Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Jinak pár poznatků. Pokud valíte Charge na Tracer, může skrz Vás skočit, aniž by ji to zasáhlo. Jakmile dá D.Va ultimátku, stačí se postavit například i za pouliční osvětlení (lze i za značku), ale musíte stát čelem k výbuchu a sloup mít mezi sebou a vybuchujícím mechem. Charge s Rainhardem lze použít i kduyž D.Va aktivuje ultku, tak můžete zachránit tým a odjet s ním mimo:)Charge lze udělat i skrz aktivní teleport. Charge lze udělat i pomocí bariéry, kde se respawnují hráči. D.Va dělá poškození, když přivolá mech, stačí, když stojí hráč na místě, kam jste jej přivolali a většinou ho to zabije. Pokud se proti Vám "rozběhne Rainhard a sami jste Rainhard, udělejte také Charge, se srazíte na zem oba. Roadhog může použít hák i skrze teleport a přitáhnutá osoba se objeví u východu teleportu. Rainhardům štít i když má 1 život, tak zabrání zabití přátel, když D.Va aktivuje ultku. Genji nemůže skočit skrze Charge!:-D
    • Odulin
      "Po chvíli bez mecha si můžete přivolat dalšího hned, jak se vám naplní ukazatel ultimátky. Mech při svém příletu nedělá žádné poškození ani nevybuchne, jde čistě jen o přivolání nového kousku."...tak jak je to kruci :)
      • Veskoslav
        No teď jsme to zkoušeli v cutom games. V místě dopadu mecha, pokud stojíš přesně na něm, tak tě to zabije. Zkoušeli jsme to na Tracer, Widow a Hanzo. Ale třeba když skočíš s Bastionem ve formě tanku na někoho z výšky, tak budeš stát na něm.

        Jinak tady máš video, jak přivolaný mech zabije:
        https://www.youtube.com/watch?v=cgj_2gAi574
        https://www.youtube.com/watch?v=fNT7XRI8okE
        • doufám že jste to zkoušeli mimo zápasu a nekazili zážitek ostatním
          • Veskoslav
            Maxíčku, jdi hajinkat, už sluníčko zachází.
        • Odulin
          Pěkně, díky za tip. :)
    • Díky na tohle by jsme jinak nepřišli *3*
      • Tilwaen
        *bychom
        • kdybys psala registrovana, mužeš to opravit rovnou *7*
          • Tilwaen
            No jo, nikdo není dokonalý.
  • froztik
    Overwatch jsem původně vůbec neřešil. Nějak jsem nevěřil, že by mě to mohlo odtáhnout od UT. Nakonec jsem dal na rady kamarádů a fakt je to bomba. Za toho litra v základní edici to fakt stojí. *5*
  • Este jeden tip (pre niekoho ziadna novinka) - Roadhog vie vytiahnut hakom Bastiona z tank modu do scout modu a rychlo ho znicit.
    • dobry to jsem nevedel *1*
    • Veskoslav
      Reinhardt to samé pomocí Charge, když ho přímo trefí o zeď.
  • Odulin
    V sobotu v noci jsem si konečně postupně prošel v tréninku všechny hrdiny abych byl trochu v obraze, protože zatím tam furt pobíhám jen se Soldierem 76 a to kolikrát moc parády nenadělám.:/
    Baví mě to fest, něco takového mi chybělo.
  • Jen bodové odpovědi pro přítomné a budoucí trolly:
    - Overwatch stojí 40 euro (cca litr), ne 60 (za to je speciální edice).
    - Mikrotransakce k ničemu nepotřebujete. Nedá se za ně koupit nic, co by k něčemu opravdu bylo, jen skiny a jiné vizuální blbiny.
    - Hraním si je odemykáte tak jako tak, jsem level cca 40, mám už dva legendární skiny, tři epické, nějaké další blbosti a pár tisíc peněz, za které můžu dokoupit to, co nepadlo. Nedal jsem jim (a nedám) ani dolar navíc.
    - Za těch 40 euro jsou otevřeni všichni hrdinové, všechny mapy, veškerá funkčnost a má přibývat další. K tomu oficiální vždy běžící servery, anti-cheat ochrana atd.
    - Hra je od začátku překvapivě hodně vyladěná, v době spuštění běžely servery bez problémů, když kliknu, do dvaceti sekund hraju. Ale trollte dál, je to zábavné.
    • Pic. Se přiznám že tohle jsem vůbec nevěděl. A kouknu a vono jo 40 eček. Dotaz. Koupím jí někde i krabicovku a nebo je krabice jenom na Origin Edition za těch skoro 1500 stovek?
      • Koukám a asi ne. Každopádně docela vojeb. Mi muj Battle.net automaticky nabízel tu dražší verzi. Dotaz. Jak dlouho tam trvá jedna hra? Docela vo tom za to líťo uvažuju.
        • Myslím, že krabicovka je fakt jenom ta speciální.
          Jedna hra trvá cca 10 minut, pak se (pokud se to nerozpadne) hraje odveta, tj. když jedna strana bránila, tak na té samé mapě útočí. Nicméně délka hry je ovlivněna tím, jak se to vyvíjí, klidně je po dvou minutách hotovo. (Základní typ mapy "útoč" znamená, že někdo má asi čtyři minuty na obsazení bodu, když se mu to nepovede, konec, když jo, přičtou se mu dvě minuty a musí doprovodit tranport, na checkpointu se mu přičtou ještě další dvě minuty, takže maximální doba je devět minut. Ty čísla ovšem házím od oka, plus mínus nicméně sedí.)
  • Vidlec
    Roadhoga mám nejradši. Pudge Overwatche :)
  • Cim si tahle hra zasluhuje takovou pozornost ? Zrejme jen tim, ze je z Blizzardu, jinak si to nedokazu vysvetlit.
    Rychlosti a akci vyzivnejsi 17 let starej Quake 3 nebo UT, dokonce o tridu lepsi i vizualne. Ze soucasnosti zase o ctvrtinu levnejsi CS:GO mnohem lepsi volba jako tymova FPS, kde aspon mate pocit, ze do neceho strilite - v Overwatch ty cerveny obrysy kolem nepratel a modry kolem pratel, musim se fakt smat.

    Neverim proste tomu, ze existuje takova pocetna sorta hracu, ktera tymovou FPS bude hrat jen, kdyz tam budou 4 tlacitka s cooldownama navic a kazdej mesic novy skiny.
    Tohle neni podle mojeho nazoru nic jineho nez mentalita typu "je to novy, je to od Blizzardu a hrajou to vsichni, tak to musim hrat taky".
    • Asharak
      Tím, že se jednak Blizzard, jako ostatní firmy, snaží o pořádnou propagaci nové značky. (I když ostatní propagovali pořádně většinou pokračování hry, u které si ověřili úspěšnost *15* ). Co tohle vysvětlení? Jsi ve světě her asi nový, že? *7*
      Starý Quake. Proto si zasluhuje OW pozornost. Je to nový "Quake", "UT".
      CS:GO je otravně nadlouho. Deathmatch se po pár hodinách nedá brát vážně, a kompetetiv je často na hoďku a víc (ano jde to i rychleji, i delšejc). Mimo to není svižný, proto může dost přitahovat některé hráče CS:GO. Třeba když nemáš čas na kompeteťák, který "nesmíš" opustit a nevííš jak dopadne.
      Je to obecně nová hra, která teď vyšla, proto se hraje. Lidi to klidně vyzkouší než aby si dělali měsíc názor od id.... v diskusích jako jsme my *1* Ne, 40€ je OK za vyzkoušení byŤ na pár dnů/týdnů. Pak si klidně od toho dáš měsíc dva pokoj a hraješ znova, a nepotřebuješ si vyhradit týden jako u velkých RPG, aby si to "prošel znova".
      Jsem rád že jsem si to vyjasnil :> Musím se teď smát.
      • Overwatch má s Quake / UT společný možná tak FPS pohled a boj v aréně. Když už, tak nový a *zjednodušený* TF2.
        • Asharak
          No a co já s tím. Tak si tam dosaď TF místo nich... bože, jako malé děcka za ručičku *7*

          Jen sem vycházel z fakt, které znám. Např. když vidím coollera na lvlu 80 v Overwatchi. A další. https://www.reddit.com/r/Overwatch/comments/3qhoje/former_pro_fps_player_ow_streams_list/ cya.
    • A co třeba tím, že je ta hra prostě jen zábavná? To musíme všichni povinně hrát EVE Online, protože je to jediná opravdu hardcore PVP gamesa na trhu?
      • EVE online jako jediná opravdu hardcore PvP, to mě pobavilo.
      • Neni zabavna.
        • To je jen tvůj názor, se kterým nesouhlasím. Kdyby ta hra nebyla jak tvrdíš zábavná, tak ji po open betě málokdo koupí.
  • Overwatch mě celkem nadchl potom co teď hraji jenom cs:go. Je to něco na způsob UT a TF2. Musím se přiznat že jsem vždycky chtěl nějkaou takovouhle hru kde jsou i nějaké schopnosti a není to jenom aimu jako u cs:go (samozřejmě hodně zjednodušeně řečeno). Cena možná nemusela být tak vysoká, ale měl jsem možnost vyzkoušet v betě, takže jsem věděl do čeho jdu.
    • vysoká cena je dána tím že se budou o hru starat a budou ji balancovat. o wait... tohle prece delaji všichni a balanc by nebyl potreba kdyby to vydali vyladene hned na začatku *7*
      • Jednou prijde cas, kdy pochopis, ze "balanc" je pouze myth, resp. nic takoveho neexistuje a ani existovat nema.
        • To rekni blizzardu
        • Asharak
          Balance je jako pořádek. Neexistuje, jenom menší nebo větší bordel *15*
          • Jack1947
            Je ale potřeba pravda ne?
      • Veskoslav
        Maxíčku, tuponu, která ze současných FPS velkých studií má takovou podporu (servry, mapy atd.) ty owaite.
        • tvl di říc všem desítkám studií ať to zavřou teď stejnou hru vydal blizzard a ta má tu nejlepšejší podporu a bude tu s námi nevždy ano NEvždy za pár chvil hype opadne a vyhnijeto stejně jako třeba Starcraft2 no kdo to dnes hraje? sotva par stovek hracu na jeden mod *11* a pak tu mame jeste umirajici wowko jo bylo tu docela dlouho ale na nesmrtelne MMO umrelo docela brzo! A to jen proto ze blizzard! Oni umi udelat peknou vyladenou hru jenze pak se to nejak vzdy zvrtne a misto pridavani zajimaveho obsahu se vrtaj v "balanci" a vzdy to domrvej *16*
          • Doporucoval bych dokoncit zakladni skolu a pak se az snazit neco napsat. Absolutne se to neda cist, v polovine se mi uz chtelo blejt.
            • Čárky ti nic neříkaj co? Se vyblej radši sám ze sebe!
          • Veskoslav
            V SC mi to právě ukazuje 4987 aktivních hráčů. Wowko umírá už několik let a za tu dobu dokázalo rozdrtit všechny ty "zabijáky", co jej měli poslat ke dnu. A i když SC II mnoho lidí nehraje, stále má nové mapy, nové hrdiny do co-op misí atd. EA ti vypne rovnou servry, Ubisoft rovněž. Jediná srovnatelná firma s podporou, tak je Valve a její hry.

            Jinak docela slušný blábol, co nemá cenu více rozebírat. Obzvlášť ta věta s Wowkem ukazuje, že jsi "chytřejší" Jack.
            • 4987 hracu = sotva par stovek hracu na jeden mod
      • 7 milionů lidi si nemysli ze by byla vysoka.
        Vyladena hra uz pri vydání a ty ses ze který planety? Jmenuj me 1 hru která po vydání nepotřebovala patch.
        • Např. Under A Killing Moon a hromady dalších. Nepsal jsi žánr ani stáří hry, takže je to adekvátní příklad.
        • Jak víš, že každý, kdo si tu hru koupil, nepovažuje její cenu za vysokou?
        • VŠECHNY HRY co vycházeli na disketách na CD i DVD v době kdy MP se hrál přes LAN....
          • Zagro
            :D Máš teda dost krátkou paměť. Viz jedna hra za všechny: Elder Scrolls Arena
          • To ze jsi nemel k patchum pristup, neznamena, ze je nepotrebovali *1*
          • Asharak
            ... byly totálně naho_no, pokud si neměl jak sehnat opravné patche, které vycházely a ty si jen smutně koukal, pokud si neměl internet nebo je kde sehnat *6*
  • chystáte se vydat i recenzi nebo jen tyhle návody? :)
  • Zitra vychazi hearts of iron, takze mne tu na dlouho neuvidite

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit