Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    Já fakt nechápu co na té jedničce furt vidíte, je to divná repetitivní střílečka... ano má dobrý nápad, ale až ve dvojce je plně rozvinut...

    MDK2 má lepší příběh, humor, grafiku i hratelnost
  • michaliuz18
    MDK 1 ? prejdene za hodinku z uzasnym pocitom ktory mam doteraz a nikdy ma spomienky na tu hru neomrzia ... MDK 2 ? zatial som to cele nepresiel , mozno pre to ze je to viac take kreslenejsie chybala mi tomu ta spravna atmosfera a hlavne neskutocny soundtrack z MDK 1 s ktoreho mam husi kúži :) + dvojka emdéká je strasne na rozmyslanie aj ked misia mala dokopy 10minut clovek ju hral aj hodinu lebo nevedel co ma spravit:) ale s tou logikou v hre to prehanali podla mna
  • jindra.veliky
    spis bych bral jendnicku. tam me bavila mise na tom skaetu nebo ja nevim co to bylo. byl jsem dite.
  • Ano jednicka byla lepsi, tesil jsem se vzdycky po skole az si ji u kamarada zahraju na jeho pentiu 75Mhz..dohral jsem ji ale az o par let pozdeji, dvojku take ale nebavila mne uz tolik.. co se tyce dnesnich her, jsou pro mne plne klise bez spetku artovosti..proste uz jsem to nekde videl, maloco me prekvapi, naposledy asi braid, ktery je pro mne numero uno.. ale to je hra z uplne jineho soudku.. tesim se az si nekdy sednu k starym broken swordum nebo full throtle, tyhle skvosty na me jeste cekaji, stejne jako blade runner adventura - porad ji mam nerozbalenou v originalnim baleni:), cekam na listopad 2019? asi
    Jo hry mam obecne rad a vlastne i ty dnesni kousky, ale je to jako se staryma autama, jedes, jenom to svezeni je proste jiny..
    • dovolit si s Vami vsemi nesouhlasit, dvojka (mimochodem od Bioware) byla dynamictejsi, lepsi ovladani, spad, humorek, tri postavy... proste lepsi pokracovani. Holt mi asi sedla lepe nez vsem ostatnim...
      • jakoze souhlas *1*
      • Ono se na jednicku vzpomina, ze byla prvni a prvni je v nasich srdcich vzdycky ta jedina, ze? :) Ale kdyby se nahodou v dnesni dobe nekomu spodarilo (jako me), ze si po letech zahral jak jednicku tak dvojku, tak by zjistil, ze dvojka jako hra je o mnoho dal, je zabavnejsi, variabilnejsi, mnohem lepe se hraje a ma vetsi spad.
        • tak tak, za pokracovani v podobnem duchu bych se nezlobil, jen by asi neobstalo v konkurenci dnesnich mnohamilionovych titulu
  • Odulin
    Jednička byla suprová. Díky ní jsem trhnul rekord v počtu disket, na kterých jsem přenášel hru od kámoše. Pokud si dobře vzpomínám, tak to bylo něco málo přes 100 disket:)) Malej zázrak byl, když pak nefungovala jen jedna z nich:D Dvojka byla taky dobrá, ale už pro mě nebyla taková jako jednička. Později přišla ještě hra která mi MDK trochu připomínala i když měly asi pramálo společnýho..Armed&Dangerous;)
  • Nechapu? Proc to neudelali na Xbox Live Arcade, MDK je na konzole idealni hrou.
  • GlaDOS
    Děkuji ale nechci. K čemu je mi HD remake druhého dílu, když neudělají HD remake daleko lepšího prvního dílu? Novy textury a nasvětlení ale jinak nic. Modely jsou stejně hranaté. To si radši zahraji klasickou dvojku s daleko menšímy nároky na HW. Nebo ještě lépe jedničku. Ta byla nejlepší.
  • Ja by som bol rád keby niekto spravil remake "Clave Barkers Undying". To je hra, na ktorú veľmi rád spomínam. Prípadne by som bral pokračovanie...
    • Pokračování máš tady http://games.tiscali.cz/recenze/clive-barkers-jericho-49502
  • A co takhle udělat Sacrifice?
    • tuto hru mam origos (bola ku grafike tusim Geforce 256), ale nikdy som nepochopil o co tam islo:D
    • Proc, ono to snad v dnesni dobe uz vypada zle? http://www.gog.com/en/gamecard/sacrifice
      *3*
      • mám koupenou gog verzi:) ale hezčí grafika by tomu moc slušela. nechat styl. ale jen zlepšit animace, textury atd.
  • Lol, zrovna MDK 2 jsem si nainstaloval asi před týdnem do PC.
    Teď ji hold smažu a zkusím tuto novou verzi. Teda jestli je to remake zdarma?
    • *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • *15*
    • Aha není, tak nic.. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit