Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • shhh...myslel jsem "8 piv?"
  • 10 piv? U nás tak tři Plzně...
  • Uzasna hra, tezka, ale uzasna. Kdyz jsem to hral poprve v 15 letech, tak jsem byl podelany az za usima, kdyz k vam promlouva 'Mnoho' nebo slysite cyber wife. Nejvice me stvali respawnujici potvory. Skoda, ze uz ted nemam cas si to dat znovu. Prece jen uz to neni hra na jedno odpoledne a navic uz clovek zna vsechny zvraty v pribehu.
  • x_ander
    No vzhledem k tomu, že jde o hru, která je obecně považována za jednu z nejlepších vůbec, která se víceméně dnes nedá nikde koupit, a navíc je vyladěná aby perfektně fungovala pod novýmy systémy (na XP se mi ji nikdy nepodařilo rozumně rozchodit ani s tunou různých úprav a modifikací), nehledě na to, že GOG se museli hooodně snažit, aby to vyřešili s právy, tak mi cena cca 8 piv opravdu nepřijde moc. Klidně bych zaplatil i více. A to neříkám jako zaslepený fanda, ale jako člověk, který SS2 nikdy nehrál a čekal jsem až se objeví funkční verze právě na GoGu...
  • ucho
    Cena je relativní. Někdo by za hru nezaplatil ani 1 dolar, někdo by byl ochotný zaplatit 50 dolarů... Našli by se jistě i lidé, co by zaplatili 100 dolarů...

    V konečném důsledku 10 dolarů za hru není moc, pokud to člověk plánuje hned hrát a strávit u toho několik hodin...
  • Asi to funguje, clovek akurat musi vediet aky podadresar tam musi spravit. Najprv to neslo, ale potom som si spomenul ze crf sa davaju do res. Kazdopadne rozliseni tam je bambilion uz priamo v hre, zvuk OpenAll, predpokladam ze uz to ma aj 32 bit renderovanie ktore priniesol posledny fan patch. Hra ma aj priamo podadresar kde sa strkaju mody, proste vsetko je pripravene a nakonfigurovane :)
    http://s496.photobucket.com/albums/rr326/bigfutus/?action=view¤t=Shock22013-02-1412-26-33-37_zpsd394cc70.jpg
    http://s496.photobucket.com/albums/rr326/bigfutus/?action=view¤t=Shock22013-02-1412-28-15-93_zps3268cdf3.jpg
  • Tenhle názor se asi setká s odporem, ale podle mě chtít za 14 let starou hru 10 USD je celkem přehnaný. Dal bych polovinu, v současné situaci (tzn. po příspěvku na Dreamfall) počkám na slevu.
  • ucho
    určitě do toho půjdu. nikdy jsem hru nehrál, závidíte? :D

    jinak netuším, jak je to s texturami a těmi modifikacemi, ale trailer na GOGu mi přijde graficky naprosto v pohodě.
  • http://cestiny.idnes.cz/system-shock-2-0dw-/Hry.aspx?c=A000328_57945_bw-cestiny-hry_bw Zkus prosím, díky.
  • Osobne textury ano, hi poly nepriatelia nie, pretoze vypadaju dost odlisne od originalov. Cela hra mi stylizaciou pripomina komix, jednoduche textury ala Borderlands, aj portrety v logoch su kreslene. To je ovsem moj skromny nazor a nebudem to cpat nikomu :) Ale co si pamatam tak su hipoly modely zbrani a tie su naozaj verne svojim predloham + nejake misc. objekty ako mikroskopy atd. A vela ludi mozno ani nevie ze to ma aj par podarenych fan misii. A konfigurak predpokladam ze bude, ked uz si dali namahu pre Carmageddon :)
  • Black_Hand
    a specialni telefoni tarif na volani mamince zdarma :).
  • Jako těším se, určitě to zkusím. Hrál jsem jedničku i dvojku a obojí miluju. Myslím si ale, že by to měli vydat úplně znovu. A to buď v novém, moderním kabátě a nebo třeba úplně nový Systém Shock 3. Tahle hra by si to rozhodně zasloužila a myslím, že má po celém světě tolik fanoušků, že by na tom neprodělali ;)
  • Skusenosti s cim? S hrou co este neni vonku? :) Ja to sice s cestinou hrat nebudem, ale ak sem hodis linky na obe veci tak ti to mozem za hodinu vyskusat, kupujem hned 12:00
  • I kdyby udelal, tak ji temer nikdo nebude chtit hrat. Vetsina by si stezovala na to, ze to ma osklive audiovizualni zpracovani.
  • Po dvou hodínách? Jestli do 5 minut od spuštění někoho nezastřelí nebo umřou, jdou od toho.
  • K UU2 mam velmi kladny vztah, mimo jine jedna z prvnich her, ktera se (jak se tehdy rikalo) k nam zacala dovazet a tedy sla koupit na ceskem trhu. Ale lepsi nez SS1 imho nebyla. Alespon pro me osobne.
  • Vskutku by mě zajímalo jestli na to půjde napasovat čeština i s texturama, která je dělaná pro původní hru. Někdo zkušenost?
  • Hura, jeste SS1 a budu naprosto spokojen. To je posledni disketovka u ktere lituji, ze se dnes uz neda znovu koupit.
  • Jáj ... díky za tip, ale ty textury nejdou (odkaz na zip) ... stahujte odsud ... http://www.systemshock.org/index.php?topic=22.0
  • Tak to je super, do toho jdu. Za cenu deseti piv neni o čem přemýšlet *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit