Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra pro streamery? vážně? jen kvůli tomu, že je akční? to ste vzali kde? upřímně mě jako streamera hra naštvala a lidi taky, první díl měl sledovanost jak blázen a další díly ze dvojky klesly cirka o 70% ve sledovanosti a neni se čemu divit, když už to není ten stary dobrý Outlast ale akční přeplácaná kravina...házet streamery do jednoho pytle my přijde taky divný ale ok, názory tu brát nikomu nechci, chytrý člověk se přesvědčí sám a hlupák jen kývne hlavou.
  • Jinak hra samotná je zatím spíše trochu zklamání a jednička měla podle mě lepší atmosféru a celkově byla lepší. I přesto ale dvojka není vyloženě špatná hra a ať už je recenze jaká chce, to hodnocení 6-7/10 je asi celkem trefné
  • Nejlepší na tom je, že 99% těch z Vás, kteří nadáváte na youtubery a streamery a píšete jak nechápete, že se na ně někdo může dívat a trávit tím čas, potom trávíte čas tím, že se díváte v TV na nějaké stupidní české seriály a reality show. Bohužel v ČR už hraní her v současné době není moc populární a tak si myslím, že nejsem jediný, kdo má sice kamarádů, kolegů z práce a rodinných příslušníků dost, ale bohužel nikdo z nich se nezajímá o hraní her, proto je pro mě nějaký zajímavý, rozumný, vtipný youtuber dobrý způsob, jak se podívat a poslechnout si něčí reakce na dobrou hru, kterou jsou hrál, ale nemám s ním o kom mluvit. Ale divím se vůbec, že se to snažím tady někomu vysvětlovat, protože to co se tady v diskusích pohybuje za lidi je neuvěřitelné.
  • TheGGG
    ne, na TV se nedívám, pane chytrý a už vůbec ne na českou produkci, takže fail a zase fail...
  • Nejsi asociál náhodou ty, když 90% svého života trávíš na všech diskusích na games.cz? Já mám kamarádů, kolegů z práce a rodinných příslušníků dost, ale bohužel nikdo z nich se nezajímá o hraní her, proto je pro mě nějaký zajímavý, rozumný, vtipný youtuber dobrý způsob, jak se podívat a poslechnout si něčí reakce na dobrou hru, kterou jsou hrál, ale nemám s ním o kom mluvit. A nejlepší na tom je, že 99% těch z Vás, kteří nadáváte na youtubery a streamery a píšete jak nechápete, že se na ně někdo může dívat, potom trávíte čas tím, že se díváte v TV na nějaké stupidní české seriály a reality show
  • Ještě hůř - nasranej čobolskej puberťák!
  • https://www.youtube.com/watch?v=1fMOtjaom78
  • Neboj, Sobotka se vrátí, on to jen zkouší hrát na city.
  • Bacha, nasranej pubertak...
  • Alex81
    Tož běž! Běž! Běž! Val! Val! Už sa nevracaj!
  • Svatá pravda...
  • K tomu, aby to nebylo retardovaný a dávalo to smysl. Nevim jak ty, ale kdybych já zkejsnul v blázinci/vidlákově plnym šílenejch psychopatů, vezmu do ruky první olověnou trubku, co mi přijde pod ruku. A pustim jí až ve chvíli, kdy najdu něco lepšího.
  • Řeknu ti soudruhu v jakém světě žijeme. Ve světě pozdního neoliberálního kapitalismu!
  • Jack1947
    Já s recenzí nesouhlasím, pár podobných situací kdy vás zsajmuli nepřátelé byli i v Outlast a Whistleblower... to není žádné akční dílo pro Streamery... je to zajímavá "akční" vsuvka a takové oddychnutí od jinak neustálého honu. Infarktovejch scén tam bylo mnohem více než kukuřičné pole ( které mi zas tak hrozné nepřišlo)

    Každá situace kd je nucen hráč jednat rychle je aspo pro mě infarktovou.
  • Jack1947
    Prostě to není pro tebe, kdy jde o skrývání se utíkání a pokus- omyl víceméně. Což je škoda, kolikrát se dalo utéct snadno.Vlastně útěk je jediná účinná zbran.
  • Jack1947
    K čemu když to bylo originální s kamerou... nikdy žádná podobná hra předtím nebyla...
  • To je věc co mi přišla na jedničce strašně frustrující, člověk se nemohl absolutně bránit jen utíkat a schovávat se.
  • michaliuz18
    Posledne dni ma vase recenzie zacinaju kakať . Co ste podpisali zmluvu s metacritit? tu uz fakt nic neviete ocenit, stary zaprdení cesi ,idete mi na nervy s toutou strankou, . rusim clenstvo len mi robite nervy. 6 bodov outlastu booze asi sa hodim o zem . To vase hodnotenie v poslednej dobe je choré . Ale to asi bude uz starobou vasich redaktorov a recenzentov. Ludia co robia hry od 90tych rokov by uz mali ist do penze. A váleka nepoznam ale ako kukam moc recenzii tu ani nemá.
    A co si myslim ja o outlaste 2? zaciatok taky priemerny ale prijemne sa to rozbehlo ,nasilia , zvrateností , priserok , bizarnosti tu bolo az az, a preto je tato hra sto krat lepsia od nudnej prehypovanej jednotky-
  • CRYPT
    Uz jsem to parkrat zminoval... Horror kde hlavnimu hrdinovi potazmo tobe, HRACI hrozi nebezpeci, tak ti zbyvaji dve moznosti. Uteci a nebo bojovat. Normalni clovek v prni rade kdy se citi ohrozen se vybavi ne stupidni kamerou, ale zbrani a pokud se vylozene nechce poustet do konfiliktu, coz pokud je clovek vystrasen, tak asi opravdu nechce tak az potom se skryvat. Ale abych jako i*iot behal s kamerou a srandovne se ukryval, no dekuji NE, radeji knihu
  • Taky nemam kamose

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit