Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • USER47
    Nemyslím, že by byli slepí či líní, ale použití interního enginu pro ně bylo prostě nejlevnější. Navíc tvrdit, že prostředí vypadá hůř než první OFP je hodně ujetý, zdá se, že by sis měl ten první flashpoint zase zahrát, protože si ho zjevně už moc nepamatuješ.
  • nemozem si pomoct ale v codemasters boli slepi alebo lenivi ten dirt engine sa tam absolutne nehodi a hlavne nezvlada rozlahle prostredia ktore vyzeraju horsie nez pri 1vom flashpointe...
  • Přesně tak USERE.Udělejte si pořádek ve videích.To není jenom tady!!!!
  • Ty budeš vtipnej jak picza v zimě.A proč mne YouTube jede v poho na 720p
  • Myslel jsem presne co rika MikeJay
  • Dobrá hra, hlas Lukáše Grygara a přičtěme k tomu úžasný framerate videa (Kvalitnější záznam hraní jsem v žádné video-recenzi ještě nezahlédl a tím myslím i ty televizní kde jsou ovšem limitováni technickými parametry) a výsledkem je dokonalá práce! Díky moc a jen tak dál!
  • USER47
    Taky mám s místními videorecenzemi nějakej problém. Už ta na Portal 2 se mi brutálně sekala a tahle není o nic lepší. Přitom třeba 720p videa z youtube mi jdou úplně v pohodě a ani třeba s re-play či trailery v tom místním přehrávači problém nemám...
  • MikeJay
    Myslím, že Drasťa měl na mysli detekci, pokud ty zasáhneš cíl - jak tam skočí ten červený křížek přes zaměřovač... Tomu se v reálu dá řikat nejspíš šestý smysl *3*
  • Co je to detekce zásahu? To jak blikne obrazovka podle směru zásahu? Jestli ano, tak jak jinak má člověk ve virtuální realitě poznat, odkud do něj střílí? Pokud v reálu dostanu ránu do nohy, tak podle fyzikální síly poznám, jestli jsem ji schytal zprava nebo zleva. Samozřejmě, že v reálu je ale člověk tak v šoku, že si to ani neuvědomí, ale to přeci nelze ve virtuálním světě řešit. Ve hře člověk nemá ani zdaleka tak uplatnitelné smysly, jako v reálu, tak se to musí nějak kompenzovat. Neříkám, že vždy je to vhodné, ale nezatracoval bych to hned.
  • USER47
    Pokud vím, tak detekce zásahu je tam snad jen na nejnižší obtížnosti. A dost možná i tam se dá vypnout v nastavení.
  • Detekce zasahu ve hre co nese jmeno flashpoint... kam jsme to jen dopracovali...
  • kup lepsi komp dyz ti neprehraje 720p *2*
  • Dyť je to slidešou*.Jinak hra,to je jedna velká s***a
  • Bohužel do redakce Chuck Norris ani jeho brácha hrát nechodí. takže museli pracovat s tím, co mají. *2*
  • Nemuzu souhlasit stim jak autor rika ze nemuzete behat jako rambo :) Muzete a to vesele. Dohral jsem na druhou nejtezsi obtiznost a jako rambo jsem tam behal bez vetsich problemu a moje spolubojovniky jsem ani nepotreboval, spis me obetzovali protoze se porad nekde flakali a musel jsem na ne cekat.
  • Hlas pana Grygara je to nejlepší, co mohlo games.cz potkat :).
  • jsou tam dneska kotatka? jak nejsou v recenzi kotatka tak se na to koukat nebudu
  • mmrrxx
    dobra recenzia, nepriatelske AI je stupidne, tym padom je to nehratelne, je to skor strelnica
  • sleepless
    Menší technický problém, teď už je vše v pořádku, video funguje :)
  • Taky nejde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit