Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Nemuzu si pomoci, ale cela OUYA mi prisla jako takovej mensi (vetsi) podvod. Proste vybrali prachy a pak museli vymyslet jak to udelat aby je nezavreli. Narychlo zbastlili nejaky zarizeni a hura do prodeje ... a vsichni kdo by jim hrozili zalobama maji ted smulu.
    • Myslím že na KS je tohle klasika jenom to nikdo nechce vidět.
    • Mato1987
      presne takto nejako som sa na to pozeral aj ja
    • Důchodci mají své zájezdy, kde jim prodejci dají knedlík s UHO a za to jim pak podepíšou smlouvy na nákup nádobí za tisíce. A mladí mají Kickstarter.
      • A my co jsme mezi, jen kroutime hlavou.
      • walltar
        Já pořád tu obecnou nenávist proti KS nechápu ... to lidem vadí, že někdo má narozdíl od nich nápad, nebo to ,že jíní mají peníze na to aby si dovolili je ztratit? Já chápu, že to někomu nesedí a tak do toho peníze nedá, ale očerňování a srovnávání toho projektu s tímhle (nevím jestli si někde viděl jak to na těch akcích chodí) se mě moc košér nezdá.
        • Já zas nechápu, proč se dneska každému názoru, který s něčím nesouhlasí říká nenávist.
          • Gravitex
            Já zase nechápu, proč všichni mají potřebu prezentovat svůj názor, jakkoliv neuhlazený.
            • Wallet Warrior: zjevně jsi to stále nepochopil... Ty na Kickstarteru rozhodně za nic neplatíš. Ty jim přispíváš na jejich projekt. Toť vše. Takzvané odměny jsou jen příslib autorů, že za svůj příspěvek něco dostaneš (všimni si, "dostaneš" ne "koupíš"). Nejde tedy o "kupování zajíce v pytli".
            • Karel: Ja rikam ze tam platis za neco co nemusis dostat, tos sam potvrdil. Takze me zpochybnujes souhlasem? To jde docela blbe. *15*
            • Je to jednoduše místo, kde se platí daň z blbosti.
            • walltar
              Jo to je taky dobrá poznámka ... KS není digitální distribude. Ten Produkt tam je jen jako poděkování za příspěvek ... takže pokud někdo kupuje věci na KS tak to opět dělá špatně.

              Bohužel KS sám by tohle měl někde prezentovat, ale snížilo by jim to určitě příjmy a tak to nedělá ...
            • Wallet Warrior: To teda rozhodně JE zpochybnitelný fakt... Kickstarter není žádný obchod, je to stránka, kde vyjadřuješ podporu vybraným projektům. Pokud to někdo chápe jako koupi výrobku předem, je to jeho problém. A rozhodně to nemá nic společného s donucováním podepsat smlouvy na několik desítek ticís.
            • Aoyagi: To ze Kickstarter muze byt resp. je zajic v pytli JE nezpochybnitelny fakt. A to chtel basnik Ute rict a taky rekl.
            • @křížovka : Někteří ovšem prezentují svoje názory jako nezpochybnitelný fakt.
            • Taková věc se v diskusi dost často stává, že lidi píšou své názory.
          • Protože označování protivníka jako "hatera" ho barví negativně.
          • walltar
            Tak když někdo srovnává lidi, kteří hrozí a vydírají důchodce s kickstarterem tak je to asi úplně validní a normální názor beze špetky nenávisti?

            Ale nereaguju samozřejmě jen na tebe ... je tu takových podobných názorů mnohem víc u každého článku, kde se jen zmíní KS, indie, konzole, AAA ... vlastně cokoliv.
            • Ty by si mal chodit na tie zajazdy ked nechapes ani vtip i ked do urcitej miery tam je riziko ze to dopadne podobne.
            • No jo, Schagger nijak přímo nevyhrožoval, to je jasný a logický.

              Proto to srovnání není 100%.
            • walltar
              Já tam pořád žádné vydírání a vyhrožování nevidím. Ten člověk prostě řekl, co chce udělat a lidi mu na to dali prachy ... a když dáš na KS prachy tak počídáš s tím, že to celé krachne (Pokud ne tak si idi*t). To že má někdo nějaký nápad, není zárukou toho, že to zvládne udělat ... a to že ti něco slíbí není zárukou toho, že to dostaneš.

              Já si začínám myslet, že tohle je nedorozumění, že každý máme na mysli jinou reklamní akci. http://www.csfd.cz/film/322198-smejdi/galerie/?type=1 já mám na mysli něco zabýval tenhle dokument ... a vy něco jiného.
            • Povím ti tajemství. Srovnání na internetu nemusíš brát jako platná na 100%.

              BTW vzpomínáš jak začal první úspěšněj herní Kickstarter?

              "Já jsem Tim Schagger, vydavatelé jsou zlí, dejte mi prachy a udělám imba mimba adventuru, tady jsou sliby a nějaký náhodný obrázky". O víc jak rok později se hra bude rozdělovat na dvě půlky a výnosy z prodeje první půlky budou financovat druhou. A to Schagger dostal 3.3M místo 0.4M, co prvně chtěl.

              Paralela se slibotechnami jako jsou prodejci pávní důchodcům je zřejmá.
      • Hluboké moudro. Souhlasím.
    • Miserius
      Zas az tak divoce bych to nevidel, ale trosku podezrely to je...respektive takova akce na "kraji" zakona
      • walltar
        Tak už když jela ta kickstarter akce se proflákl nějaký jejich projekt na kterém dělali před tím a bylo to myslím něco podobného ...
        • smejki
          Dodnes OUYA (resp. Julia Uhrman) lže a překrucuje, kam vkročí.
          • presne jak v tom videu rika jake hry tam muzete hrat a dotoho zamota (a jen tak na pul huby rekne ze muzete JEN SLEDOVAT) Starcraft 2 a League of Legends evidentne jen proto aby ziskala dojem ze takove hry si na OUYA zahrajete! jsou to podvodnici
  • calwin
    ouya? zatiaľ absolutne bez praktického využitia... malo to vôbec zmysel?

    mimochodom pekne písaný článok :) zhltol som do konca :D
  • "Svobodný hardware" dohnal co do sračkovistosti "svobodný software." Kruh se uzavřel.
    • Spíš co do Tebou zmiňované sračkovitosti dohnal způsob Tvého myšlení, zdá se mi.
  • 160 000 000 kc dostali a vyprodukovali za to tohle :D
    Lidi,vybirejte opatrne. Ja proti kickstarteru nic nemam, sam jsem dal na oculus rift 200, ale tohle byla podle me blbost uz od zacatku
    • 200 Kč, nebo dolarů?
    • 160 mil ? pre kristove rany... *8* *8* *8* OUYU by som prirovnal k slovenským dialniciam....
    • Prave, duveruj ale proveruj. Casem se lidi otrkaji.
      Jinak podle me vyvojari chteli jen vyzdimat prachy (nebo lepe lide, ktere urcovali zamereni).
  • Rybka píše dobré články a tenhle není výjimkou. Dnes už se často nevidí, aby se lidi od péra pouštěli do polemiky a kritizovali i dnešní svaté krávy, jako je to celá ta indie faggotry nebo kickstarterový fud. Jen více takových Rybek.
  • Amylee.Anderson
    Mě by zajímalo, co to je za lidi, co to maj na svědomí a na co myslej. Na E3 se chtěli vkrást, jako by měli něco k ukázání a pak vydaj tohle...
  • Tak a celá diskuze je v čudu a už se nikdy nikdo nedozví jaký je PSEUDOELF deb.l :)
    • Soustřeď se na důležitější činnosti, třeba jako tady Keanu: http://buhocinepata.files.wordpress.com/2012/10/neo-tries-to-believe.jpg
      • http://replygif.net/i/156.gif
  • Nemožnost pouštět přes USB filmy a hudbu je opravdu smutné, stejně jako to, že nelze jím ani zvětšit kapacitu paměti. Tímto si OUYA, myslím si, podepsala sama ortel smrti... bohužel. Zařízení POUZE pro jednoduché Androidí hry a placené aplikace, které si pro ni musíte ovšem znovu koupit, skutečně nemá význam si pořizovat... Zvláště při dnešní konkurenci chytrých zařízení. S panem Rybkou naprosto souhlasím.
    • Jj gta3 jednoduchá hra :-)
      Root > recovery > nahrát Google play
      Většina lidi co si ouyu koupili to už dávno ma rootly a navazanej Google účet.

      Paměť se da zvetsit hackem, to samy mountovani USB.
      Já do toho sel s tim ze bez úprav to nepůjde a zatím mi slouží skvěle, navíc se člověk něco novyho naučí :-)

      Hodne mi to připomíná Htc G1, bez úprav strasnej kráp ale par úprav a funguje na tom 4.0.4 skvele
      • Pokud jsi do toho šel s tím, že se do "hacknutí" stejně nakonec pustíš, tak proč ne. Ovšem já to myslel globálně - drtivá většina zákazníků si přeje již hotový multimediální produkt, který nebude muset "o/upravovat". Jinak samozřejmě přeji, ať Ti konzole slouží a si s ní spokojen.
      • Tilwaen
        No jo, jenže spousta lidí si přeci nekoupí konzoli proto, aby na ní musela dělat ještě X "nelegálních" úprav. Raději by ji měla hotovou a plně funkční již při koupi *5* Nemyslím tím teď třeba úpravu stávajících konzolí pro to, aby si na nich mohl hrát upirátěné hry, ale to, co popisuješ - aby to zkrátka fungovalo "normálně" tak, jak by mělo.
      • Jojo Google play by tam měl jít.Já si ho nedávno dával na yarvika a bez problémů.
  • Možná by bylo fajn,kdyby si tu někteří přestali poměřovat virtuální pinďoury a vrátili se k tématu,což?
    • Ne, ne, je potřeba zachytračit, když se najde tak dobrá příležitost jako je tato.

      Těším se na releasy Kickstarter her.
      • Mato1987
        ja tiež :) hlavne tie "bájne" hry od double fine studios *3*
        ale teraz vážne, armikrog bude špičková záležitosť, to už viem teraz *5*
        • No z toho mám trochu vítr,protože Neverhood mi"zlomil vaz".Prostě jsem to nedal:-)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit