Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že po SystemShocku 1 a 2 už nevyšla nikdy taková hra, která by se mi tak zažrala do srdce :) A po tomhle mi jezdí mráz po zádech ještě dnes:
    http://www.youtube.com/watch?v=5iZMD_eCpEo
    • Lepsi nez SS1 byla Ultima Underworld 2. Dodnes neprekonana v mnoha ohledech.
      • K UU2 mam velmi kladny vztah, mimo jine jedna z prvnich her, ktera se (jak se tehdy rikalo) k nam zacala dovazet a tedy sla koupit na ceskem trhu. Ale lepsi nez SS1 imho nebyla. Alespon pro me osobne.
    • Robotron3
      Něco herně jinýho, ale přesto takovýho byl třeba ten Portal, taky srdcovka, aspoň pro mě :)
  • Kinet1c
    ja sa tesim na opice :D , zakerne svin,e
  • What is it you fear insect?

    sh*t BRICKS, sh*t BRICKS, sh*t BRICKS, sh*t BRICKS, sh*t BRICKS, sh*t BRICKS

    miluji a nenávidím GOG *12* *16* *11* *8*
  • Ronox
    Juch, tak to je super zpráva. Myslíte, že tam půjde přidat podpora gamepadu? Dal bych si to na kině s projektorem *14*
  • Coffin.Corner
    Jupí. Sice jsem si ho zrovna nedávno dal, v rámci nostalgického uspokojování, dvakrát za sebou, ale tohle beru všema deseti.
  • Bomba, pořádná old schol pařba, jdu do ní, jelikož kdysi jsem ji stahoval, hrál již možná 6x, ale stále toužím si jí dát znova a v tuto chvíli mile rád vyvojáře aspoň zpětně podpořím. Po SS1 Best game ever for me!
  • Som na GOGu uz dlho a viem ze je to najziadanejsia hra z celeho GOG wishlistu, hoci som ju nikdy nehral, vzdy som na nu pocul len obrovske slova chvaly. Takze do toho asi pojdem, jednak podporit GOG za skvelu pracu ze sa im to podarilo konecne legalne dostat opat do predaja a po druhe som prilis zvedavy na tu hru nez aby som si ju nechal ujst :)
  • Kdysi davno jsem hral demo a dost me to chytlo. Pak jsem nekdy v roce 2006 (7 let po vydani) stahnul i plnou hru, ale nikdy jsem ji nedohral. Uz tehdy jsem si rikal jakej je to oldschool. Ted je to uz 14 let a me porad neskutecne laka si to dat, jelikoz napr. Deus Ex a Thief jsou jedny z mych nejoblibenejsich her. Snad me to tentokrat skutecne pohlti natolik, abych to dohral.
  • MrSanta
    KONEČNĚ *1*
  • Aleluja

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit