Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alespoň designově je to hezké, na poličku bych si to dal. Každopádně bych to ještě neodsuzoval jestli se to rozhoupe market se bude plnit kvalitnějšíma tituly typu R. Legends apod a časem spadne cena na 200 kč + 50 kč ovladač tak by to za vyzkoušení stálo. Já bych tomu přál hlavně z toho důvodu že pokud jste vývojář aplikaci a her pro android tak by to mohla být stále zajímavější prodejní platforma než Google play.
  • tak rybku absolutně nelze brát vážně. Je to člověk, co by chtěl za 5Kčs!sic! produkty absolutně DRMFree, totálně s neomezenou licencí, ale s kvalotou služeb na komerční bázi. Je to prostě takový neškodný pošuček, jakých internet vyplodil za posledních pár let stovky. Ještě jeho názory na to,že by pro nás socky z východu měli američani vyrábět áčkovou produkci za deset korun a šířit jí přes fileshare servery, a asi vám stačí co je to za kokůska:-)
    • Rybka není člověk, kterého "vyplodil internet za posledních pár let", Pepo. Rybka psal kvalitní články už v dobách, kdy Andrew a ICE učili národ, co je dobrá a co špatná hra. A co jsi dělal tou dobou ty, Pepo?
  • "Svobodný hardware" dohnal co do sračkovistosti "svobodný software." Kruh se uzavřel.
    • Spíš co do Tebou zmiňované sračkovitosti dohnal způsob Tvého myšlení, zdá se mi.
  • Osviceny
    Nechámu, kdo by si mohl takový kepl pustit do baráku... Ti co na oushit přispěli jsou tupci co nevědí co s penězmi v pokročilém stádiu retardace, protože to že to bude katastrofa na úrovni titanicu mi bylo jasný od začátku... Vypadá to hrozně, výkon na úrovni lepší kalkulačky, gamepad jak z doby super nintenda, hry na oushitu jsou stejné výkaly jako konzole sama, android je platforma pro piráty, lidi co to s mobilním hraním myslí vážně vlastí zařízení s IOS, proto hry na android jsou nepovedé kopie IOS věcí (podobně jako PC kopíruje konzolové hry), navíc proč bych si vůbec kupoval konzoli na mobilní platformě, když odpadá hlavní a jediná výhoda této platformy a to je mobilita.... nejsem slabý chorý mozek abych hrál mobilní hru na konzoli, když si můžu zahrát AAA hru na XBOXU... Jako dárek ke každému prodanému oushitu bych dával pěstí mezi oči, snad by se lidem rozsvítilo, nebo by zemřeli, obojí by byla ale služba světu ....
    • GlaDOS
      Ano, na iOS vůbec nikdo nepirátí. http://www.ubergizmo.com/2012/07/piracy-rates-are-higher-on-ios-than-on-android-developer-says/ V Číně vůbec není standardem si ho jailbreaknout.
      • Osviceny
        ano pirátí, ale asi o 80% méně, na android upirátí hru každé malé dítě, jailbreaknout IOS už je pro některé trochu problém... Navíc tato konzole se chlubí tím, že se na ní dá snadno pirátit... tak kde to sme, když výhoda konzole je snadné pirátění....
        • GlaDOS
          Máš nějaká zdroj k těm 80 %? Myslím, že koupit si nakousnuté jablko a udělat jailbreak je pro mnohé přijatelnější, než si koupit Android a pak prolézat fóra, hledat nezavirované apk, které navíc ani nemusí být, protože je vzhledem k ceně nikdo nechce cracknout.
          • Osviceny
            To víš že mám důvěryhodné statistiky. Ty si ale musíš uvědomit to, že každý lopata není technicky zručný jako ty a jailbreak je pro něj problém. Věř mi, že najít apku na jakoukoli hru na annroid je otázka několika sekund i pro lopatu, tudíž je to snažší než jailbreak po kterém navíc přicházíš o záruku.... to jestli je tam vir nebo ne je jim většinou u zadele
            • Znám Číňanky, které si iPhony pravidelně jailbreakovali. Jak technicky zručné byly? No, měli problém s konceptem sporáku.
            • davidBray
              "To víš že mám důvěryhodné statistiky." za tohle nelze považovat něco co sis vycucal z prstu v čekárně u doktora na 15ti letou prohlídku.
  • OUYA je super.
  • Trisska
    Šmankote, co je to za ohavnou kostičku? *15* Prej konzole, to jako fakt jo??? *15* *15* Úplně sem z toho viprskla smíchy... *15* *15* *15*
    • Tvoje učitelka češtiny byla retardovaná nebo jsi tam nechodil ?
      • Trisska
        Náhodou já byla na češtinu nejlepší ze třídy takže klídek jo?!
        • Erien
          Na zvláštní škole to musela byt hračka.
          • Trisska
            Fakticky moooc vtipný!!!!! *7*
            • Že jo :D
            • Erien
              Až jsem z toho viprskl
  • Trapne ak tam nie je android market pochovali sami seba, spamataju sa ale uz bude neskoro a pojde aj market. Teraz ich ešte živia peniaze s kick starteru, ale s takymto pristupom už nič nepredaju. Vyzera to uplne na SONY a ich pristup zaplatil si tak trp :-D
  • Možná by bylo fajn,kdyby si tu někteří přestali poměřovat virtuální pinďoury a vrátili se k tématu,což?
    • Ne, ne, je potřeba zachytračit, když se najde tak dobrá příležitost jako je tato.

      Těším se na releasy Kickstarter her.
      • Mato1987
        ja tiež :) hlavne tie "bájne" hry od double fine studios *3*
        ale teraz vážne, armikrog bude špičková záležitosť, to už viem teraz *5*
        • No z toho mám trochu vítr,protože Neverhood mi"zlomil vaz".Prostě jsem to nedal:-)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit