Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hral jsem to asi 12 hodin. Snazil jsem se splnit vsechny bocni mise a prolezt co se dalo. Zatim me to prijemne prekvapilo. Zkousel jsem PC a PS4 verzi. Nakonec jsem zustal u PS4.

    Jedine co mi vadilo, ze to bylo dost lehke. Ale hud, minimapa a dalsi veci se vypnout daly. Takze se tesim na vydani.
    • btw: na multaku jsem stravil asi hodku a pul.
  • Kdyz hra nema cim oslnit, musi prijit na radu cisilka.
  • tak ono treba povedat jednu dolezitu vec:
    Nebola to ziadna BETA, ale ciste DEMO!!!
    -2 hlavne misie, 3 postranne tusim, kusok DARK ZONE a bug z vezickou :-D
    -a tak bavilo ma to, tesim sa na 8.3.
    • Jets etam byla fura generickych postrannich misi na ktere jsi mohl narazit prochazenim mesta.
  • Mohol by mi niekto popísať ako funguje pvp? Ako veľké sú pvp zóny? Sú tam nejaké úlohy alebo sa to reze len tak bezhlavo? Sú to instancie (ako battlegroundy vo wowku) alebo open world pvp? A koľko je tam hráčov?
    V pve sú nejaki bossovia na ktorých treba taktiku a raidy?
    • Dik za reakcie. Ale od toho pvp konceptu som asi cakal viac.
      • Pak jsou tam taky přespolní běhy za rogue agenty, kdy se banda lidí vydá nahánět jednoho nebo skupinku rogue. Při tom zmatku se raz dva stane že i ty sám se staneš rogue ( špatně hozený granát atd.) a společně s tebou to automaticky potká i tvý kamoše. Takže z lišky se rázem stáváš zajícem.
        Taky je prima když objevíš řídce generovanou skupinku NPC, začneš jí zdlouhavě pižlat a mezítím tě pěkně na férovku zezadu sejmou jiní hráči. A tak pořád dokola než si nahrabeš dost na nějakou legendární zbraň. Pak se tím někde pochlubíš, facebook atd. a pak už nevím proč bys to měl vlastně dál hrát?!
    • Taktika začíná a končí u bezhlavýho střílení elitek. Na blízko...nebo na dálku. PvP zóna bude docela velká, ale žádnou hloubku nečekej - najdeš equip, pokusíš se ho dát na vrtulník a potom ho získáš - přitom tě může kdokoliv zabít a vzít ti ho. To je celý obsah PvP.

      Je to instancovaný PvP. Rozdělený podle levelů.
    • Vidlec
      Můžu ti popsat jak to fungovalo v betě:

      PVP je rozděleno do player bracketů - různé instance kam to háže hráče podle levelů. Jestli je to instancováno i vně těchto bracketů nevím. Ale asi jo. V betě ta zóna byla celkem malá, ale na mapě je vidět, že to je pouze asi jen 1/6 celkové velikosti.

      Úkoly tam nejsou, nebo jsem na ně nenarazil. Je tam systém landmarků. To jsou oblasti kde je něco zajímavého. Station, staveniště, památník apod. Pak tam jsou zamořené zóny. No a v těchto lokacích se spawnujou NPCčka a bosové. Fígl je v tom, že jsou opravdu hodně tuhý a sám to člověk jen tak neustřílí. Tam sbíráte equip, který se pak musí extrahovat na speciálních místech.

      To je vše, nic složitého a propracovaného. Ale díky výbornému soubojověmu systému (alespoň pro mě) je to zábava. Jestli to bude zábava i po 100+h hraní je otázka.

      Na jedné mapě mohlo být tak 50 hráčů najednou? Hádám.
  • wenceslaus
    Zkusil jsem na 3 hodiny. Soubojový systém vidím jakok mírný pokrok na poli MMORPG, ale víc hodin bych do toho neinvestoval.
    Za celou dobu jsem nenarazil na úkol, který by nebyl v duchu "Zabij víc banditů". Doufal jsem trochu v různorodost podobně jako v The Secret World.
  • Vidlec
    Je to dobrý, bojím se ale aby tam bylo dost obsahu. Kdo má kamarády se kterýma to může hrát je darkzone zábava. Samotného by mě to moc nebavilo.
    • Vidlec
      Ještě ta statistika - že 50% hráčů šlo rogue v darkzone. Nevím jestli je to vypovídající. Protože se mi stalo několikrát, že střílím do NPCčka a najednou předemnou proběhne hráč a já ho trefím. A hned "you went rogue", alarmy, červená značka. Nějaká banda španělů, se kterou jsem předtím kooperoval se jen tak líně otočila a roztřílela mě. Inu, měli by to ještě vychytat.
      • Nevim zda sis toho vsiml ale ja jsem se setkal nekolikrat se skupinou lidi ktera mela "bileho kone" ktery umyslne vbihal do strel a granatu lidi a zbyvajici 2-3 z jeho skupiny uz meli nachystane zbrane u tvy hlavy aby sklidili odmenu za rogue kill.
      • Sr_Lobo
        Jit - rouge je jeste lehci nez si lidi mysli. Staci hodit tu vezicku nekam do prostoru a jakmile se objevi na dostrel Non-hostile agent tak to do nej zacne sit a razem je clovek lovna zver.Holt si to chce davat fest pozor. :)
      • Lukyz
        Měl jsem přesně ten samý "problém" *1*
        Někdo mi proběhl před hlavní a bum - rogue.
        Navíc jsem zjistil, že to platí i pro friendly turret - snažili jsme se dostat skupinu rogue agentů a během vřavy jsme vystřelil (nikoliv zničil) na turret -> rogue a všichni do mě *16*
  • Hrál jsem (asi 15 hodin + 10 hodin z CBT), plánoval jsem koupit s kámošema, ale rozhodli jsme se, že ne.

    Je to všechno extrémně stejný - nuda. Mise jsou podobný, mapa je malá. Mám hodně obavy o dostatek obsahu. End-game content je prakticky jen PvP v DarkZóně a nekonečnej hon za equipem. Mapa bude velice nudná po čase - všechno si je extrémně podobný.

    Navíc je tam jen 122 skillů, což na MMORPG je teda bída.
    • 12 skillů, ne 122 - překlep.
      • Skily, schopnosti a nevim co jeste se dali dal upgradovat asi az na patej level. Takze si to vynasob.
      • Hehe:) 122 by nebylo tak úplně špatný:)
  • na solo bida v parte lepsi, ale sem rad za betu a nemusim si to kupovat jen na test. a vsem velkejm nahypovanejm borcum preju at je to bavi co nejvic. ja si z toho odnesl jen schovavani a zabijeni enemaku co nabihaji po vlnach kdy po zabiti se jde do dalsi mistnosti. tohle si behem mise opakujete stale dokola az na konec. vzdy sem dosel do mistnosti prepocital zavreny dvere a cekal az se otevrou abych si to odstrilel a sel zase dal.. az to jednou bude ve sleve tak to asi zkusim to nerikam ze ne, ale oni s tim gameplayem proste az tak nic lepsiho nevymysli.. chybi tu i ta variace nepratel.. bojujete proti lidem. tecka. a nudny cestovani mestem tam a zpatky me taky rychle omrzelo- "nahodny" eventy vesmes o nicem. ano nikomu se to tu nebude libit protoze co pisu podle nekterych urcite neni pravda, ale dejte na me ze to tak nakonec bude- bez party nezabavny a s partou casem narazite na tu hloupou a omezenou hratelnost. howgh
  • Takze betu som hral na pc za tie 3 dni cca 15 hodin
    Nebol som na hru nahypovany a nemal som ani ziadne vysoke ocakavania
    System tvori klasicky zaklad : zabi npc - exp + prachy+ dropy´= nove weapons vybava atd
    Questy sa nahodne generuju na mape mesta, klasika zabi npc, zachran friendly npc
    Dark Zony - mestsky dung rozdeleny na 7 urovni obtiaznosti lepsie dropy, moznost zabijat hracov a celkom originalne zvladnuty system kedy cakate cca 1:30 minuty na prilet helikoptery pricom sa moze udiat v podstate hocico
    Asi najvacsi plus je podla mna Vyyyborny system boja vdaka ktoremu je tu konecne nieco ine ako warcrafty a guild wars, mna to hodne bavi hrat onlinovku kde boje prebiehaju v podstate na system gears of war *3*
  • Sr_Lobo
    Za mě pecka - přez víkend sem v tom utopil s kámošema 14 hodin. Kdo je příznivce žanru tak určite doporučuju!
    • nightborne
      Hmm, člověče, já mám žánr rád a onlinovky taky, ale přesto mě v podstatě bezcílně běhat a neustále repetitivně střílet z krytu omrzelo za tři hoďky.

      Nechci ale vynášet verdikty podle bety, takže osobně tomu ještě dám šanci, nejspíš, ale určitě radši počkám na recenze. Zatím jsem vcelku nepřesvědčen, což mě mrzí - těšil jsem se.
      • Sr_Lobo
        A zkousel si to i v coopu ? Je to pak nekde uplne jinde se sehranejma kamosema jak kampan tak dark zone hony na rouge agenty :)
        Tenhle zanr a este takhle zpeacovanej mi vcelku chybel.
      • To hej u mna takto su v podstate 3 typy
        1.typ -WoW kde stoja dvaja proti sebe a kto lepsie v urcitej kombinacii postlaca klavesy 12345..
        2.typ -CoD alebo Battlefield
        3.typ - co je v podstate taky mix a mne to vyhovuje asi najlepsie mas kombinaciu vybavi ale stale je tam faktor krytia vyuzivania terenu atd ono sa to zda ale hodne to zlepsi celkovu komplexnost a zabavnost pvp
        • Vidlec
          Jestli jsi 3. typ tak pro tebe je dělaný Guild Wars *4*
        • nightborne
          S tím souhlasím. Ještě bych dodal čtvrtej typ - Blade & Soul, což je klasický MMO se soubojema, který ze všeho nejvíc připomínají Tekkena. Hraju to pár dní a nemůžu se nabažit, ačkoliv ta klasicky asijská stylizace může řadě lidí způsobovat dávivej reflex.
    • Presne presne system bojov proste parada aj questy boli fajn hlavne v tej jame kde boli cleaners

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit