takmer nič spoločné a keď sa teraz na to tak pozerám tak ani dlc joe's adventures za veľa nestálo a tiež sa jednalo o misie typu dojdi sem a odpráskni nejakého kumpána a podobne, tých príbehových misii tam bolo extrémne málo.
  • Tak to jsou příběhová DLC, řekni mi 5 her který to neměli stejný jako Mafia 2?
  • walltar
    No nesedla... kdyby mě sedla, tak bych s ní neměl problém. *1*
  • Inquisitor
    Raději bych viděl návrat do časů prohibice.
  • XorxoxTalarius
    Diky, ale radsi kdyz americana mluvi american
  • Příběh byl docela průměr, tj. fajn na hru, ale film nebo knížku by to neutáhlo. Úžasný ale bylo, jak lehce a elegantně ho hra dokázala odvyprávět a navrch ještě propojit s konceptem otevřeného světa. V tom je imho Mafia dodnes špička, kdekdo by se od ní mohl učit :o)
  • Jimmyho zrada,Jimmyho vendetta,Joeova dobrodružství... jasně to jsou jen autíčka a oblečky....radči MLČ
  • Pro me Mafia 2 skoncila presne v momente, kdy jsem si zacal rikat "uz bylo na case, aby se neco delo" a lup za 30s credits :D Neni to spatna hra, ale jednoduse jsem se u ni docela nudil, asi moc velka ocekavani
  • Ja sa s tebou nehádam, akurát nemôžem súhlasiť, je veľmi pravdepodobné, že ti hra vôbec nesadla, aj to sa stáva.
  • zcela jasny 70. leta, auta z dob pred ropnou krizi..supeer. Konecne to trochu pojede.
    ale obavam se, ze fyzika bude naprd, ne jak v jednicce. Takze uvidime :D
  • Tady je dabing celkem dost jistý, kusů se u nás snad prodá dost a prostě to chce nakupovat krabicovky, aby distributoři měli dabing z čeho zaplatit.
    Ale nepochybuju, že minimálně titulky 100% budou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit