Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neboj. Recenzi k trojce napíše grygar a bude pojednávat o potřebě soucítit s těma zrůdama, co tě chtějí zabít a o tom jak Válkova recenze na dvojku byla ruská propaganda.
  • TheGGG
    protože jsou to třeba děcka co nemaj kámoše a tak koukaj na youtubera, streamera co na ně mluví a oni si připadaj že jsou v kolektivu... docela smutný...
    jsem rád, že ostatní lidi k životu nepotřebuji a nemusím se snižovat na úroveň těch šáblých asociálů...
  • kubi-wan
    Ty vývojáři už by se na všecky ty upištěný streamery měli vykašlat. Hry maj bejt primárně pro hráče. V jakym podělanym světě to žijem....
  • Hra to není špatná,ale rozhodně naní tak hororová,jak se všude píše.Schovat se,utéct,obejít nepřítele,schovat se,plížit,běžet,zase bejt potichu a pořád dokola.Maximálně frustrující,rozhodně ne strašidelná.
  • Ciste technicky je zdejsi redakce streamery a rozhodne bych je nehazel do jednoho pytle s yt a twitch odpadem, maj' co rict a clovek se dovi dost veci, na ktere by treba jen tak neprisel, ktere se i tezko hledaji nebo ktere jsou zažite, vzpominky hracskych kmetu, viz retra.
  • Podle těch štedrých donate to asi děti nebudou nebo kradou kreditky, pak nechápu proč si radší nekoupí hru..
  • jamar28
    Mně to hned došlo, protože tohle by v ČR snad ještě nikdo nebyl schopen napsat. Takže jsem zagooglil a je to překlad slovo od slova. A jo, v diskusi je víc příspěvků smazaných než ponechaných. *1*
  • TheGGG
    protože český eurogamer kopíruje z toho britského a tam už jsou uplně SJW vypaplaný... a na českým eurogameru daj okamžitě ban každýmu kdo jen zmíní fakt, že je to převzatý text...
  • Ja som s hrou spokojný. Prostredie sektárskej komunity sa dokonale hodí na tento typ hry. Ešte to nemám dohrané, ale peniaze neľutujem. Nie je to ten WOW efekt ako pri jednotke, ale to sa ani nedalo čakať. A vyčítať Outlastu, že chýba možnosť brániť sa či úteky? Však to je jeho podstata... Nechápem čo ľudia čakali? Strielačku?
  • Jako jo, máš pravdu, že některý humusárny jsou vážně povedený, ale je jich prostě moc. Už to neni horor, ale over the top gore fest. Jak kdyby někdo natáh na 6 hodin ten skeč z Český Sody, kde se všude válej kusy masa.

    Taky je trochu divný, že se po celý hře povalujou věci, který by se daly krásně použít jako improvizovaná zbraň, ale prostě nemůžeš. Přitom to je to první, co bys v reálnym světě udělal. V situaci, kdy tě všichni chtěj zabít máš vždycky větší šanci se zbraní. A ani by to nemuselo hru rozbít, stačilo by, kdyby se po dvou třech ranách zbraň zlomila. Nebo to vyřešit jako v Doomu 3, kdes musel volit mezi světlem v podobě baterky (tady kamerou s nočnim viděním) a kvérem. Nejlíp asi kombinací obého. Ve spoustě hororovek zbraně k dispozici máš a stejně jsi zesranej až za ušima.

    A ještě si rejpnu jednou, chtěl bych vědět, kde Blake kupoval kameru. Protože má výdrž jak Toyota Hilux a jediný, co by jí zničilo je nejspíš přímej zásah mezikontinentální balistickou střelou.
  • jamar28
    Recenzent zjevně zaspal dobu. Úplně pominul genderovou stránku hry! To na Eurogameru nezapomněli vyčíst hře mysogynii hned na několika místech. *1* *1* *1*
  • Pretoze to uz vsetko zjedol :D
  • jamar28
    Já vždycky předpokládal, že to jsou děti, které na to nemají peníze nebo jim to rodiče odmítli koupit.
  • jamar28
    Ne. A to jsem se ani neustále neplížil. Umím si v pohodě představit, že pokud to někdo chce udělat čistě stealth, kochat se u toho, najít všechny záznamy a dopisy a přečíst si je, stráví u toho klidně až 20 hodin.
  • no pokud někdo na to čumí tak ať čumí..ale pokud budou hry těm debilum uřvanejm přizpůsobovat tak potěš koště *9*
  • 13 hodin? tos byl cca 6 z toho někde afk?
  • Tohle cist nebudu, ty mistni maskote.
  • No občas někoho i odstrčit šlo, ale je pravda, že v ohrožení života sebe a své milé, by člověk ohledy nebral a ty vidláky tam kosil...
  • Nepochopím co je to za módu, dívat se na to, jak někdo hraje hry a má do toho nějaký rádoby chytrý kecy......snad když si chci zahrát hru, tak si ji zahraji a nemusím čumět na YouTube :D
  • S hodnocením naprosto souhlasím, je to Outlast 2 tak srovnání s jedničkou je na místě a jednička byla podle mě o parník lepší...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit