Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pul roku byly vsechny jejich hry do RA2 zdarma ke stazeni a funguji pod Win7. Mysli, ze to je asi 2 leta zpet.
  • Tak se to nakonec podařilo? Přiznám se, že je to pro mě trochu šok, myslel jsem si, že ta licence je navěky zabitá *8*
  • Robotron3
    Všechny jsem myslel hlavně Dune hry a Kyrandie. I když Lví král byla taky docela pěkná plošinovka :) First Decade už se někde pár let povaluje zdarma na netu.
  • Herni mechanismy, inventar atd. jsou zcela v souladu s dnesni dobou. Grafika neni vyslovene hrozna ale samozrejme dnes uz neobstoji. To je asi jedine pres co je treba se prenest.
  • Bioshock nebyl špatný. To hlavní a nejlepší co přinesl bylo art deco a celkově prostředí, setřičky a taťkové. To bylo parádní. Hra jako taková už byla slabší.
  • system co? jooo, jasnyy...
  • jindra.veliky
    Já jsem to předtím nikdy nehrál a ted se na to tesim.
  • davidBray
    tak to bys měl a sakra rychle :)))
  • Deus Ex 2 není moc dobrá hra. Se System Shock 2 má mnohem víc společnýho první Deus Ex.

    SS2 je parádní hra, a s modama na grafiku se na ni dá i koukat. *4*
  • Pro mě nejlepš hra všech dob. Dodneška si pamatuju spoustu audiologů. Prostě klenot jakej už asi nikdo neudělá. Snad jedině Kickstarter by mohl oživit původní tým, ale čert ví jak je to s licencí. Moc rád bych Shodan nakopal znovu řiť.

    Celkem by mě zajímalo jakej názor budou mít na hru lidi z nové generace. *3*
  • ZvacA
    Všechny, ja? Takže by jsi s chutí šel třeba i do Lvího krále? :)

    Jinak, The First Decade?
  • V žánru naprostá špička.
    Bioshock byl pak už jen velmi slabý odvar.
  • Když se nad tím člověk zamyslí je to vážně smutné
  • Robotron3
    Pokud nejsi moc zhýčkaný, tak tě to bude určitě bavit. System Shock 2 už je spíš z těch modernějších her (relativně teda). U jedničky by ten náraz byl asi horší :)
  • Ethy
    Nabízí se jedna jednoduchá otázka: Bude to i člověka který hru předtím nikdy nehrál, bavit? Přemýšlím o tom, ale bojím se, aby herní mechanizmy nebyly moc zastaralé, zkoušel jsem hrát Deus Ex 2 když jsem na steamu kupoval DE:HR kolekci s dílama předtím a prostě mě to nechytlo :/
  • Vzhledem k tomu, že mi stejný obrázek jako je v článku visí v pokoji jako plakát. A vzhledem k tomu že do teď vůbec netuší o čem System Shock je, tak si své herní vzdělání určitě doplním ;]
  • Souhlasím akorát s Falloutem 2, ostatní jsem nedohrál komplet, ale zlaté časy jako řemen :)
  • davidBray
    bože, ano *14*.. já nevím co na to napsat. tahle zpráva kluci umí potěšit *1*
  • Robotron3
    Hezký. Ještě všechny hry od Westwoodu prosím :)
  • Na GoGu si o SS2 psalo víc než 34 000 lidí. Získání licence byl husarský kousek, sám jsem nevěřil, že se to někomu podaří. Kupuju hned, jak to vyjde. *4*

    EDIT: A ještě Homeworldy! :D Vím, jsem nenasytnej. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit