Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Ohledně těch verzí trati je to samozřejmě jen můj subjektivní pocit. Opravdu by asi někdo musel nejen na Nordu být, ale mít tu trať i naježděnou a ve více autech, aby potom mohl říct "ano, tato trať je nejpřesnější". Spíše jsem rád, že si ji člověk může zajet za různých podmínek a na všech platformách.
  • Hanzales
    ....kdyby si někdo to videiko, které ani není nějak podstatné náhodou pustil, pusťte si k němu pls i nějakou tu hudbu :)
  • Hanzales
    Mad Catz nebrat. Těď jsem vzal headset a asi ho spláchnu do záchodu :)
    Ad AI, tady je to zase vyvráceno : http://www.youtube.com/watch?v=r_HJSJLL8_I
    ...ale je jasné, že se tábory těch, co bojují snaží najít nějakou špínu na tu druhou hru, za každou cenu. Někdy to chce brát s nadhledem. Pokud se AI nechová jako v LFS (což je online jinak jeden z nej simů) pak je to dá se říct o.k. :) Moc se mi nestává, že by mně někdo smetl, soupeři drží stopu i v drsnějších situacích, karamboly většinou objedou. Jediné co, tak blbi někdy blbě brzy brzdí :)
    Fanatec je co vím skvělý volant, pokud hra dobře podporuje FFB, pak se vyplatí, i kdyby na splátky. A i ta blbá spojka udělá hodně. Nezdá se, ale přídá to tak 20% k zážitku z jízdy.
  • Hanzales
    Já jsem za tu smyčku severní v GT5 neskutečně rád. Další hra, ve které si ji lze zajet a taky vypadá velmi pěkně. V kombinaci s těmi premium autíčky bych řekl, že to i nemá moc konkurenci. Snad jen Forzu jsem (žel) nehrál, tedy tam nemohu objektivně posoudit. Snad jen co se týče zábavnosti: S dobrým volantem věřím, že je taky o co stát, alespoň soudě dle videí a reakcí pařmenů (nezapomínaje na pařmenky)
    Zeleného pekla se asi tak, jak tratě scanují v iRacing nedočkáme, proto dobře za každou verzi, která je zase o něco blíže realitě. Nevím, do jakých detailů scanují tratě v Polyphony, obvzláště tuto, ale rozhodně mi od verzí z GTR/Rfactor(VLN)/Shift atd. příjde v jistých momentech (úsecích) ještě dotaženější. Nasledovány snad všechny real videa na youtube, neb tu trať přiznávám se žeru jako sviňa oves. (doufám že svině žerou oves). Možná ne náhodou jsem ten event s Nordem zajel vše dozlata (max napodruhé), zatímco všude jinde ho dělám třeba i na 15x :) Do těch 2 cm přesnosti včetně hrbolků to má asi daleko, pořád ale zase blíže reálné předloze, což se cení. Já neopovrhuji žádným poježděním od všemožných arkád až po iRacing, takže každá další hra s Nordem dobrá hra :) a GT5 pro ty trpělivější dobrá je snad až dost.
    PS: ani já nezpozoroval žádné škubnutí so far. (Instalováno na disk, full to sežere asi 7GB :) Možná je to tím.
  • Tj, je to fail. Bylo to i v prologu. Nevím, proč to neuměj udělat tak, aby to jelo normálně. Vsync je snad samozřejmost.
  • Na fanatec jsem se koukal a u nás je skoro nemožný ho sehnat, navíc jsem do volantu ochotnej investovat maximálně 2500. Tím odpadá fanatec a zbýva zase mrkvosoft jestli chci něco kvalitního a ne nějakej MAD CAT *1*
  • Duuku_cz
    mam najezdino par tisic km a taky sem se nesetkal s nejakym trhanim
  • Přesně tak, už se nějakou dobu nevyrábí. Teď jedině Fanatec.
  • RealMod není špatný, ale osobně mám raději Sharp Tyres Mod od Julese. A stejně jako Ursus ani já něbyl spokojen s kariérou a výběrem tratí (na ty používám reduced bling bling mod).
  • jj spatna synchronizace obrazu,rozpady a poklesy fps :)
  • Ano, já to také tvrdím, že to strašně trhá. Že by to bylo tím, že mám úplně první PS3 60GB?
  • mam obě konzole doma a vidim že ps3 to prostě nestíha v určitých momentech... i samo POLYPHONY to přiznává,už i GT-Prologue trhal ..,
  • No co jsem slyšel tak se prej už od roku 2006 nebo 2008 nevyrábí nebo co. měl jsem vyhlídlej obchod, ale po vánocí už jsem ho na netu nikde nenašel ten volant.
  • Blbě se shání, ten Microsoftí volant. :( Taky hraju na gamepadu hlavně. Je to o zvyku a o tréninku. Postupně začneš věci vypínat a najednou zjistíš, že vedeš a přitom máš všechno vypnuté. :)
  • Nemůžu říct že bych byl nějakej profík, hrávám to s nastavením abs, dobrždování zapnuto, ruční se spojkou. A přijde mi to už i tak těžký, když jsem zkoušel všechno povypínat, tak jsem pomalu nebyl tou zatáčkou schopnej ani projet. Hraju to na gamepade, ale uvažuju o bezdrátovym volantu od mrkvosoftu.
  • Ohlášená je na letošek. Já hlavně doufám, že Turn10 nepůjde cestou zjednodušování pro masy a nenechá se oblbnout Kinectem. :(
    V tuhle chvíli totiž AI a technické zpracování hovoří pro Forzu. Ale naopak dojem z jízdy mám lepší z GT, tam by měli v Turn10 zapracovat. Přece jenom, když jdu do zatáčky a v ní sešlápnu pedál až k podlaze, tak se mi moc nezdá, že se se mnou auto nepere a nechce se utrhnout.
  • Já s tebou souhlasím. Co jsem zkoušel Shift s tímhle módem, tak jsem z něj měl taky velmi dobrý pocit. Ale obávám se, že ani mód tam nezachrání kariéru. A ta mi u Shiftu moc nesedla.
  • Přestože vlastním xbox, tak musím říct, že trať vypadá velmi realisticky. Osobně mám zkušennosti jenom s Forzou 3 a tu si nemůžu vynachválit, jsem zvědavej jak nová forza která se brzy objeví obstojí proti tomuhle.
  • Nemůžu sloužit pokud jde o porovnání s realitou (nebyl jsem na Nordu osobně a taková videa vydávají všichni), ale technicky je rozhodně lepší Nord ve Forze a ještě lepší v Shiftu. Ten v GT5 vypadá kvůli okolí dost blbě a je na úrovni toho, který je v rFactoru (který je prý přetáhnutý z GT4 nejakým záhadným způsobem).
  • rfactor ma v porovnani s GT5 lepsie stranky aj horsie stranky... Nurburgring medzi tie lepsie nepratri. V GT5 je najlepsi aky som kedy v hre videl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit