Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravim .. ja to ani nainstalvoat nemuzu s originu .. hazi mi to : system windous zabranil aplikaci ve vytvoreni pomocne slozky souboru . Aby mohlo zacit stahovani hry musite tuto akci povoolit , potvrtenim iznameni nastroje rizeni uzivatelskych uctu... a nemam paru co stim .. kdyby nekdo vedel budu rad .. zatim dik
  • ja som mal trosku problem s instalaciou kvoli blbemu Origin ktory sa nechcel prepnut do online-mode, tak som to vypol, skusil spustit z CD este raz setup a nasledne sa Origin connectol a hra sa nainstalovala. Odvtedy uz ziadne problemy, kazdopadne je to pecka a vizualne orgie ;) Neda sa mi nepochvalit, vsetko na ULTRA a 80+ fps ;)
  • Jazz
    Nojo, to jste vy experti, co čekáte až do poslední chvíle a pak se při nejvyšším náporu divíte, jakto že to nejde...

    25. jsem jel ráno pro hru a domů.
    Nainstaloval do 15 minut, stáhl patch, stáhl VPN a hrál multiplayer.
  • bf3 limitovana edice uz dosla. dobre ze ji mam
  • No hlavne ,jak tvrdili,ze se jedna o sluzbu pouze pro jejich hry a ze neplanuji byt konkurenci steamu a bum,uz pritahuji 3rd party hry.Kdo by to byl rekl *1* .
    • smejki
      od začátku tvrdili, že plánují 3rd party hry
  • Pckejte,az vam to skvele Ea za 3 roky(moznost,kterou jste vsichni odsouhlasili) vyponou podporu BF3 aby vas donutili si koupit BF4 *1* .
  • kazdopadne singl bf3 je super i kdyz skriptu spousta, coz mi dost vadilo u cod MW2. MP je mazec a vubec se nada srovnavat s cod mw2 kterej je pro me strasnej shoot and run pro 15ti letý deti.. (hrac insurgency)
    • Obe hry hrajou jak dospeli,tak deti tak klidni hormon ....
    • lol, vzdyt je to to same, ty 15ti leté dítě
  • Origin nemam rad, ale bf3 naist. a stazeno uplne v pohode. ale mozna je to tim ze mam vsechen sw v pc original... jinak se bf3 velmi povedl. :D
  • Jeste ze preferuji radsi konzole, ty funguji bez takovychto obstrukci.
  • Zakupene BF3 hram v pohode, Instalacia aj s updatom hry trvala necelych 30 minut. Chyba bude aasi niekde inde........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit