Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nikdo ti nebude brát tvůj názor jestli máš rád nějaké utubery nicméně takhle nemůže brát že to tak mají všichni ( jen kdybys neveděl proč tolik mínusů) *3* nz
  • Jack1947
    Počkej a došel si vůbec do dolu ?
  • Souhlas. Ja jsem asi v polovine a nevydrzel jsem a dival se na walkthrough jestli bude neco jineho do konce hry a neni,porad samy les a chatky, takze jsem trochu zklamany. Jednicka vynikajici, whistleblower skvely a druhy dil dobry.
  • Jack1947
    SOMA supr jen to nebyl horor to se u Outlastu neboj... jinak asi nevím zahrál bych si určitě Whistleblowe a hlavně první díl.
  • ALHAZRED
    Jeee čav, no nevim nevim. Težko zjistit kde je pravda, recenze sinus reakce tady na foru, inegral naky letsplay, minus zahraničny weby, to cely na druhou, asi bych měl skusit jedničku, abych zjistil jako dvojku zvrzali, ale je zajimavy, jak se na neco novy nadava, a pak pri dvojce zjistiš, že to byla vlastne skvěla hra *1* podle mne bude tohle celkem skvěla hra KDYŽ RIKAŠ, co se jako čistokrevnich horroru tyče, chystam se na novyho Residenta...už mam češtinu od pana Mrazika, hodne se mi libila SOMA.
    Sice sem se moc nebaaal ale ta atmosfera byla unikatni... *14*
  • Jack1947
    Jé to si ty Soníku :D

    Já ti to fanbojství neberu... pokud bych měl srovnat (nesmyslně) tak se bavím víc u Outlast2 ;)
  • Jack1947
    Whistleblower nebyl špatný ale už to nebyla taková pecka jako první díl. Jinak celkem souhlas, je tam prolínání prostředí ( vidlákov, nějaké jeskyně a lesy ) ale jinak je to to samé stále dokola - jen se ten úprk občas mění a ten hnusák s hlavou plnou ostnů je taky docela strašidelnej navíc kdy může přelézt, podplazit a atp hned je to o chlup horší myslím s úprkem...
  • Jack1947
    Já bych to tak nehrotil... vždyt on je to novinář ( jistě časem by si mohl vzít něco na obranu) nicméně tahle hra není o mlácení je o zběsilém úprku a strachu o život... není to moc reálné co se týče boje a vidláci by /blázni beztak byli snadným terčem...

    Tohle byla v Condemned ( z toho i ten engine) tady by to asi fungovalo špatně... nebo nevím ale zas tak mi to nevadilo je to o tom se umět přizpůsobit.
  • Z jaký jsi planety? :D
  • No ja zkusim jak Outlast 2, tak i RE7. Za kazdou hororovou hru jsem rad.
  • jamar: A nebo naprostej hňup. I tyhle varianty jsem bral v potaz. Ale vzhledem k tomu, že nemá problém kopat lidi do ksichtu, případně jim jednu natáhnout, asi to s tim jeho pacifismem nebude tak horký.
  • jamar28
    Prase: Třeba je Blake přesvědčený pacifista a násilí, byť obranné, se mu příčí. *3*
  • Zásadní chyba - hra se může odehrávat v jinym vesmíru, kde platí jiný pravidla a fyzikální zákony, ale pořád musí mít nějakou vnitřní logiku. Vzhledem k tomu, že nepřátelé v Outlastu jsou často ozbrojený, znamená to za 1) zbraně v tomhle vesmíru existujou a 2) přináší ozbrojenýmu výhodu v konfrontaci. Zároveň jsou nepřátelé, aspoň na první pohled, normální lidi. Sice šílený a hnusný, ale zcela evidentně nejsou imunní vůči smrti. To je jedna z věcí, na kterou tě tahle hra fakt nenechá zapomenout. A proto v rámci světa, kde se Outlast odehrává nedává smysl, že Blake nemůže čapnout lopatu, poslat milýho vidláka k zemi a sebrat mu mačetu. Atmosféru by to nijak narušit nemuselo, v Silent Hillu taky zbraně máš a stejně budeš po jeho dohrání měsíc spát s rozsvícenym světlem a baseballovou pálkou pod polštářem.
  • Říká se tomu logika a uvěřitelnost, případně její popření, ale tahle hra je už daleko za únosnou hranicí.
  • ALHAZRED
    Streamery mate mou podporu, ja osobne nechapu, proč by měla bejt tahle hra delana pro streamery a pro hrače ne...bud je dobra nebo špatna, pro hrače i pro streameri. BTW recenze tady nečtu jak zhovadili posledni Homefront už NE.
    Streamery, rad se na vas kouknu, nekdy je to lepši jako hrat, jen tak dal, a kto nechce, ať se nekouka... *1*
  • Zasadni chyba - premyslet o tom co dava a nedava smysl, nebo srovnavani s tim co funguje tady u nas v nasem vesmiru. Proste v te hre/tam to tak je a nepremyslime o tom zda to dava smysl nebo ne.
  • Asi od poloviny je hra často hrozně repetitivní a naskriptovaná. Autorům prostě došli nápady a nějak museli natáhnout hrací dobu, úplně zbytečně. Ani ten rádoby promyšlený a komplexní příběh se mi nelíbil. Grafika hezká, atmosféra taky celkem funguje a pasáže ze školy jsou dobrý. Nejlepší Outlast je pro mě pořád Whistleblower.
  • Zrovna Outlast neni hra, kterou bych chtěl hrát, ale byl jsem na ni zvědavý, takže jsem ji viděl od začátku do konce na twitchi. Musím říct, že pouze při sledování jsem se bavil. Bylo to jak sledovat horrorovy film. Nejvíce mě zaujaly přechody mezi realitou a snem ze školy... ty jsou naprosto neuvěřitelné a jak by řekl Adam, je to takový mindfuck *1* jinak s tím příběhem je to složitější, jelikož se v podstatě dá vyčíst pouze z nalézaných stránek deníku a poznámek.
    odkaz zde toho vysvětluje hodně http://www.powerpyx.com/outlast-2-story-ending-explained/
  • Pokud tě takhle dokáže rozhodit hodnocení průměrné hry, měl bys zvážit zda nebudeš chorý ty :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit