Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • OUYA je super.
 • Dobrý den
  Prosím Vás pane recenzent, neudělal jste nic víc než jste jméno konzole ppouze pošpinil, OUYA vlastním. A její spektrum využití je dosti široké. Díky androidu mohu s konzolí opravdu mnoho... XMBC,facebook,torrenty,skype,hry na android,různé office programy a hraní her na mém počítači, pomocí šikovné aplikace a wifi. Je toho mnoho co OUYA může nabídnout, jen člověk musí být šikovný a trochu se vyznat, např. Root je velice důležitý.. OUYA (u) využívám jak nahraní andriod, ouya her .. tak i těch počítačových co jsou multiplatformové. U OUYA je dobré mýt i klávesnici. Komunita neustále rozvijí a vytváří nové aplikace.... Prosím Vás čtenáře ,ty co OUYU vlastní napište mi na email : " Dannyholand@gmail.com" ocením to.

  Děkuji, přeji Hezký den
  • No já mám dojem že pan recenzent snědl rádoby všechen rozum, ale ve skutečnosti ho až tolik nemá. Plácá tu kraviny typu že Windows XP 2x do týdne padají a asi se cítí být nadmíru zajímavý, vtipný a inteligentní. Styl jeho projevu je opravdu ubohý.
  • Ale když budeš mÝt klávesnici tak se ti rozbije ne?
 • ?? Akoze neplatis?? De facto ti ubudnú s učtu prachy akurát tu sa len modlíš aby sa vybrala celá potrebná suma /ak ju nedáš ty/ a potom aby to uspokojivo dopadlo.- takze vysledok je ten isty akurat pri Plateni v tvojom ponimani si beries domov khotovy projekt.
  A Zajíc v pytli je v tomto prípade možno nie celkom trefné prirovnanie - mozessa stat ze v pytli najst aj howno - vid samotna OUYA
 • Pokud by mel nekdo zajem jen o otestovanou o 1500 levnejsi (nez na heurece) OUYU, tak zde je ma aukce http://aukro.cz/show_item.php?item=3460881118 :-)
 • Jack1947
  Zapadne v prachu zapomneni, hernich dejin, pokus o konzoli s androidem pripojitelnou k tv... hmm takhle asi ne no. ( to uz vetsi budoucnost ma SHIELD.By t ne jako domaci konzole.)
 • Mam ji a cekam co bude casem s uctem. Co nefunguje a nema je Google play ucet plus pouzitelnejsi launcher, pomaly wifi - to me vadi nejvic budu muset nejak dostat kabel k tv (asi pres elektrickou sit). Filmy prehrava, externi disk vidi, ovladac me vyhovuje.
  Jinak clanek plny nesmyslu a zavadejicich informaci.
 • A mně se pořád lidé diví, že Kickstarter nemám rád, protože nechci a nikdy nikomu nebudu na nic dávat peníze předem.
  • pb_historic
   Někdy se vyplatí jít do rizika. V případě Ouyi je to krok vedle, ale pro další je kickstarter šance udělat něco pořádného.
  • Tak to musíš mít celkem problémy v obchodech, kde po tobě chtějí zálohu předem :-D.
   • smejki
    V obchodě máš kupní smlouvu, za své peníze musíš něco dostat. Kickstarter takhle nefunguje. Pokud je někdo neochoten připustit, že existuje jistá šance, že za své peníze nic nedostane, nebo dostane děsný šit, měl by se Kickstarteru vyhýbat obloukem.
    • A tak jako mě je tohle jasné. Já spíš reagoval na jeho ultimátní: "nikdy nikomu nebudu na nic dávat peníze předem" :). S takovýmhle přístupem prostě bude mít v dnešní společnosti občas problém :)
 • Lawliet
  Julie.. měla by jsi se zabít. Opravdu. Měla by jsi jít a zabít se. Hned. Tohle je horší než okrádat důchodce. *9*
  • Jdi se zabít ty. OUYA není tak špatná jak se píše.
 • Ouya os je dost zklamání a nutnost zadat kreditku je tak na přeshubu. Celé to vypadá jako snaha vydyndat z lidí co nejvíc peněz nehledě na prostředky a spokojenost zákazníků.
  Doufejme, že hw není podobně podělanej a někdo na něj brzo portuje čistý android nebo linux.
  Asi to hold byla moc pěkná myšlenka než, aby to mohla být pravda a nikdo se ji nepokusil zneužít pro své obohacení. Asi mělo být varováním, že zakladatelka se zabývala původně marketingem a bohužel ne tím, který se snaží co lidé chtějí a jak jim to nejlépe zprostředkovat, aby to bylo výhodné pro obě strany, ale tím jak lidem prodat cokoli co se nám hodí.
 • Abiczko
  takže jestli to dobře chápu,tak na to nebudou téměř žádné hry a jestli nějaké přece tak nestojí ani za řeč,nepřipojíte k tomu nic,nepřehraje to nic,místo totálního propojení s telefonem to je totálně oddělené,bere to ssd karty ale nemá to slot(!?),každou hru a aplikaci co jsem si už koupil si musím koupit znovu a za špatnej vtip považuju ovladač na tužkové baterky,to je rok 2000 nebo co?prostě absolutní prů*** nebo absolutní tunel,je to jedno po tomhle nikdo nezatouží... *11* ps:navíc vydání těsně před ps4 a x1,no prostě konečná
  • Xone má tie ovladač na tuškové baterky:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit