Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • napsal, že JE na slovensku, ne že hraje za slovensko, tak nevím, co kdo předpokládal.
  • tak inak... pre konzolistu to moze byt neco akoze viac narocne... a co sa tyka PC iba neznali alebo unudeny alebo snad uz len deges by si kupilô tuto hru.. pretoze v armeII OA alebo mod tipu AVGANI si proste nasekas tychto hier 20 z tejto oblasti takmer zadara s lepsou grafikou lepsim a uveritelnejsim terenom... mozes si urcit narocnosti a vlastne vsetko. o MP nehovoriac.. tak nerozumiem tomu ako sa moze niekto hlavne v cechach drpkat s nepodarkom FRR. sa nestrapnujte a nepodporujte naozaj zlu hru.. myslim PC. konzolisti ma v tomto pripade vobec nezaujimaju .. ty mozu byt radi ze su radi... hlavne PS3karska komunita momentalne chodi konecne asi viacej do luhov a hajov v cechach aj na slovensku...
  • Všimli jste si? V závěrečných titulcích OF:RR se objeví mezi fotkami tvůrců titulní stránka nějakého pánského časopisu s velkým nápisem Bohemian girls. Že by narážka na BI? *4*
  • Opět kvalitní videorecenze od výborného autora, jehož smysl pro humor, styl psaní i komentáře a (jakkoliv relativní) objektivnost, mi dali dohromady více než dostatek informací o pokračování Operace Flashpoint. O hře uvažuji, ale až po případné slevě -první díl jsem hrál jen v demu, ale nadšení se bohužel nekonalo- ovšem akční hru (chápej ne simulaci) s otevřenými velkými mapami pro kooperaci více hráčů bych opravdu bral. Zatím však ale mám dostatek času prokousat se Posilami k Armě 2 *3* což (doufám) ještě také chvíli zabere.
  • Je uplne jedno, jestli je ta hra dobra nebo spatna (to si kazdy musi posoudit podle toho, co od ni ocekava), kdyz nema zadnou konkurenci, maximalne u predchoziho dilu. Ja jsem se hrou spokojeny, kdyby nebylo dlouhych presunu (kdyby to slo aspon preskocit) a ukecaneho serzanta, ktery se da vytrpet jednou, ale pri opakovanem hrani v coopu je to des, tak je ta hra skvela.
  • Hank90
    keď vidím tie červené a zelené šmuhy za lietajúcimi gulkami vždy mi to pripomenie star wars battlefront
  • Mě to taky dopoledne nešlo spustit, i FC nešel ale teď uš to šlape.
  • mně jede v poho i 1080p ale tento debilni prehravac jede hrozne pomalu
  • trolo
    video not found... neslo to ani ked som to skusal pred par dnami co s tym je? ide vam to alebo to blbne len mne?
  • USER47
    Není divu, že ti první flashpoint přijde přirozenější než tohle. Asi to bude tím, že je inspirovanej českou krajinou, která ti bude pravděpodobně bližší než ta tádžikistánská.
  • Vím, že se hraje na Slovensku, ale když ti někdo ukáže fotku, kde je z 90% Němec a z 5% Slovák, tak každej rozumnej člověk předpokládá to co má většinovej podíl.
  • Janun
    A kde se teď hraje mistorovství světa??
  • sorry ale to je německej tým *1*
  • recenzia je super ale TOTO NIE JE DOBRA HRA
  • ja pod pojmom grafika neriesim len pocet polygonov a farebnost.. ale aj prirodzenu polohu objektov a teren ako taky... ak to porovnas s povodnym flashpointom tak je to nebe a dudy) tak ako mal perfektnu atmosku vyrieseny povodny falshpoint tak codemasters nema ani zdaleka... tam absetnuje akakolvek prirodzenost... lebo vsetko je akoby z plastu a len kulisa na strelnici.. ja som sa osral s F2 od kokotmastrov RR som radsej hral u kamosa myslim ze uz odinstaloval... strata casu... ked chces neco medzi simulaciou a arkadou tak si v ARMEII naozaj velmi blbuvzdornom editore spravim atmusku aj misiu aku len chcem za 5 minut a nemusim sa strapnovat a nervovat s FLASHOU zleho UK vina. radsej to moravske )- asi tak....
  • Bohuzel ten teamwork tam vubec nefunguje, protoze vubec neni potreba.
  • asi si ocividne nepochopil o cem ta hra je :) o teamworku a ne o dementnim srintovani jak Usain Bolt a strileni skrz zdi ala m*dka nejvic sh*t hra roku CoD
  • poznat to jde jednoduše, stačí mít 4 a více repráků *3*
  • janchor
    Divný. Videorecenze mi jedou bez škytnutí i na rok starým netbooku, takže netuším, kde je zakopanej pes *9*
  • Ma chyba ja zapomel ze Chuck je ted na Slovensku :)
    http://img90.imageshack.us/i/76628303.jpg/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit