Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tisícovku za tohle? Tak tomu teda říkám arogance.
    • http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/arogantni
    • Veskoslav
      Naopak. Pokud si spočítáš, kolik stojí například v HoTS hrdinové samostatně, tak jsi těžce přes 150 dollarů. Argument, že se to dá vydělat penězi+rotace je pěkný, ale člověk tam musí strávit více času:) A 1000 Kč mi nepřijde nic závratného. To mi naopak přijde zvrácené chtít 10 euro za hrdinu:)
  • BoB.2
    Parchanti voni chcou vydělat na své práci.
    • eStar
      Na f2p by nejspíš vydělali víc, jejich volba, i když jí moc nechápu po zkušenostech s Hearthstonem.
    • snažit se vydělat na své práci mužou to jim nikdo nebere ale jen hlupák by platil za něco co muže hrát u konkurence zdarma
      • nezabúdaj na microtransakcie + dlc heroes
      • BoB.2
        Jako hrát jinej Overwatch?
        • Jo, jednoduchy, kdyz je to kopie TF2 a Lolka.
        • naprogramuju si svůj vlastní Overwatch, a bude tam blackjack a dě*ky! *1*
  • Tak to u mna nehrozi.
    Nebudem si kupovat tf2 hru za 60eur, ked ešte k tomu vyjdu dalsie tri f2p podobne ako toto.
    Mohlo to byť f2p, nebude. Ok netrapi ma to, užijte si ju.
    • Akorat ze to bude po technicke a hratelnostni strance o svetelne roky napred v porovnani s tema free budgetovkama. Nemluve o masivni serverove infrastrukture a neprekonatelnem supportu.
  • hmm jako cekat, ze by Blizzard dal zas neco zdarma bylo asi blahove, ale tohle je pro me opravdu zklamani. Podle me se pripravi o hodne casual hracu, co by to sem tam zahrali a mozna jim sem tam poslali nejakou kacku. Platit za hru, ktera bude stejne potom prospikovana dalsima platbama me osobne uz moc nevoni.
    • a mozna jim sem tam poslali ..

      Právě tady ses měl zamyslet . Když to bude placený tak to mají jistý než spolíhat na 10 casual párků co do tý hry nacpe jako jeden člověk co si to koupí normálně
      • Kinet1c
        Pozri LoL, iba tolko k tomu alebo trebars hm WoT, Free MMO hry sa povecsinou uzivia, ked su slusne spracovane a tak nevidim ani JEDINY dovod preco ist do ISTOTY, ze si hru kupia a mame iste prachy, to je skor neistota, clovek kupy, hra, nudi ho, prestane hrat, clovek ma zadarmo, hra bavi sa, prestane hrat, nebavi ho, prejde par mesiacov, znova si stiahne zahra atd. Uplne to iste, ci kupis hru ci nie, u blizzardu je to ta ista vec. A to ze takto je istota zisku, LoL dokazuje, a vytrelo oci aj vsetkym ostatnym, ze staci k uspechu chytlava hratelnost (co v pripade overwatchu rozhodne je) a prachy sa pohrnu pekne postupne a to nie 60e za kus ci kolko chcu za to (clanok som ani necital, pretoze akonahle som sa dozvedel, ze ide to buy toplay, nezaujem), ale uplne v pohode by mohli takymto sposobom od jedneho z inkasovat dalsich mnoho 60e. Len nejaky pocet ludi (normalnych) a zopar maniakov (nenormalnych) si moze dovolit platit za hru + mikrotransakcie v hre.
        Tato hra v najblizsej dobe bude bud F2P, alebo sa na nu zabudne. Ako som tak pozeral na podobny typ hier vychadza hned niekolko variacii a vsetko ked dobre viem F2P, takze rozhodne ja aspon nebudem platit za nieco co v podstate mozem mat zadarmo aj ked kus v inom kabatiku.
    • naopak, doufam že si ingame platbami budu moci natunit charakter. jinak totiž asi nebudu mit šanci.
  • oni na to časem pánové přijdou že přejít na f2p je lepší až jim to bude hrát jen pár lidí. Zase taková pecka to není aby to stálo za to to koupit. Já si počkám a já se dočkám :)
    • oni na to už dávno přišli ;) Akorát si to rozdělili na etapy, takle dostanou solidní fůzi až to vyjde a za nějakej rok až to opadne, tak to udělaj freetoplay na mikrotransakce a namastí se znova a já se jim ani nedivím
  • Jack1947
    Tak tenhle spletenec má ted nějak trpkou hořko sladkou příchut...

    Tedy se ptám to jako vážně? 60 klacků v nějaké lepší verzi omg. *8* *11* *12*
  • No nevím jestli mě to zláká. Člověk zaplatí 60 éček, a pak začnou chlit další hrdiny jako v HoTS. A to nemluvím o skinech apod. To bude ještě větší pračka na peníze než celý HoTS.
    • Jack1947
      Jestli nemáš s kým hrát... mohli by jsme třeba někdy dát. Když mi napíšeš Battle ign ( nebo pošleš na mail jestli nechceš veřejně šířit. *4* To je pro Kojota.
    • v Hots mam temer vsechny hrdiny a neutratil jsem absolitne nic,takze nevim co tu trepes za blaboly *1*
      • Jo, takovy znam. "neutratil jsem absolutne nic, ale prosedel jsem u toho 500 hodin." Ze je to 25 tisic i pri te nejhur placene brigade jim nedochazi. Zivi je rodice. *15*
        • MrSanta
          To je snad nejblbější argument jakej jsem za posledních pár let viděl. Brát v úvahu potenciální výdělek, kdyby místo volnočasové aktivity šel pracovat. To si snad děláš zadek.
          • Psal ze neutratil nic. Pisu ze utratil cas. Cas jsou penize at chces ci nechces. Principem f2p her je ze ti co hraji zdarma plati svym casem a delaji krovi platicim hracum. Nebo taky jinak receno pracujes pro ne, ale nejsi placenej penezma ale moznosti hrat. Nejhorsi je, ze te vyjde daleko lip si zajit na den na brigadu a zaplatit to co bys grindil mesic. Takzetak. Platis at chces nebo ne.
            • Jack1947
              Jestli reaguješ na mně? hmm tak nejspíše jo tak chci říct že jestli ti je líto času nebo ho neumíš rozvrhnout a zavidíš ostatním tak to je tvoje smůla tak nehraj grind simulátory ne. Imho u moby je to srovnání fakt docela (zcela) mimo...
            • Hlavne jste nepochopili jednu zasadni vec. Nekritizuju to, ze se nekdo bavi. Kritizuju, ze tvrdi ze vsechno ve f2p vyexpil zadarmo kdyz odpracoval "jenom" par stovek hodin.
              Druhak spanek je nutnost, bez nej by nikdo neprezil, takze argumentujes moc do extremu. A za treti, nikde nepopiram, ze me zevleni nestalo uz hodne penez a casu, takze zase argumentujes necim co sis vymyslel. *3* Takze prosim nejdriv cist, pak premyslet a nakonec si nevymyslet.
            • Jack1947
              Platí svým časem ale když je tobaví tak proč ne? takže dá se tio pak i chápat tak že ten kdo koupí hru a hraje jí " vlastně testuje hru a nedostane za to zaplaceno" argument horší než smrdutá noha houmelesáka. *11*
            • pokud v tom hledáš takovouhle blbou analogii, tak pak měř všemu stejným metrem. spočítej si kolik tisíc měsíčně tě stojí spánek, nebo jakékoliv jiné hobby, za které ve většině případů kromě času platíš i penězi. předpokládám, že ty vlastně pracuješ 24/7 a jakýkoliv spánek tě přímo dohání k šílenství jakmile si ho přepočítáš na prachy. kolik tě vůbec stálo čtení místního fóra? neměl bys mít radši brigádu? *1*
    • Hots neni zadna pračka na penize..
      • Pro mě jsou všechny f2p pračky na peníze. Tím nehaním HotS. Je to jediná moba co hraju a většinu neduhů moba her odstranily. Pro mě je mnohem zábavnější, rychlejší a akčnější než LoL nebo DotA2.
        • Ždímačka, ne pračka. To si nepleť.
  • A já si bláhově myslel, že to bude F2P stejně jako HotS a dokupovat se budou jen skiny a hrdinové.
    • Proc? Bude to pekne za prachy a hera si taky zacvakas. V Hots to vydelava, tak proc ne. Lidi jsou ovce.
  • Kopie TF2 s herama z LoL? Pecka.
  • Bllizzard se přehmatů nedopouští, asi to mají dobře spočítané - každopádně jim tímto nelze vytýkat, že cílí na masy. Mě tahle přeplácanost neoslovuje, ale fakt nemůžu zastřít podiv nad zvoleným bizmodelem - nečekané, jsem odzbrojen *8*
    • Kinet1c
      Ja si naopak myslim, ze teraz sa asi dopustil.
      • Uvidíme, třeba je to jen dočasné a chtějí nahrabat na první vlně fanboyů a pak přejdou na F2P - to by byla prča, co říkáš?
        • Jack1947
          Tak to nejspíše dříve nebo později bude, to je snad jasné... do té doby ale budou mít nějaký ten peníz ( no docela dost velký).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit