Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na mě to pusobí jako manga podřízená učebnici anatomie. Ale jo, "je to fajne".
  • Já osobně se na to zatím velmi těším, líbí se mi level design, líbí se mi celkový dojem ze hry a to jsem od MMO odpustil už dávno (éra lineage, wow apod)

    jen by mne zajímalo jaký bude platební systém měsíční jako treba u wow? nebo si hru koupíme a budeme jí moct hrát?

    tak jako tak, po velmi dlouhé době MMO do kterého půjdu a zatím se na něj velmi teším :)
    • Faolan
      Za plnou hru zaplatíš jenom jednou, žádné pravidelné transakce tam nejsou... jediné co se bude časem dokupovat (aby se jim těch deset let, o kterých furt mluví, z něčeho dařilo platit účty) budou další kapitoly příběhu a nejspíš i nějaký DLC které budou pravidelně vycházet aby se hráči nenudili když dohrají základní obsah.
  • Snad udělaj podporu klavesnice a myši jak v Dust...vypadá to skvěle.
    • nejlip obyc klavescnice do USB za 150,- misto uber hyper MS klavesnice za 2 litry .. oh wait
  • Vypadá to věru skvěle:-)
  • Hanzales
    S kámošem jsme na to koukali a kecali přes skype a už se nemůžeme dočkat, až takhle skočíme do hry a třeba se přidá i kámoška :) Nicméně zapůsobilo to na nás docela přísně musím říct. Tohle já můžu, co-op celou hrou aby člověk pohledal a takhle ve velkém zároveň s tolika detaily tu a tam, jsem fakt nečekal.
    • promitac
      nevymyslaj, je dokazane ze kámošky hry nehraju *3*
      • Faolan
        :) to by si se divil, ona taková správná kámoška se u toho dokáže navztekat víc, než kdejakej kamarád :)
        • je vždykcy roztomilé když se vztekaj.. ale když na mě tak rači prcham..
      • tjn.. ještě to tak... nejdřív jim umožníš hrát hry a co potom? pak budou chtít volební práva? haha... to nemůžem dopustit...
  • Please HELP.. na jakém enginu běží Destiny????????
  • Faolan
    .
  • vypadaj jak z SW
    • Faolan
      Jj mistama ano :) pro Warlocka byly dokonce jediove jako jedna z inspiraci :) a kdyz delali Huntera tak si zase vypujcili par veci od Hana a bounty hunteru. Na ty hre je super ze si tam kazdej najde neco... spolubydlici v tom vidi Firefly, ja tam vidim Fallouty a Warhammery, ty v tom vidis SW a kamarad zase Mass Effecty.
      Udelali universum kde si kazdej najde neco svyho.
      • super
  • Člověk který má potřebu se hádat jestli je lepší PC/XBOX/PS atd si nezaslouží ani jedno, protože je to ignorant a de*il *3*
    • nechapu jak souvisi to, ze je nekdo nevzdelany s tim, ze preferuje jednu platformu pred druhou...
      • To asi proto ze nevzdelanost s ignorantstvim vubec nesouvisi a preferovat a hádat se jsou dvě rozdílné věci;-) Polopaticky řečeno, těmto lidem nejde o komstruktivní debatu, ale o verbální masturbaci. Víc bych to nerozváděl.
    • máš recht srovnávat PC s konzolema to je jak porovnávat F1 s trabantem a vartburgem to může jen ignorant a de*il *3*
  • Faolan
    Pár drobných faktů ohledně herních konzolí a Destiny(střílleček/akčňáren obecně)

    -Konzole už nabídly několik her které bez problému představily střílečky
    (MGS, HALO, Deus Ex, Army of Two, Battlefield... Skyrimy sice nejsou střílečka, ale přesto ani tahle first person akce spoustě lidí na konzoli nevadí)
    -Tvůrci Destiny mají tuny zkušeností s vytvářením FPS pro konzole a na HALO dokázali že i na konzolích jde založit skvělá multiplayerovka. (a i když mám osobně taky asi radši přestřelky na PC a se dobrou herní myší... pořád existují hry jako MGS které nikdy na PC nebyly a přesto to u nich absolutně nevadilo a i v MP byly špičkové-to že je jedna varianta dobrá neznamená, že cokoli jiného je špatné)
    -Ovladače na PS3 dokážou věci které myš neumí a které podstatně zlepšují zážitek ze hry (vibrace, sixaxis atd.) čili pokud si člověk zpočátku zvykne na ovládání už si na to ani nevzpomene.
    -Destiny se s největší pravděpodobností dostane i na PC ... "So for us, we want to absolutely do the right things for players. But there are some complexities we have to solve that are outside our control. But we're absolutely pushing to solve some of those things. We don't have anything to announce, but hopefully in the future we will." (celý článek zde: http://www.gamespot.com/news/bungie-considering-destiny-pc-version-6408852)

    Skoro hodinové povídání o hře a jejím vývoji:
    http://www.youtube.com/watch?v=ZiDbv7nftM8
    • Je pravda že sem hrával Jeden Rainbow Six na 360tce a byla to super sranda v MPčku.. :) vůbec sem si nijak moc nestěžoval.. byla to hrozná sranda.. lituju že sem pak už neměl xboxe na internetu....
    • Miserius
      Shrnu to, po chvilce uceni je gamepad vyborna a pohodlna vec i na FPS, kdo tvrdi ze ne, jeste to nezkousel dele (u kamose se nepocita, to nejde nikomu)
      Ale vyjmenovat 6 "strilecek" a z toho byt opravdu strilecky jen 3, to uz je docela umění *2*
      • Faolan
        Tak MGS a Deus Ex se sice mají proplížit, ale jdou i celé projít s útočnou puškou a hromadou granátů :) a mnohdy je to i větší sranda. No a Skyrimy jsem i psal, ale princip je tam naprosto stejný jestli má člověk m60 a nebo meč/kuši.

        Btw se docela divim ze tu jeste na Gmaes.cz neni nejakej clanek o vcerejsi ukazce petky, ale hadam ze budou kluci unaveny.
        • Miserius
          Podle me je Deus Ex neuveritelne nudna a beckova hra kdyz hrajes jako strilecku, az strasidelne špatný pokud se to rozhodnes prostrilet...Kluci toho asi maj plny brejle, nedivim se jim...
          • Faolan
            Hele ono je nejlepsi to kombinovat (uprimne na nejtezsi obtiznost nektery mise ciste prostrilet asi ani nejdou). Ale ja jsem si ji prvne projel stylem "jak by ses rozhod v realu", podruhe sem vetsinou zabil co slo abych si otestoval zbrane a nerusene moh posbirat vsechny informace a logy ve hre a napotreti sem dojizdel zbytech achievmentu cili tezkej stealth :).
            • God-of-War
              To muzu potvrdit. Posledni Deus Ex je na nejtezsi obtiznost fakt psycho.. a ja to stejne hral jako stealth. Jinak FPSka na konzolich sou naprosto v pohode. Neni to nic tezkyho...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit