Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • o 3 hodky uvidime ..a pavuci ...1x ked som to hral, skoro som sa posral z nich *1*
  • Už žhavím kartu ... *5*
  • Paraaada, k tomu este
    HD texture pack: http://www.moddb.com/mods/shtup-system-shock-2-texture-upgrade
    High poly mesh pack: http://www.moddb.com/mods/system-shock-rebirthhigh-poly-pack
    .. mozno nejaku upravu konfiguraku pre poriadne rozlisenie a tyzden dovolenky *1*
  • No a ví někdo přesně co tam přibyde a nebo ubyde? Jaké budou ty hráčské modifikace nebo čeho se budou týkat? Půjdou zase vypnout ti debilní pavouci? :)
  • Doba prvních pokusů o převedení klasických her do 3D byla příznačná zhnusením ... Fade to Black , Syndicate Wars ... právě kvůli úžasnému 3D byly ty hry o dost horší ( hůř ovladatelné) . A třeba i tehdejší modla všech 3D maniaků , legendární Tomb Raider ..... jsem si dal před několika dny a kroutil jsem hlavou co se mi tehdy na té hře tak líbilo . Dneska už mrtvá hra ( ... a stále jsem si připadal jako na tabletu s průměrnmou hříčkou ;) ) .

    Sice System shock už byl krásně vyhlazený jak to jen na přelom milénia šlo , takže se dost podobá o chlup opozdivšímu se Deus Exu .... ale ty detaily .... prostě a jednoduše víckrát jsem rozehrál klasickou jedničku než dvojku . Protože i před léty jsem měl k vyžehlené grafice odpor .

    Takže doufám především v přepracované textury a vůbec znatelné grafické vylepšení vůči verzi co se povaluje všude možně ...
  • Lepsi nez SS1 byla Ultima Underworld 2. Dodnes neprekonana v mnoha ohledech.
  • skvělé jsou oba, ale hrát budu jenom 2 díl ... jedničku zkratkovitě z youtubu :-)
  • Za mlada jsem se tak bal, ze jsem to fakt nedohral :)

    Ted uz to snad zvladnu!!! *4*
  • Robotron3
    Něco herně jinýho, ale přesto takovýho byl třeba ten Portal, taky srdcovka, aspoň pro mě :)
  • Robotron3
    Jo, Azrael's Tear. Ten sem nikdy nehrál, jen demo ze Score. To bych dal :)
  • Ještě bych prosil Azrael's Tear a Omikron. Děkuji.
  • Kupon na rodinne baleni Pampers zdarma ke kazde kopii SS2.
  • Myslím, že po SystemShocku 1 a 2 už nevyšla nikdy taková hra, která by se mi tak zažrala do srdce :) A po tomhle mi jezdí mráz po zádech ještě dnes:
    http://www.youtube.com/watch?v=5iZMD_eCpEo
  • Black_Hand
    a ted to taky znamena, ze kdyby levine chtel... tak by mohl vysplouchnout dead space na druhou kolej :).
  • Kinet1c
    ja sa tesim na opice :D , zakerne svin,e
  • What is it you fear insect?

    sh*t BRICKS, sh*t BRICKS, sh*t BRICKS, sh*t BRICKS, sh*t BRICKS, sh*t BRICKS

    miluji a nenávidím GOG *12* *16* *11* *8*
  • Ronox
    Juch, tak to je super zpráva. Myslíte, že tam půjde přidat podpora gamepadu? Dal bych si to na kině s projektorem *14*
  • Dobre Deborah Harry
  • Coffin.Corner
    Jupí. Sice jsem si ho zrovna nedávno dal, v rámci nostalgického uspokojování, dvakrát za sebou, ale tohle beru všema deseti.
  • Bomba, pořádná old schol pařba, jdu do ní, jelikož kdysi jsem ji stahoval, hrál již možná 6x, ale stále toužím si jí dát znova a v tuto chvíli mile rád vyvojáře aspoň zpětně podpořím. Po SS1 Best game ever for me!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit