Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem na světě docela dlouho a vždy byla v jednoduchosti síla.....
  • zdeeneek
    A to jsem se docela tesil, ze si zahraju za toho gobliniho vrahouna a podrezu par lidskejch zmetku ;)
  • Ani nevíte jak moc je mi líto, že hra takhle dopadla. Pro mě to byla jedna z nejočekávanějších her roku. *13*
    • Člověče tak si tu hru stáhni (ne nejsem pirát) a když názor změníš tak ji kup. Opravdu se snažím hry na základě recenzí neodsuzovat (recenze jsou pouze informativní) a ty by si to neměl dělat taky a hlavně ne podle téhle (podle mě neúplné) recenze.
      • No rozhodně si o ní ještě něco přečtu, přece jen je to první recenze co jsem na hru četl, ale i tak... Určitě zkusím demo (pokud na konzole bude), nebo zkusím tu tvojí možnost. :) Přeci jen jsem člověk který díky dobrému příběhu přehlídne i horší nedostatky. *1*
  • Tak po odehrání asi 3 hodin musím říct, že hra by u mě dostala 6/10. Opravdu debilní soubojový systém a občasné grafické bugy (např. Arkail (ten silný) má meč pověšený na zádech a přitom je tak 20 čísel od jeho těla, Styx páčí zámek a šperhák je zase minimálně o 20 cm dál). Zmíněný soubojový systém je opravdu naprd. S Arkailem se můžete útokům bránit, jenže on vykryje jeden a dalších pět vás zasáhne, návíc s tímto orkem je taktizování téměř k ničemu a většinou se nechá obestoupit nepřáteli a sám se ani nepohne. Jinak dialogy jsou opravdu dobré, zvláště když mluví Styx. Hudební doprovod je také znamenitý. Pro mě osobně je to opravdu velké zklamání nebýt zpackaného soubojového systému tak by se dal prominout i průměrný příběh. To je takové moje malé shrnutí tohohle RPG.
  • HC hrači jsou tak trochu divní, to my CoD hrači víme co to je pravej požitek z hraní. My CoD hrači nepotřebujem vyzvu ale pořádnej Wow efekt, vybuch a rychoul jizdu. Prostě hru a ne složité mechanismy, které tě po pár minutách unuděj k smrti.
    • Nikdy jsem si nemyslel,že hráči her,ve kterých je za cíl držet jedno tlačítko(velmi často hry typu cod),jsou podřadní lidé,ale tvé názory mě přesvědčily,a to o tom,že tito lidé jsou podřadní pro podřadné lidi.
    • Jednoduchí ľudia potrebujú jednoduché hry? *4*

      Preto má mainstream taký úspech...
      • EuroSamurai
        Lidi který makaj od nevidim do nevidim či příležitostný hráči potřebujou jednoduchý hry.
        Přítel mojí mámy je velice chytrej ale radši hraje něco co mu nezabere moc času hry jako cod či náký hry hraná v prohlížeči ovšem rád si občas zahraje hry jako je europa 1400 či jiný budovatelský strategie.
      • To je dobře že má uspěch, bude více CoD her. Jak se řiká v jednoduchosti je síla. *3* *3*
        • Technicka - rika se, ze v jednoduchosti je krasa.
  • 8/10 minimalne prave som to dohral a musim povedat ze som sa tak dobre nebavil ani pri dishonored. Postavy su super pribeh je 100x lepsie podany ako v dishonored a kto si nezamiluje toho goblina tak uz fakt nevim.
    • Kolik ti je let, 12? To jsi v životě asi nehrál pořádné RPG. Zkus The Witcher 2 nebo sérii Gothic např. a ne tuhle podprůměrnou hru.
  • Recenze většinou nekomentuju, ale tahle mi přijde hodně slabá. Spíš ve mě budí dojem, že hru dostal recenzent, který podobný druh her moc nehraje. Ale nevím, možná se pletu. Každopádně zahraniční recenze, takhle špatně hru nehodnotí.
    PS: ten velkej je ork a ten malej skřet ... ne?
    • tolkien na to isol blbe, warcraft nam udava co su orkovia a co goblini!
    • ork a skřet je to samé, ten druhý je goblin
      • No tak třeba podle Tolkiena to to samé není (skřeti v Pánovi prstenů jsou v anglickém originále "goblins", a na začátku Hobita je to celkem pěkně vysvětleno).
        • praveze skreti v panovi prstenu jsou orcs
  • Osviceny
    Pro vás možná 5/10, ale pro teplé, perverzní, tlusté, líné, uhrovaté nerdy žijící u maminky je to 10/10 nerdi totiž mají možnost ukájet své ohanbí nad velkými svalnatými orky!! Tohle perverzní nerdi hledali celí svůj život!!! Hru kde je plno velkých svalnatých orků!!! Proto má Wowko a Skyrim takový úspěch!!! nic jiného v tom není! Slibuji, že ač je hra blbina, tak bude mít obrovský úspěch!!! UŽ vidím nerda, jak si stopne hru a půl hodiny se kochá orčím svalnatým lítkem !!!Však nerdům dojde, jaký mají bídný život, jednou si to uvědomí a spáchají sebevraždu!!!
    • Hmmm, to nejsi osvícený, to jsi se zbláznil. Fakt.
    • Kdo to říká, ten to je, na toho to pasuje! Ha! *12*
      • Osviceny
        reakce dítěte ze ZŠ
        • Tvoje psaní je na úrovni ZŠ a myšlení asi ještě hloub... Hloupý trolle...
        • Jéé dvojiý účinek! Fuck yeah *5*
    • tak vidím, že ty si na to už došiel, ale nechceš si to stou samovraždou rozmyslieť?
  • Bude niekedy demo?
  • Recenze mi příjde slušně napsaná. Některý lidi by se měli naučit číst. Ne jen čísla od 1 do 10. Pak by se dověděli to, co vědět chtěj.
    • Thanks cpt. obvious! That's really clever! We are just stupid creatures, and you rock!
      • I know
        • Are you sure? *5*
          • Please, stop this ridiculous nonsense.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit