Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak třeba ten sprint mi nějak nevadil, jsem na to zvykly z BF Play4Free , kde to je tak řešeno... No jedině s tou myší jak sem psal jsem nespokojen, přišlo mi jako kdyby to nebylo dělané na myš ale na gamepad... Zkusil jsem zvýšit i citlivost ale prostě ne... pořád se blbě zamiřovalo.. ale co, v plné verzi to bude snad jiné.. + AI je nedodělaná to je pravda, ale je to preview, ne plná hra, tk nemůžem soudit... zatím..
  • A Sportku předvídat neumíš? :-)
  • Treba zde v anglictine http://vigilantcitizen.com/musicbusiness/transhumanism-psychological-warfare-and-b-e-p-s-imma-be/
  • To je neuveritelne vtipnej web, kdes to vyhrabal? :D
  • to docela chápu. při skrčení nebo míření přes mířidla to naopak uvítávám, ale u sprintu je to docela pitomý.
  • No to by som povedal, že je predsa len trošku (trošku DOSŤ) o inom. Imho DeusEx-u sa najviac Ghost in the Shell, a konkrétne tomuto Ghost in the Shell 2 (tiež je to také žlto-oranžové).
  • Urug
    Jop, přesněji ten sprint musíš stejnou klávesou vypnout pokud chceš plynule přejít do chůze, což mi je děsně nepohodlné.
  • že ale v jedničce bylo agumentovaných lidí....
  • Rekl bych, ze urcitym skupinam lidi prisla tato hra vhod. Propagace transhumanismu.
  • ehm, asi bych to měl vědět, ale... sprint jako toogle znamená? že stačí stisknout a nemusíš držet a postava sprintuje? nebo něco komplet jinýho?
  • Excelentni. Kdyz vidim tyto hrany trailery na Deus Ex 3 nebo na Prey2, tak si jen rikam proc uz nekdo sakra neudela takto dokonale cely film. Konecne by sme se dockali snimku, ktery by byl pro fanousky modlou, plnou atmosfery, propracovanosti kazdeho detailu a pribehu ktery zname. Zaroven by nadchl i neznalce hry, majici radi onen zanr, v tomto pripade sci-fi.

    No, snad se vazne jednou dockam. Protoze kdyz si jen vzpomenu, jak sem byl zklaman a zhnusen takovym filmovym Maxem Paynem, tak nemam doted slusnych slov...
  • Hodně luxusní, vůbec všechny trailery z DE:HR jsou povedený
  • potomci lidí *3* určitě se na to koukni
  • sorry, špatně jsem reagoval
  • Škoda, že samotná hra vypadá mnohem hůř, než toto video. I Driv3r měl vynikající videa, která dokázala nahypovat. Jak to dopadlo, víme...
  • sleepless
    Prehlednuti, zdroj doplnen.
  • špeciálne s ai sa mi ale celkom páčilo, že ak človek len niekoho omráčil/uspal, tak ho jeho kolegovia po nájdení zasa vedeli prebudiť. Človeka to vážne núti premýšľať, či sa radšej miesto humanistu nehrať na chladnokrvného agenta a rovno protivníkom nevydávať letenky na onen svet.
  • musíš profouknout UTPčko
  • Co dělám špatně, že se mi denodenně veškerý videa na games sekaj??? *10*
  • Urug
    Čudné, s tím jsem žádný problém neměl. Mě vadili akorát dvě věci: Sprint jako toogle a nejde to přenastavit jinak (což vzhledem k tomu, že třeba u krytí to nastavit jde, je poněkud zarážející) a druhá věc je AI. Ta je poměrně rozporuplná, tu mě překvapila, tu mě zklamala. Je zkrátka vidět, že tam nějaký komplexnější systém AI je, ale občas se chová dost podivně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit