Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Baví mě sledovat jak v diskuzi na Overwatch lidem praskají žilky *1*
  • A kvůli takovým lidem jako jsou výše, jsem strašně rád že Overwatch je za plnou cenu a ne f2p *2*
    • Tak to bud rad ze jsi tak odolny, jsou tu jedinci kterym nici zivot uz jenom to ze si nekdo mysli neco jinyho.
      • Asharak
        Se s tim smiř.
        • Vzhledem k tomu, ze ja nejsem ten kdo se vzteka kvuli oblibene hracce, tak to vypada ze jsem smiren. *3*
          • Asharak
            To je jedno k vůli čemu se tu vztekáš *1*
            • Radost mi to neudela, je to prace navic. Ale predejdu tak tomu, ze to nekdo nepochopi.
            • Asharak
              Když ti to udělá radost, proč ne. Díky. *8*
            • Aha, priste tam pro pomalejsi dam spravne tagy:
              < ironie >Hrozne mi trha zily, ze nechces znat mou odpoved< / ironie >
              *15*
            • Asharak
              " a ze mi to trha zily ze nemuzu"
            • A muzes citovat kde se vztekam? Nebo trollis jak troll Veskoslav?
  • Další smutná diskuze. Lidé, kteří zde přispívají a nadávají, musí mít velmi smutný a hořký život. A sobě se divím, že tady do diskuzí ještě lezu... *7*
    • Asharak
      A jak se dneska máš?
      • Dobře, díky za optání.
    • Vsichni co nesdili muj nazor jsou strasne zli lide. *9*
  • Jen bodové odpovědi pro přítomné a budoucí trolly:
    - Overwatch stojí 40 euro (cca litr), ne 60 (za to je speciální edice).
    - Mikrotransakce k ničemu nepotřebujete. Nedá se za ně koupit nic, co by k něčemu opravdu bylo, jen skiny a jiné vizuální blbiny.
    - Hraním si je odemykáte tak jako tak, jsem level cca 40, mám už dva legendární skiny, tři epické, nějaké další blbosti a pár tisíc peněz, za které můžu dokoupit to, co nepadlo. Nedal jsem jim (a nedám) ani dolar navíc.
    - Za těch 40 euro jsou otevřeni všichni hrdinové, všechny mapy, veškerá funkčnost a má přibývat další. K tomu oficiální vždy běžící servery, anti-cheat ochrana atd.
    - Hra je od začátku překvapivě hodně vyladěná, v době spuštění běžely servery bez problémů, když kliknu, do dvaceti sekund hraju. Ale trollte dál, je to zábavné.
    • Pic. Se přiznám že tohle jsem vůbec nevěděl. A kouknu a vono jo 40 eček. Dotaz. Koupím jí někde i krabicovku a nebo je krabice jenom na Origin Edition za těch skoro 1500 stovek?
      • Koukám a asi ne. Každopádně docela vojeb. Mi muj Battle.net automaticky nabízel tu dražší verzi. Dotaz. Jak dlouho tam trvá jedna hra? Docela vo tom za to líťo uvažuju.
        • Myslím, že krabicovka je fakt jenom ta speciální.
          Jedna hra trvá cca 10 minut, pak se (pokud se to nerozpadne) hraje odveta, tj. když jedna strana bránila, tak na té samé mapě útočí. Nicméně délka hry je ovlivněna tím, jak se to vyvíjí, klidně je po dvou minutách hotovo. (Základní typ mapy "útoč" znamená, že někdo má asi čtyři minuty na obsazení bodu, když se mu to nepovede, konec, když jo, přičtou se mu dvě minuty a musí doprovodit tranport, na checkpointu se mu přičtou ještě další dvě minuty, takže maximální doba je devět minut. Ty čísla ovšem házím od oka, plus mínus nicméně sedí.)
  • Žádný článek o Blizzardí hře není kompletní bez vytrvalého trolla v diskuzi.
    • Neboj, je tu dost fanboys co mu vysvetli ze nema pravdu. *3*
      • tak tak ti vás přivedou na pravou víru v nejlepší herní studio *3*
    • tak tedy vítej...
  • Overwatch mě celkem nadchl potom co teď hraji jenom cs:go. Je to něco na způsob UT a TF2. Musím se přiznat že jsem vždycky chtěl nějkaou takovouhle hru kde jsou i nějaké schopnosti a není to jenom aimu jako u cs:go (samozřejmě hodně zjednodušeně řečeno). Cena možná nemusela být tak vysoká, ale měl jsem možnost vyzkoušet v betě, takže jsem věděl do čeho jdu.
    • vysoká cena je dána tím že se budou o hru starat a budou ji balancovat. o wait... tohle prece delaji všichni a balanc by nebyl potreba kdyby to vydali vyladene hned na začatku *7*
      • Jednou prijde cas, kdy pochopis, ze "balanc" je pouze myth, resp. nic takoveho neexistuje a ani existovat nema.
        • To rekni blizzardu
        • Asharak
          Balance je jako pořádek. Neexistuje, jenom menší nebo větší bordel *15*
          • Jack1947
            Je ale potřeba pravda ne?
      • Veskoslav
        Maxíčku, tuponu, která ze současných FPS velkých studií má takovou podporu (servry, mapy atd.) ty owaite.
        • tvl di říc všem desítkám studií ať to zavřou teď stejnou hru vydal blizzard a ta má tu nejlepšejší podporu a bude tu s námi nevždy ano NEvždy za pár chvil hype opadne a vyhnijeto stejně jako třeba Starcraft2 no kdo to dnes hraje? sotva par stovek hracu na jeden mod *11* a pak tu mame jeste umirajici wowko jo bylo tu docela dlouho ale na nesmrtelne MMO umrelo docela brzo! A to jen proto ze blizzard! Oni umi udelat peknou vyladenou hru jenze pak se to nejak vzdy zvrtne a misto pridavani zajimaveho obsahu se vrtaj v "balanci" a vzdy to domrvej *16*
          • Doporucoval bych dokoncit zakladni skolu a pak se az snazit neco napsat. Absolutne se to neda cist, v polovine se mi uz chtelo blejt.
            • Čárky ti nic neříkaj co? Se vyblej radši sám ze sebe!
          • Veskoslav
            V SC mi to právě ukazuje 4987 aktivních hráčů. Wowko umírá už několik let a za tu dobu dokázalo rozdrtit všechny ty "zabijáky", co jej měli poslat ke dnu. A i když SC II mnoho lidí nehraje, stále má nové mapy, nové hrdiny do co-op misí atd. EA ti vypne rovnou servry, Ubisoft rovněž. Jediná srovnatelná firma s podporou, tak je Valve a její hry.

            Jinak docela slušný blábol, co nemá cenu více rozebírat. Obzvlášť ta věta s Wowkem ukazuje, že jsi "chytřejší" Jack.
            • 4987 hracu = sotva par stovek hracu na jeden mod
      • 7 milionů lidi si nemysli ze by byla vysoka.
        Vyladena hra uz pri vydání a ty ses ze který planety? Jmenuj me 1 hru která po vydání nepotřebovala patch.
        • Např. Under A Killing Moon a hromady dalších. Nepsal jsi žánr ani stáří hry, takže je to adekvátní příklad.
        • Jak víš, že každý, kdo si tu hru koupil, nepovažuje její cenu za vysokou?
        • VŠECHNY HRY co vycházeli na disketách na CD i DVD v době kdy MP se hrál přes LAN....
          • Zagro
            :D Máš teda dost krátkou paměť. Viz jedna hra za všechny: Elder Scrolls Arena
          • To ze jsi nemel k patchum pristup, neznamena, ze je nepotrebovali *1*
          • Asharak
            ... byly totálně naho_no, pokud si neměl jak sehnat opravné patche, které vycházely a ty si jen smutně koukal, pokud si neměl internet nebo je kde sehnat *6*
  • Odulin
    V sobotu v noci jsem si konečně postupně prošel v tréninku všechny hrdiny abych byl trochu v obraze, protože zatím tam furt pobíhám jen se Soldierem 76 a to kolikrát moc parády nenadělám.:/
    Baví mě to fest, něco takového mi chybělo.
  • froztik
    Overwatch jsem původně vůbec neřešil. Nějak jsem nevěřil, že by mě to mohlo odtáhnout od UT. Nakonec jsem dal na rady kamarádů a fakt je to bomba. Za toho litra v základní edici to fakt stojí. *5*
  • Este jeden tip (pre niekoho ziadna novinka) - Roadhog vie vytiahnut hakom Bastiona z tank modu do scout modu a rychlo ho znicit.
    • dobry to jsem nevedel *1*
    • Veskoslav
      Reinhardt to samé pomocí Charge, když ho přímo trefí o zeď.
  • chystáte se vydat i recenzi nebo jen tyhle návody? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit