Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jdi se zabít ty. OUYA není tak špatná jak se píše.
  • OUYA je super.
  • No já mám dojem že pan recenzent snědl rádoby všechen rozum, ale ve skutečnosti ho až tolik nemá. Plácá tu kraviny typu že Windows XP 2x do týdne padají a asi se cítí být nadmíru zajímavý, vtipný a inteligentní. Styl jeho projevu je opravdu ubohý.
  • Ale když budeš mÝt klávesnici tak se ti rozbije ne?
  • Dobrý den
    Prosím Vás pane recenzent, neudělal jste nic víc než jste jméno konzole ppouze pošpinil, OUYA vlastním. A její spektrum využití je dosti široké. Díky androidu mohu s konzolí opravdu mnoho... XMBC,facebook,torrenty,skype,hry na android,různé office programy a hraní her na mém počítači, pomocí šikovné aplikace a wifi. Je toho mnoho co OUYA může nabídnout, jen člověk musí být šikovný a trochu se vyznat, např. Root je velice důležitý.. OUYA (u) využívám jak nahraní andriod, ouya her .. tak i těch počítačových co jsou multiplatformové. U OUYA je dobré mýt i klávesnici. Komunita neustále rozvijí a vytváří nové aplikace.... Prosím Vás čtenáře ,ty co OUYU vlastní napište mi na email : " Dannyholand@gmail.com" ocením to.

    Děkuji, přeji Hezký den
  • ?? Akoze neplatis?? De facto ti ubudnú s učtu prachy akurát tu sa len modlíš aby sa vybrala celá potrebná suma /ak ju nedáš ty/ a potom aby to uspokojivo dopadlo.- takze vysledok je ten isty akurat pri Plateni v tvojom ponimani si beries domov khotovy projekt.
    A Zajíc v pytli je v tomto prípade možno nie celkom trefné prirovnanie - mozessa stat ze v pytli najst aj howno - vid samotna OUYA
  • Ty by si mal chodit na tie zajazdy ked nechapes ani vtip i ked do urcitej miery tam je riziko ze to dopadne podobne.
  • Pokud by mel nekdo zajem jen o otestovanou o 1500 levnejsi (nez na heurece) OUYU, tak zde je ma aukce http://aukro.cz/show_item.php?item=3460881118 :-)
  • Jack1947
    Zapadne v prachu zapomneni, hernich dejin, pokus o konzoli s androidem pripojitelnou k tv... hmm takhle asi ne no. ( to uz vetsi budoucnost ma SHIELD.By t ne jako domaci konzole.)
  • A my co jsme mezi, jen kroutime hlavou.
  • Ty kravo, tak ty se prober.....Mistni trolik vytahl paty.... Nauc se aspon cesky a dej si poradnou ranu do hlavy aby se ti tam pekne rozsvitilo
  • Spíš co do Tebou zmiňované sračkovitosti dohnal způsob Tvého myšlení, zdá se mi.
  • Alebo ludia co su radi ze ked pride vyplata vie ze ma co jest no ale ma deti ktore by chcel raz aspon napriklad na vianoce potesit a na PC nema...ale je fakt ze toto je len predrazene tazitko
  • Mam ji a cekam co bude casem s uctem. Co nefunguje a nema je Google play ucet plus pouzitelnejsi launcher, pomaly wifi - to me vadi nejvic budu muset nejak dostat kabel k tv (asi pres elektrickou sit). Filmy prehrava, externi disk vidi, ovladac me vyhovuje.
    Jinak clanek plny nesmyslu a zavadejicich informaci.
  • Tilwaen
    Tak aspoň, že se povedlo *3* Teď už se jen ožrat znovu, aby to člověk plně docenil.
  • pb_historic
    Někdy se vyplatí jít do rizika. V případě Ouyi je to krok vedle, ale pro další je kickstarter šance udělat něco pořádného.
  • A tak jako mě je tohle jasné. Já spíš reagoval na jeho ultimátní: "nikdy nikomu nebudu na nic dávat peníze předem" :). S takovýmhle přístupem prostě bude mít v dnešní společnosti občas problém :)
  • smejki
    V obchodě máš kupní smlouvu, za své peníze musíš něco dostat. Kickstarter takhle nefunguje. Pokud je někdo neochoten připustit, že existuje jistá šance, že za své peníze nic nedostane, nebo dostane děsný šit, měl by se Kickstarteru vyhýbat obloukem.
  • Wallet Warrior: zjevně jsi to stále nepochopil... Ty na Kickstarteru rozhodně za nic neplatíš. Ty jim přispíváš na jejich projekt. Toť vše. Takzvané odměny jsou jen příslib autorů, že za svůj příspěvek něco dostaneš (všimni si, "dostaneš" ne "koupíš"). Nejde tedy o "kupování zajíce v pytli".
  • Karel: Ja rikam ze tam platis za neco co nemusis dostat, tos sam potvrdil. Takze me zpochybnujes souhlasem? To jde docela blbe. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit