Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Excelentni. Kdyz vidim tyto hrany trailery na Deus Ex 3 nebo na Prey2, tak si jen rikam proc uz nekdo sakra neudela takto dokonale cely film. Konecne by sme se dockali snimku, ktery by byl pro fanousky modlou, plnou atmosfery, propracovanosti kazdeho detailu a pribehu ktery zname. Zaroven by nadchl i neznalce hry, majici radi onen zanr, v tomto pripade sci-fi.

    No, snad se vazne jednou dockam. Protoze kdyz si jen vzpomenu, jak sem byl zklaman a zhnusen takovym filmovym Maxem Paynem, tak nemam doted slusnych slov...
    • to jo to mas pravdu kdyby byl Deus Ex film a podle tech traileru tak by to byla naprosta pecka jinak ten trailer je moc dobry
  • Hodně luxusní, vůbec všechny trailery z DE:HR jsou povedený
  • Co dělám špatně, že se mi denodenně veškerý videa na games sekaj??? *10*
    • musíš profouknout UTPčko
  • Bohuzel se blizime tomuto stavu v samotne realite: http://www.osud.cz/pentagon-pripravuje-utok-na-nektere-casti-mozku-lidi-video
    • To je neuveritelne vtipnej web, kdes to vyhrabal? :D
      • Treba zde v anglictine http://vigilantcitizen.com/musicbusiness/transhumanism-psychological-warfare-and-b-e-p-s-imma-be/
    • Rekl bych, ze urcitym skupinam lidi prisla tato hra vhod. Propagace transhumanismu.
    • Škoda, že samotná hra vypadá mnohem hůř, než toto video. I Driv3r měl vynikající videa, která dokázala nahypovat. Jak to dopadlo, víme...
      • sorry, špatně jsem reagoval
  • ... no do prdele!
  • No stáhl sem si tu uniklou prewiev verzi, a musím říct že grafika mě moc nenatchla, ale nedávám tomu nějaké mínus... ale jinak hrací systém a příběh a ty možnosti ( plížení, nebo čistě střílet a střilet, pomalu zabíjet, schovat těla a okrást ) ty mi tu hru dělají hodně dobrou. Akorát jediný mínus které bych ji vytkl po hraní prewiev verze, je ovladání myší. To opravdu není moc dobré nastavené ale v plné verzi kterou si určitě koupím doufám že bude dotažené. Proč je mínus zrovna ovládaní myši? Když jste schovaní za překážkou, a chcete se vyklonit a začit střílet, nemužete skoro vubéc zamiřovat, a když už tak strašně hrozně se to dělá, hlavně při střílení kvůli asi zpětnému rázu to nejde, tento důvod bych pochopil jako fyziku ve hře ale když už přestanu střílet a i přesto jde blbě zamířít? ... no byla to uniklá prewiev verze, takže s plnou verzí to není možné srovnávat, ale u mě má hra velke + ...
    • Tak nevim, ale me se zamerovani a strileni spoza krytu chovalo uplne stejne jako mimo kryt. Vsiml sis predpokladam, ze z krytu jde strilet dvema zpusoby? Bez pouziti klavesnice tedy bez vykloneni naslepo, kdy je presnost logicky mnohem mensi, nebo s pouzitim smerovy klavesy, kdy se vyklonis i telem a pak mas presnost krytim nijak neovlivnenou. Jediny co v krytu nejde je pouziti priblizeni pres miridla.
      • Prosimte nevis kde se daji koupit zbrane v te hre? :) ja nemuz najit zadne misto a pritom penez mam uz dost, ale vubec nevim za co je tam mam utratit jelikoz sem nenasel zadny obchod doted...
    • Urug
      Čudné, s tím jsem žádný problém neměl. Mě vadili akorát dvě věci: Sprint jako toogle a nejde to přenastavit jinak (což vzhledem k tomu, že třeba u krytí to nastavit jde, je poněkud zarážející) a druhá věc je AI. Ta je poměrně rozporuplná, tu mě překvapila, tu mě zklamala. Je zkrátka vidět, že tam nějaký komplexnější systém AI je, ale občas se chová dost podivně.
      • ehm, asi bych to měl vědět, ale... sprint jako toogle znamená? že stačí stisknout a nemusíš držet a postava sprintuje? nebo něco komplet jinýho?
        • Urug
          Jop, přesněji ten sprint musíš stejnou klávesou vypnout pokud chceš plynule přejít do chůze, což mi je děsně nepohodlné.
          • No tak třeba ten sprint mi nějak nevadil, jsem na to zvykly z BF Play4Free , kde to je tak řešeno... No jedině s tou myší jak sem psal jsem nespokojen, přišlo mi jako kdyby to nebylo dělané na myš ale na gamepad... Zkusil jsem zvýšit i citlivost ale prostě ne... pořád se blbě zamiřovalo.. ale co, v plné verzi to bude snad jiné.. + AI je nedodělaná to je pravda, ale je to preview, ne plná hra, tk nemůžem soudit... zatím..
            • jasne ze vsiml.. ;) Proste se mi zamiruje blbe... ani citlivosti mysi to nejde upravit celkove jako kdyby se mi pri palbe celkove sekla zbran a ja ji mohl jenom lehce odklonit z uhlu ale ona se do otho sameho uhlu vrati znova...
          • to docela chápu. při skrčení nebo míření přes mířidla to naopak uvítávám, ale u sprintu je to docela pitomý.
      • špeciálne s ai sa mi ale celkom páčilo, že ak človek len niekoho omráčil/uspal, tak ho jeho kolegovia po nájdení zasa vedeli prebudiť. Človeka to vážne núti premýšľať, či sa radšej miesto humanistu nehrať na chladnokrvného agenta a rovno protivníkom nevydávať letenky na onen svet.
  • bohuzial cela video kampan vyzera ovela ovela lepsie,ako ukazky z hry.... *9*
  • Tohle, obzvláště po tý nekonečný řadě gameplayů z prvních misí, je na beton nejlepší video z DE3. A jeden z nejlepších trailerů na hru, co jsem kdy měl tu čest vidět.
    • mne se vic libilo to video, ktere bylo jako reklama na sarif industries, jelikoz sam sem priznivec myslenky podobnych implantatu *4*
    • frag.ment
      Naprosto s tebou souhlasim, hlavne s druhou vetou.
  • Ach jo, videjko hezky, vypada to jako upoutavka na novej serialek na AXN SyFy. Ten ale asi nebude, nevadi. Tuhle hru kupuju na 100%
  • Mato1987
    Video je parádne , no mám takého silného tušáka že hra tak parádna ani zdaleka nebude.
    • misho8723
      A ja mám vďaka bete veľkého tušáka, že to ide byť veľká pecka
    • A Sportku předvídat neumíš? :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit