Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stormangels
    Pro všechno až na PC....
    Takže míšto hurá jo dobrá hra mohu jen říct: Cry
    • A proč si myslíš, že to tak je?
    • Faolan
      PC zatím není potvrzená protože nechtějí nic slibovat, ale dělají na tom a pokud se jim povede zprovoznit aniž by to působilo kolize mezi platformami, tak se dočkáme i na PC s tím, že Playstation bude mít pouze exkluzivitu na nějaký dodatečný obsah.
    • Mars50
      Protože mistři z Bungie pokládají myš a klávesnici u fps her za přežitek :) Resp. mají ten přístup, že to nikoho přece nemůže bavit :/
      • Faolan
        To co píšeš je tak trošku blbost :) Destiny na PC původně určená byla a s velkou pravděpodobností na něj i dorazí, lidi z Bungie akorát neslibují věci co nebudou moct splnit/nechávají si trumf v rukávu na zvýšení prodeje.
        • Mars50
          Já jsem nenapsal, že to na Pc nemůže dorazit či že to původně na Pc směřovalo. Pokud si to postřehl, tak Bungie právě jednou prohlásilo podobný nesmysl, jako že klávesnice a myš není pro Fps to pravé. Proto tedy jediné, co jsem napsal bylo sarkastické ušklíbnutí nad tím, že je to prozatím jen na konzole :)
          • Faolan
            Aha :) no pokud vim tak oni rikali neco ve smyslu ze kdyz delali HALO jako strilecku na konzole tak jim taky nikdo neveril a pak to hrali vsichni... coz je sice trochu nadsazene ale jinak pravda a HALO fungovalo skvele cili bych jim duveroval. *3*
            • Mars50
              Tak uvidíme co z toho nakonec bude. Zase je to v podstatě onlinovka, tak je i docela pravděpodobné, že se to na Pc nakonec dostane. Oproti Halo je to trochu jíný typ her :)
  • Veskoslav
    No já nevím, sice mám rád sérii Halo, ale FPS s ovladačem je fakt tragédie....
    • s mysi je to jeste horsi ... *1* *1*
  • Mortuus
    Nemůžu si pomoct, ale tím vizuálem a post-apo settingem mi to strašně připomíná Rage. Což je vlastně dobře, šup s tím i na PC lajdáci! :)
    • PC ? zapomen *1* *1* *1*
      • Faolan
        PC nejspíš bude *3*
        • ve snu mozna *2*
          • Faolan
            Ani spat chodit nemusis :) uz sem ten článek tady posílal jednou a teď i repostoval. Sony má sice exclusive práva, ale hra byla původně zamýšlená i na PC. S next-genama narazili na potíže ohledně kompatibility s PC a ty teď řešej.
            Njespíš to dopadne jako u Skyrimů kde má jedna konzole exkluzivitu a PCčkáři si holt museli vždycky chvíli počkat, ale to taky žádnej problém nebyl.
            • Mortuus
              "obří zdroj peněz od PC hráčů" . Mám pocit, že jseš velkej optimista :-) Nicméně v tu PC verzi budu s tebou nadále doufat :-) I kdyby byla opožděná o rok. Do tý doby se dá zabavit dalšíma hrama.
            • Faolan
              "But we're absolutely pushing to solve some of those things."

              Není to 100%, ale snažej se to upravit tak, aby to mohlo jít i na PC což mě osobně stačí, klidně si to zahraju i na PS4 a až to vyjde na PC koupim si PC verzi nebo se spokojim s tim, ze ji budou mit kamaradi a napojej se. Každopádně Bungie už nderží žádná výhradní smlouva jako s Halo čili není důvod proč si nechat ujít obří zdroj peněz od PC hráčů... a jestli přijde o půl roku později oproti konzolím? Tak to už je snad jedno, hlavně když bude.
            • cetl jsi to vzdit na PC verzi ani nepracujou, mozna bude az dodelaji konzoleve verze a ty to beres jako samozrejmost ze to bude na PC *1*
  • MishKonn
    Všimněte si, že pomocného robota dabuje Peter Dinklage :)
  • GlaDOS
    Já nevím, prostě všechny ty scifi střílečky z těch čtyř prezentací na mě působí stejně. Nablýskaná a pěkná grafika, střílení, střílení, nevýrazní nepřátelé a samozřejmě co-op nebo vložený multiplayer.
    • A to je špatně?
      • GlaDOS
        To záleží na hráči. Já dávám přednost hutnějšímu příběhu v singlu, kde je i hratelnost rozmanitější a nepřátelé nevypadají jako nějací podobně vypadající hmyzáci. Uvítal bych nějakou sci-fi hru, na způsob The Witcher, nebo akčnějšího rázu na styl Bioshock, což nic z Destiny, Titanfall, The Division, Killzone: Shadow Fall a Quantum Break asi nebude (možná ten Quantum Break ano, ale těžko říct).
  • Člověk který má potřebu se hádat jestli je lepší PC/XBOX/PS atd si nezaslouží ani jedno, protože je to ignorant a de*il *3*
    • nechapu jak souvisi to, ze je nekdo nevzdelany s tim, ze preferuje jednu platformu pred druhou...
      • To asi proto ze nevzdelanost s ignorantstvim vubec nesouvisi a preferovat a hádat se jsou dvě rozdílné věci;-) Polopaticky řečeno, těmto lidem nejde o komstruktivní debatu, ale o verbální masturbaci. Víc bych to nerozváděl.
    • máš recht srovnávat PC s konzolema to je jak porovnávat F1 s trabantem a vartburgem to může jen ignorant a de*il *3*
  • není halo povestna takovým poskakovanim soucasne se strilenim? tedy tim co mi na strileckach nejvic vadi. jinak ty raidy asi nebudou moc narocny co? aby nahodou nekdo neumrel.
  • Já osobně se na to zatím velmi těším, líbí se mi level design, líbí se mi celkový dojem ze hry a to jsem od MMO odpustil už dávno (éra lineage, wow apod)

    jen by mne zajímalo jaký bude platební systém měsíční jako treba u wow? nebo si hru koupíme a budeme jí moct hrát?

    tak jako tak, po velmi dlouhé době MMO do kterého půjdu a zatím se na něj velmi teším :)
    • Faolan
      Za plnou hru zaplatíš jenom jednou, žádné pravidelné transakce tam nejsou... jediné co se bude časem dokupovat (aby se jim těch deset let, o kterých furt mluví, z něčeho dařilo platit účty) budou další kapitoly příběhu a nejspíš i nějaký DLC které budou pravidelně vycházet aby se hráči nenudili když dohrají základní obsah.
  • Bungie a Activision? :D Prů*er na sto honů. No, Activision sice má nějaké zkušenosti s FPS, ale co se originality týče, tak zatím (zíííííív) nuda jak vystřižená z Hallmarku. Herní mechaniky doufám dělali hoši z Activisionu a (podle toho, jak to vypadá) design padl na Bungie, což je jedině dobře, ale snad se nedočkáme repetitivnosti ála Halo (343 Industries jasně ukázali, jak se to má dělat). Nebudu komentovat MMO element - z toho moc vidět není.
    • jindra.veliky
      Activision je vydavatel a na vyvoji se nepodily
      • Jo výborně a víš jak to v dnešním světě chodí?? Producent/vydavatel rozhoduje jak co bude, takže tohle se nám nelíbí předělejte to.
        • jindra.veliky
          bungie odeslo od microsoftu, protoze jim kecal do vyvoje...asi by se stejnyma podminkama nepresli pod Activision, ne? *7*
      • Tak to bude zaručeně průšvih :D
  • Asi jsem blázen, ale ani bych to na PC nechtěl. Nějak mě to vůbec nepřitahuje ... na druhou stranu, ani jsem nikdy nebyl Halo fanoušek.
    • To samí bych mohl říct o Sportovních a závodních hrách. Vůbec mě nepřitahujou takže bych je na PC nechtěl.

      Ten koment fakt postrádá smysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit