Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nie, dodavky v hre bohuzial niesu, jedine zopar pickupov a offroadov
  • ti co tu pisete jak nevidite trhanie obrazu.. to asi hrate na CRT telke v SD rozliseni ze? Na FHD 102cm lcd to teda strasne vidno, hlavne ked ide clovek pomaly do zatacka e behom tych 3 sekund v nej mu roztrhne tak 10 snimkov, ked ste na cele zavodu sa to da prezit ale jak idete do zatacky 3-4 tak to vidno mrte
  • nechcu se nějak hádat, ale simlulátor to prý úplný není a fotorealistické rozhodně taky ne.. osobně na mě líp působí Shift s real-modem na PC ( http://www.youtube.com/watch?v=twcu4zG6FEU ), ale je to věc názoru a za ten mě doufám neukamenujete.
  • no ja som hral GT5 desiatky hodin no ani raz netrhlo .. ty pocuj nehras to nahodou na xboxe 360 ? *1*
  • Gran Turismo 5 hraju docela často a nevšim sem si žádnýho klesání fps ani trhání obrazu.
  • ale ty šíleny poklesy FPS a trhánÍ obrazu na spouste tratí tam nedaly :)))
  • Na kompu je rfactor, kterej ji imo lepsi :)
  • Tak o tom, že jsou zatáčky podobné při dnešních možnostech snad nikdo ani nepochybuje. Ostatně těch her, které si vyhrály zrovna s Nordem je víc. Já teda taky jezdím jako o život, ale třeba při té Mercedes academy, kdy máš zajet Nord v 300SL, tak to jsem víc kochal než závodil. :)
  • ten prechod do cernocerny tmy je lahudka

    http://www.youtube.com/watch?v=bzWPNshceyY
  • Kolegyně Uršula má pravdu, je to fake a podvod ze strany Sony, která si s tím pohrála a mázla. Takže mdloby na Sony. *1*
  • to video ukazuje jak hodne je podobny tvar silnice,zatacky,naklon,kopce a podobne,to co je okolo trate uz neni tak podstatny.ja vetsinou jedu jako o zivot a nemam cas koumat detailne veci okolo trate ktera ma pres 20km a za jizdy to vypada paradne a kdo videl nejaky zavody z 24hodinovky tak uzna ze tech mrte zatacek si je vic nez na 90% vic nez podobnych
  • 24h nurburgring a le mans jsou dve nejlepsi trate v gt5.zalozit online LMP1/GT v 16 lidech (nejlip s kamarady),zmena pocasi,prechod do uplny tmy,dalkovy svetla,sterace,palivo,seskrabany gumy,zastavky v boxech,vlastni hudba (na tu z videa by se jelo luxusne) a hlavne paradni zazitek z jizdy :-) .opravdu dobre investovany prachy,sedim u toho dost casto :-)

    PS:jak se jmenuje song z videa?
  • To video je teda hezká manipulace ze strany Sony. Stačilo trošku máznout a pohrát si s tím a ejhle, jak to vypadá. Kdo GT5 hrál, ten ví, že okolí tratě je dost slabé a ty textury a dvouspritové stromy jdou vidět i během ostré jízdy. :(
  • oin.odin
    hmmm je v GT možne jazdiť na ford transit-e ten Nürburgring by som rad skúsil dat pod tích 10 min ... ako sa o to snažila ta slečna z top gear-u
  • Pěkný.Śkoda že to neni na Compa *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit