Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Válka prvního kontaktu byla relativně krátká a chcíplo tam jen pár stovek lidí (a o něco víc Turianů). Odehrávala se hlavně na planetě Shanxi, takže jestli je tahle hra akcí z tohoto prostředí, tak to bude asi dost připomínat poslední Halo. Raději bych byl, kdyby už přišla řada na ME3, ale tohle bych taky bral.
  • Medal of Honor: Mass Effect, First Contact War? ;)
  • FPS ze světa Mass Effect uvítám, snad tam bude i kvalitní SP kampaň. Ohledně námětu - osobně bych byl rád za kampaň, která by prošla kariéru Zaeeda. Chtěl bych totiž vidět ten těžkej souboj s hanarem. To si nějak nedokážu představit *1*
    • Reaguju sám za sebe, ale což. Vygooglil jsem si screeny Zaeeda a nevím, jestli nejsem ovlivněn mým přáním, ale docela tam vidím podobnost - nos, úšklebek, ďůlek na bradě, i ten účase (ale zase takový sestřih má každej druhej voják)...?
  • No já si taky myslím že je to Mass Effect *4* Ta myšlenka autora u článku že by se mohlo jednat o první kontakt je více než zajímavá ( alespoň pro mě rozhodně ) Každopádně to Shepard není *3*
  • Mass Effect: Tactics
  • Drom
    jestli Bioware neco NEDELA, tak jsou to chyby v marketingu. Ta puska je z mass effectu a takovou botu dat do CGI trialeru si nemuzou dovolit
  • No, nemůžu se dočkat. Bioware mě ještě nezklamalo.
    • Tak to ti preji. Me BIOWARE posledni dobou zklamava cim dal vice. *9*
      • Taky by mě zajímalo s čím tě zklamalo, teda z doposud vyšlých titulů, ty dosud nevyšlé bych nehodnotil dokud si je nezahraju. Jediné co bych biowareru vitknul jsou slabší DLC pro DA.
      • s cim? ja sem akorat neduverivy k novemu dragon age, jinak spokojene chrochtam
      • Souhlas, nevím kdo tě mínusnul ale je docela smutné vidět, jak si lidi nepřipouští pravdu.

        Uvidíme co z nich vyleze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit