Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za me je to F.A.I.L.
  • Kdyz jsem se o teto hre dovedel , rikal jsem si, to bude neco noveho, velkolepeho..
    No po bete musim konstatovat, ze je to nudna blbost.

    Nejhorsi ze vseho byly asi ty vazne myslene cutsceny. Tvurce by meli poslat na dovolenou do Bohnic. *15*
  • Vzhledem k tomu, že si musíš koupit GeForce 970 minimálně aby si měl Division, tak to tím určitě nebude.......
  • Hrál jsem to asi 3 hodiny a už od půlky mě to přestalo bavit.. nebo ono mě to vlastně ani doopravdy bavit nezačalo, jen po te polovině jsem se do toho vylozene nutil..za me strasna nuda. strilet samopalem do lidi pres crosshair je proste prilis arkadove, nemluve o modelu poskozeni lidi.. na prumernyho homelessa potrebuju 5 zasahu 7,62mm nabojem.. questy strasne monotoni.. za mě tak 30% *15*
  • Lokace, zápletka ale hratelnost jako ve Splinter Cell nebo Ghost Recon a byl bych happy. Autentické prostředí a zbraně, chování a pohyb trénovaných agentů, uvěřitelná zápletka i náplně jednotlivých misí na straně jedné a na straně druhé systém brnění, bossů a učinnosti zbraní jako v nějaké fantasy rubačce. Bohužel s tímto kontrastem mám zásadní problém. To fakt nikoho nenapadlo že pouliční zlodějíček v mikině a kšiltovce v roli bosse kterého je třeba pižlat pomocí desítek kusů munice bude působit směšně?!
    Netroufám si hádat prodeje ale sem si jistý že za půl roku už po tom dvě třetiny majitelů ani neštěknou. *6*
    • Tenhle názor mě vždy rozesměje. JE TO RPG !!! U zaklínače ti nepřišlo směšné, že po třech ranách superobřím mečem do hlavy vojáka tento ještě dál vesele máchal mečem ???
      • Jsem rád že sem tě rozesmál, bohužel pro samí smích ti uniká poenta. Tady nejde o to že se jedná o RPG ale o to že The Division staví na realistických základech, v rukou třímáš zbraň která má reálnou předlohu a používáš ji na lidské bytosti z reálného světa. Nevím jak ty ale já v žívotě žádného zaklínače nepotkal, nevím jakou učinnost má jeho meč, stejně tak nevím jakou výdrž mají vojáci v jeho světě který si vysnil autor knižní předlohy. Takže nemám problém přistoupit na pravidla hry jeho tvůrců. Ale moc dobře vím co s lidským tělem udělá náboj z utočné pušky a to mi vyvstane na mysl pokaždé když třetí zásobník mizí v houbě zvané boss v The Division. A s toho právě pramení to pobavení. Nikdo nečekal konkurenta ARMY ale šlo udělat hru která osloví a nebude vyloženě k posměchu i fandům stříleček a military obecně. A pokud chtěli svého zaklínače pak měli ušetřit posměchu aspoň značku Tom Clansy.
        Takže klidně se dál uklidňuj tím že se jedná o RPG ale nic to nemění na faktu že přestřelky s bossy zavání trapností.
        • ty asi moc her nehrajes co ? btw kdyz budes mit o 3 lvly vic nez ten tvuj boss, tak ho sejmes taky jednou ranou do hlavy

          navic division nestavi na zadnych realistickych zakladech
          • Jasně že nestaví, Manhattan je čtvrť v Dubaji, řeka Hudson protéká Moskvou a Brooklynský most stojí v Nuslích. Stejně tak AK-47 není v reálu střelná zbraň nýbrž pánev na omelety.. Tak a teď zkus tu o Jeníčkovi a Mařence.
            • Všichni dobře víme jak to "sk" myslel, nepleť si realistický zasazení hry a realistický systém boje.Jestli čekáš realistický RPG po všech směrech, tak toho se asi nikdy nedočkáš, pokud si myslíš že jo tak si uber 4 body z inteligence.

              Nechápu jak mužete komentovat systém poškození...... neznám RPG ať už z minulosti, ze součastnosti nebo z budoucnosti, kde by si nepřátelé na vyšším nebo stejným lvl zabil na jedno seknutí meče, jednu kulku ze zbraně či na jedno kouzlo a že sem těch RPGček hrál.Je jasný že to vypadá směšně když střílíš z AK s raží 7.62 do frajera s mikinou a necháš v něm zasobník či dva, ale to je prostě RPG který je zasazený do "součastnosti, blizké budoucnosti".
      • Morraw
        Superobří jako měl třeba Cloud nebo Sephiroth? Tam se dá sekat do hlavy? Pokud vím, tak třeba na easy po jedné ráně už nevstal. Jo ještě jeden vtip. Tom Clancy's RPG shooter.
  • Bohuzel vsichni se muzou odvolavat na to, ze je to jen ,,beta,, sice ani nemesic pred vydanim, ale i tak povypinali spoustu moznosti, takze se neda uplne presne rict jak bude hra pusobit ve finalni verzi.

    Co se tyka samotne bety, tak obsahu bylo malo a byl repetetivni. Prijemne prekvapila moznost modifikovani zbrani a bohata vybava pro vasi postavu. System vylepsovani vasi zakladny taky neni uplne marny.
    Single mise jsou klasicky...zabij co na tebe nabehne, obcas neco zmackni, nebo necim zatoc. Daji se prepnout na ,,hard,, kdy se asi ocekava kooperace s ostatnimi hraci.

    PvP neni uplne marne myslena, ale chybi mi tam neco jako plneni ukolu...veskera snaha spociva zabijeni nepratelskych NPC, ktere se sem tam spawnuji. - aspon teda v bete... A obcas tam probehnou nejaka PKcka, ktera vas vetsinou zabijou. Kdyz z NPC vymlatite nejaky ten item, tak si pockate na vrtulnik. A tak porad dokola.
  • Grind, grind a zase grind.... hrál jsem obě bety (cca přes 30 hodin) a byl jsem dost nahypovaný na tuto hru ale zlatý Ubisoft to zase vzal po svém :D Tři placená DLCka už od začátku a nereálný model poškození (vystřílím zásobník z AK do hlavy a týpek běží dál :D:D) mě hodně zamrzely. No ani to PVP, ikdyž jsem si užili spoustu srandy už nezvedne laťku o moc vysoko :D kdo chce být roque at se připraví na neustály hunt od půlky mapy. Osobně počkám až na recenze a dojmy z hraní plné verze a pak uvidím ale u měn je to zatím tak 50/50 že bych do toho šel.

    Ale každý má svůj názor :D Podle měn jde jen o další MMORPG jen bez mečíků a kouzel :D
    • asi nechapes pojem RPG a ten model poskozeni je naprosto normalni cim vetsi level mas tim lepsi veci ktere ti zvedaji staty takze pak davas lepsi dmg a jedine npc co vydrzelo v bete zasobnik jsou Zlate boss npc co maji krome hp i armor bar a ubisoft neni jedina firma co pred hrou oznamuje dlc to ma dneska skoro kazda vetsi hra
      • Až na to kamaráde že už to nějakou dobu sleduju a první co Ubisoft oznámil bylo že bude hra bez DLC a že bude zpřístupněn celý New York a ne jen část. To zaprvé. Jinak ten model je uplně stejný jako u každého již vydaného RPG, nic nového a nevím jestli je normální našít 5 zásobníku do NPC, která nosí košili a stříli po mně pistolkou. Je vidět že nerozumíš co je survival a co model poškození. Ale to je jedno je vidět že hra si své oblíbence našla :D tak na půl roku :D
        • Tak to sledujes blbe, kamarade :P
          http://gamerant.com/division-season-pass-dlc-expansion/
  • No beta me vcelku chytla v kooperaci,ale ze by me to bavilo dalsich 50h si fakt nejsem jist.Litr a vic se mi za to fakt davat nechce toz asi zatim pockam na ohlasy a pripadne nejake slevy..PVP vpodstate nehraju takze prichazim o zasadni slozku hry? co me mile prekvapilo byla stabilita a funkcnost bety bez nejmensiho zadrhelu
  • michaliuz18
    skusali ste strelit do civilistov? :D su ako duchové , vubec nereaguji na zasah :DD
    • Tohle jsem popravde nijak neregistroval a nic co by ovlivnovalo hratelnost. Ale obecne meli animace nedodelany, Stejne tak i nektere chovani npc. Ale tak beta...
      • michaliuz18
        no ale v niektorych pripadoch sa beta od finalnej verzie moc nelisi ak su vyvojari neschopny :D
        • to lze soudit az po vydani plne verze, nemyslis?
  • Může mi někdo přiblížit, jak to bude cca běhat na starších mašinách? Já jestli do toho mám pak jít jelikož upgrade fakt neplánuju.

    Gtx 560 Ti
    2500 i5
    16gb ramek
    • http://www.systemrequirementslab.com/cyri
    • Já mám:

      Gtx 750 Ti
      2800 i5
      8gb ramek

      a hrál jsem s mixem medium/high detailů stabilně 30 fps a s grafikou jsem byl spokojen.
    • Od toho byla beta, kde sis to mohl bezplatně vyzkoušel ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit