Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V žánru naprostá špička.
    Bioshock byl pak už jen velmi slabý odvar.
    • Bioshock nebyl špatný. To hlavní a nejlepší co přinesl bylo art deco a celkově prostředí, setřičky a taťkové. To bylo parádní. Hra jako taková už byla slabší.
  • Ethy
    Nabízí se jedna jednoduchá otázka: Bude to i člověka který hru předtím nikdy nehrál, bavit? Přemýšlím o tom, ale bojím se, aby herní mechanizmy nebyly moc zastaralé, zkoušel jsem hrát Deus Ex 2 když jsem na steamu kupoval DE:HR kolekci s dílama předtím a prostě mě to nechytlo :/
    • Ethy
      Díky moc všem za tipy! Zhýčkanej nejsem, já jsem se jenom bál, aby to nebyl tragédie, jako právě s druhým Deus Exem. Zítra jdu do toho ;)
      • Tak druhej Deus Ex šel naopak cestou konzloidnosti a novejch trendů. Ksž už tak srovnávat s jedničkou.
    • Herni mechanismy, inventar atd. jsou zcela v souladu s dnesni dobou. Grafika neni vyslovene hrozna ale samozrejme dnes uz neobstoji. To je asi jedine pres co je treba se prenest.
    • jindra.veliky
      Já jsem to předtím nikdy nehrál a ted se na to tesim.
    • Deus Ex 2 není moc dobrá hra. Se System Shock 2 má mnohem víc společnýho první Deus Ex.

      SS2 je parádní hra, a s modama na grafiku se na ni dá i koukat. *4*
    • Robotron3
      Pokud nejsi moc zhýčkaný, tak tě to bude určitě bavit. System Shock 2 už je spíš z těch modernějších her (relativně teda). U jedničky by ten náraz byl asi horší :)
  • Vzhledem k tomu, že mi stejný obrázek jako je v článku visí v pokoji jako plakát. A vzhledem k tomu že do teď vůbec netuší o čem System Shock je, tak si své herní vzdělání určitě doplním ;]
    • davidBray
      tak to bys měl a sakra rychle :)))
      • Dobre Deborah Harry
  • davidBray
    bože, ano *14*.. já nevím co na to napsat. tahle zpráva kluci umí potěšit *1*
  • Robotron3
    Hezký. Ještě všechny hry od Westwoodu prosím :)
    • Pul roku byly vsechny jejich hry do RA2 zdarma ke stazeni a funguji pod Win7. Mysli, ze to je asi 2 leta zpet.
    • ZvacA
      Všechny, ja? Takže by jsi s chutí šel třeba i do Lvího krále? :)

      Jinak, The First Decade?
      • Robotron3
        Všechny jsem myslel hlavně Dune hry a Kyrandie. I když Lví král byla taky docela pěkná plošinovka :) First Decade už se někde pár let povaluje zdarma na netu.
  • Na GoGu si o SS2 psalo víc než 34 000 lidí. Získání licence byl husarský kousek, sám jsem nevěřil, že se to někomu podaří. Kupuju hned, jak to vyjde. *4*

    EDIT: A ještě Homeworldy! :D Vím, jsem nenasytnej. *1*
    • Black_Hand
      a ted to taky znamena, ze kdyby levine chtel... tak by mohl vysplouchnout dead space na druhou kolej :).
    • Kr.Pa
      Kdyby jsem jim povedly HW, tak by byli asi jediní jeho prodejci, nikde jsem je totiz nenasel prodavat.
      • Nejsou, no.
  • Jasná koupě :) - vždycky jsem si chtěl System Shock dohrát a asi nastal správný čas, akorát nevím, zda je lepší první nebo druhý díl...
    • skvělé jsou oba, ale hrát budu jenom 2 díl ... jedničku zkratkovitě z youtubu :-)
  • Fallout 2
    System shock 2
    Planescape:Torment
    ....
    ....
    ....
    • Souhlasím akorát s Falloutem 2, ostatní jsem nedohrál komplet, ale zlaté časy jako řemen :)
  • Takovou hru už nikdy nikdo neudělá :(
    • I kdyby udelal, tak ji temer nikdo nebude chtit hrat. Vetsina by si stezovala na to, ze to ma osklive audiovizualni zpracovani.
    • Když se nad tím člověk zamyslí je to vážně smutné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit