Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ti co z vás hráli preview verzi, nevíte kde nahodou koupit nějaký zbraně nebo munici? ... trošku jsem toho vystřílel víc a už nic nemám ale nemužu nikde nic sehnat.. A za ty penize se snad zbrane nebo neco kupuje nebo ne? ... prosim pomozte...
  • Luxusní kampaň, absolutní palec nahoru za péči o znovuuvedení legendy o které autoři moc dobře vědí a očividně jim je modlou (i podle prvotních reakcí) . Jistě jsou tady filmy jako Ghost in shell , Blade Runner apod.,ale nevidím jako chybu pokud se autoři takto inspirují cyberpunk není v herním průmyslu zrovna často k vidění (určitě ne v takovéto hloubce). DeusEx už nikdy nebude jako první díl,ale tenhle by opravdu mohl přijít s rozumným kompromisem mezi komercí a úctě k původní myšlence a odkazu pana WS .
  • Trošku chabej příbeh, takový tu byl už v mnoha variacich.
    Uvidíme, jak na tom bude samotná hra, doufám, že to bude pecka, těším se na ní.
  • ten trailer vyzera super, bol by som strasne rad, keby to niekoho inspirovalo a natocil podla toho film.
    • Uz se stalo, viz Repo Man.
  • a co tam chces mit po obsahove strance ty prezidente? Je to trailer
    • Ja nevim, nápad možná. Takhle je to jen trailer jako každej druhej. Nechápu co se na tom lidem tak líbí.
  • Jsem jedinej komu se to nelíbí? Neberte si to špatně, po technický stránce je ten trailer úžasný, ale obsahově to nic světoborného není.
  • Takže nějaké vysoce postavené osoby nebo korporace nutí lidi pod propagandou lepšího člověka vydat poslední peníze dokud z nich nejsou žebráci, nakonec je mohou kontrolovat a svou soukromou armádou chtějí kontrolovat svět. Žeby příklad extrémního kapitalismu? :)
  • Jeden z nejlepsich traileru, co jsem kdy videl, a to nejen v ramci her. Atmosferu by clovek mohl rezat jen motorovkou. Kez by se tyhle reklamy dostaly i na to bonusove DVD u hry...
  • Super trailer. Velice se mi libila ta stoupajici atmosfera ke konci.
  • že ale v jedničce bylo agumentovaných lidí....
    • To je přehnaná kritika... v jedničce byla mechanická augmentace už překonaná, lidé si uvědomovali, že je hyzdí - podívejte se na Guntera a Annu... Je klidně možné, že právě kvůli podobným kampaním mistra Tonga prostě mechanické augmentace nakonec neuspěly...
    • přibývají + a sem tam - , proč na to tedy někdo neraguje? Prostředí trojky je úplně mimo atmosféru a reálie 1 dílu, dvojku ignoruji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit